Treść opublikowana przez KiVash
-
B8 TrOOOOp
Dołączam do pytania. Mam aluminiowe i che zamienić na takie czarne.
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
Ori to taka domoróbka. Podejrzewam ,że powodem jest biały pasek kierunku, W innym wypadku nie zwróciłby nikt uwagi. Dziękuje za uwagi):
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
Aż tak źle nie jest. Na żywo bardziej mi się podoba. Oryginały strasznie czerwone. Widać, że poprzednia generacja. No i te nowe są full led.
-
A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Nie denerwuj się. Każdy ma swoje zdanie. Ja mam 4,6 do setki i katuje go dość często nie tylko spod świateł, więc olej też zmieniam często.
-
B8 TrOOOOp
30% max możesz z przodu .Dlatego pytam.
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Czy to szkodzi? Chłopie myślę ,że to jest jak płukanka dla silnika.
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Będzie na plus:)?
-
B8 TrOOOOp
Nie spikną Cię za te przednie ,ładnie przyciemnione szybki?:) Chyba ,że na focie tak ciemno wyglądają. Ja przednich nie ruszałem.
-
Audi Quattro 2,0 TFSI
Ja zalewam Motul Specific 5W30. Wymieniam co 3000 mniej więcej. I jest git.
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Kupiłem panel 3 strefowy do auta z jednostrefową klimatyzacją. Panel 8K1820043T. Mój stary bez wyświetlacza to 8K1820043R. Niestety gdy go podłączyłem przez chwile było ok po czym przy przycisku OFF zaczęła lampka migać na czerwono i na tym koniec. W VCDS adaptacja coś mi nie wychodzi. Czy komuś się udało uruchomić (polift 2013r) sam panel 3 strefowy zamiast jedno?
-
A4 b8 2.0tfsi a wydech od s4
-
Grill RS4 do A4 B8
- Zielone menu - aktywacja
Witajcie Mam 2.0 TFSI 2013 rok Nie mogę uruchomić zielonego menu. Mam deske niskiej konfiguracji (przyciski pod wyświetlaczem) Czy zna ktoś kombinację klawiszy do wejścia w to menu? VCDS próbowałem ale nie mogę się połączyć tą funkcją. - Zielone menu - aktywacja