Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KiVash

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KiVash

  1. KiVash odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dołączam do pytania. Mam aluminiowe i che zamienić na takie czarne.
  2. Ori to taka domoróbka. Podejrzewam ,że powodem jest biały pasek kierunku, W innym wypadku nie zwróciłby nikt uwagi. Dziękuje za uwagi):
  3. Aż tak źle nie jest. Na żywo bardziej mi się podoba. Oryginały strasznie czerwone. Widać, że poprzednia generacja. No i te nowe są full led.
  4. Zmieniłem światła z tyłu na pływające.
  5. Nie denerwuj się. Każdy ma swoje zdanie. Ja mam 4,6 do setki i katuje go dość często nie tylko spod świateł, więc olej też zmieniam często.
  6. KiVash odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    30% max możesz z przodu .Dlatego pytam.
  7. Czy to szkodzi? Chłopie myślę ,że to jest jak płukanka dla silnika.
  8. Będzie na plus:)?
  9. KiVash odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie spikną Cię za te przednie ,ładnie przyciemnione szybki?:) Chyba ,że na focie tak ciemno wyglądają. Ja przednich nie ruszałem.
  10. Ja zalewam Motul Specific 5W30. Wymieniam co 3000 mniej więcej. I jest git.
  11. Kupiłem panel 3 strefowy do auta z jednostrefową klimatyzacją. Panel 8K1820043T. Mój stary bez wyświetlacza to 8K1820043R. Niestety gdy go podłączyłem przez chwile było ok po czym przy przycisku OFF zaczęła lampka migać na czerwono i na tym koniec. W VCDS adaptacja coś mi nie wychodzi. Czy komuś się udało uruchomić (polift 2013r) sam panel 3 strefowy zamiast jedno?
  12. Ja sobie przerobiłem. Myślę ,że wygląda fajniej.
  13. KiVash odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
  14. Witajcie Mam 2.0 TFSI 2013 rok Nie mogę uruchomić zielonego menu. Mam deske niskiej konfiguracji (przyciski pod wyświetlaczem) Czy zna ktoś kombinację klawiszy do wejścia w to menu? VCDS próbowałem ale nie mogę się połączyć tą funkcją.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.