Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KiVash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KiVash

  1. Uśmiałem się trochę.W Warszawie .W zaskórnym warsztacie powiedzieli 900 zł za wymianę 4 sprężyn w moim Audi. Oczywiście moje Eibach'y. Ale może nie chcieli się podjąć... Zna ktoś warsztat w wawie ,który bierze rozsądną cenę?
  2. Wszystko w zestawie łącznie z końcówkami. Wybierasz tylko Low ,High z kamerą lub bez. P&P. Bez żadnego wiercenia i wycinania.
  3. Szybki look Wszystkie pokrętła i przyciski na kierownicy działają:)
  4. A jako niedoróbkę traktuję brak możliwości zmiany ikony na ekranie: Przynajmniej ja nie doszedłem jak to zrobić.
  5. Za wyświetlacz dałem ok dwójki w sierpniu 2019r. Teraz cena coś ok. 1800zł + wysyłka. W zestawie kamera cofania. Karda SD 64 GB i SIM na Play 4G działa ok. Nie jest to demon szybkości i nie chodzi płynnie jak dobre, markowe tablety ale bez przesady... sprawuję się ok. Przed aktualizacją potrafił pare razy sie zawiesić. Po jej wgraniu z raz mi się sam zresetował przez okres roku. Czyli w porządku. No i pełna funkcjonalność. Wgrane mapy google, Waze i Sigic. YouTube itp apki bez problemu. Ekran dotyk. Szeroki zakres ustawień. Aktualizację przez Google Play oczywiście przy włożonej karcie SIM. Lepiej nie odklejać folii z ekranu po zakupie bo po jej zdjęciu trochę sie rysuje. Ogólnie polecam od tego sprzedawcy bo kontakt się nie urywa po zakupie. Sprzedawca przesłał mi upgrade do 10.
  6. W przyszłym tygodniu robię jednak Eibach'a Pro Kit. Zastanawiałem się na Eibach Sportline ,ale przy 255/35/19 obawiam się, że bez zmiany amorów będzie tarło.Standardowe zawieszenie. Czyli szczudła. Na focie Hugo 245/30/20 E. Sportline bez zmiany Amortyzatorów. Ja mam raczej za szerokie.
  7. Próbował ktoś "LUCAS OIL STABILIZER"
  8. Mam moduły 8K0959792P i 8K0959793P i chce dołożyć składanie elektryczne. Na 10pin podejdą lusterka?
  9. Tylni dyfuzor zwykły, od S4. Nie wiem co uważasz za duże koło do tego modelu. "Mocna gleba" czyli każdy "najazd" skończy się wizytą...Teraz jest 255/35/19
  10. Co masz na myśli "te dokładki"?
  11. Ta dokładka robi za pług. A co do tego zderzaka. Chyba dlatego ,że nazywa się sline to jest ładniejszy.
  12. Hm, poważnie, tak widzisz różnice między zderzakiem sline? Muszę Wam przyznać, że sam go podniosłem gdyż na spowalniaczu rozwaliłem na początku zderzak. A w Wawie jest ich pełno. Teraz wjadę wszędzie.
  13. Lampy eBay. Spisują się doskonale. Efekt led. doskonały.
  14. Wersja USA Rok produkcji 2013 Przebieg [km] 105 tyś. Już 125:) Pojemność silnika [cm3] 2.0 TFSI Moc [KM] Było 211 jest 310 - kat wywalony. Rodzaj paliwa Benzyna SHELL 100PB Skrzynia biegów Automat ZF8hp55 Tiptronic 8 biegów Silnik Quattro, CPMA. Olej LIQUI MOLY SYNTHOIL HIGH TECH 5W40. Mody: Program ABT Downpipe Heat Shield Intercooler JRspec 600x300x76mm Filtr silnika firmy K&M tłumik środkowy wycięty Turbosprężarka 9 łopatkowa. Eibach Pro Kit. Wyposażenie standardowe dla A4: Klima dwustrefowa, pełna elektryka lusterek ze składaniem, grzane fotele przód, Audi concert, kierownica multifunkcja, czujnik deszczu, TPMS System kontroli ciśnienia opon, Oświetlenie Coming/Leaving Home, bixenony skrętne, doświetlanie zakrętów w halogenach, ESP ,CCS (Cruise Control System) Modyfikacje: Dyfuzor+końcówki, wydech AUDI S4, spoiler, dyfuzor przód, tył ECS S-Line , grill i kratki RS4, koła Michelin pilot Sport 5 245/35/19, felgi ABT 19", światła tył dynamiczne wzór B9 Kierownica oryginalna, obszyta i spłaszczona u dołu z manetkami, zmieniony drążek zmiany biegów, żarówki led środek i halogeny, listwy Sline, system AHA, Audi Drive Select, tył S-Line z dyfuzorem ECS. Eibach Pro Kit: Nowa odsłona:
  15. KiVash odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy zmianie kierownicy z manetkami tylko w Vcds włączyłem tą funkcję i działa. Jednak nie wiem jak jest w przed lifcie.
  16. KiVash odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Założyłem w sierpniu 255/35/19 Michelina Crosclimate+ Na dzień dzisiejszy, (deszczowy październik) jestem mega zadowolony.
  17. Co ten Gregor z dwulitrówką wyczynia.
  18. Niemożliwe stało się możliwe
  19. Zapomniałeś napisać, że koła moge mieć za duże Sugerujesz się dogmatycznymi przekonaniami. Poza tym, poważnie sądzisz, że wynik opieram tylko na tej apce?
  20. Cóż, trzeba wiedzieć gdzie modować silnik? Dzisiaj
  21. CPMA. Teraz mam 301HP na hamowni, nowa turbosprężarka oraz włożony stożek. W tygodniu intelcooler wymieniam na większy i zobaczę czy to coś da. 4,6 do setki udało się na Launch C. Jednak ciągle mało.
  22. DynoSmoke. Shade to jasno szara. Jednak też domoróbka. Na BM-ce widziałem u znajomego i nie podobają mi się. Powiem Ci ,że niewiele się różni od tego na foto.
  23. Jeśli to dla Ciebie dobrze wygląda... No comment.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.