Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Mam silnik BKE na 100 procent a zdj z vcds postaram się wkleić później
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Nr licznika który mógłbym kupić to 8E0920932 RB8
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Czyli byle jaki licznik nie podejdzie? Bo mam okazję kupić licznik z kolorowym fis za nie duże $$
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Bo bardziej podoba mi się kolorowy i chciałem kiedyś zrobić kolorowy to teraz jest idealna okazja
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
A jakby zalozyc inny licznik to wystarczy tylko zakodować immo i będzie działać?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
Mogę założyć kolorowy? P&p?
-
Czy da się to naprawić? (FIS)
-
Nisko świecące reflektory przód
Naprawione, wyciołem tego cycka podłożyłem jeszcze pod soczewkę taki plastik i teraz świeca trzeba, mam tylko problem z prawa lampą bo paruje po rozklejeniu, lewa nie paruje a prawa paruje a dawałem nowy klej, dlaczego paruje?
-
Nisko świecące reflektory przód
Posiadam i szkła w nich wyglądają jak nowe dlatego chcę je podmienić, tylko pytanie czy podejdą
-
Nisko świecące reflektory przód
Jeszcze mam takie pytanie, czy klosz/szkła z tego reflektora że zdj będą takie same jak w oryginalnym?
-
Nisko świecące reflektory przód
Na weekend rozkleje lampę ponownie bo i tak chce wymienić w niej szkła bo są trochę porysowane i zmatowiałe więc przy okazji spróbuję jakoś podnieść ta soczewkę do góry, tylko czy muszę ją odkręcać całkiem czy bez odkręcania ją próbować jakoś wygiąć do góry?
-
Nisko świecące reflektory przód
Tego nie wycialem ale projektor nie dostawał aż do tego plastiku
-
Nisko świecące reflektory przód
Tak ten cycek odczepilem.. ehh czyli czeka mnie ponowne rozklejanie lamp?
-
Nisko świecące reflektory przód
Długie światła są w jednej soczewce co krótkie bo to biled. Te podkładki zastosowałem. Soczewki które montowałem to jakieś BILED I2S 3 cali. Raczej tutaj nie można czegoś źle zamontować bo tylko wkręca się je w gniazdo H7. Usłyszałem diagnozę że to przez to że lampy z Anglika były. Czy to może być przez to? Bo ja w to wątpię bo przecież nawet Angliki powinny świecić wyżej
-
Nisko świecące reflektory przód
Nikt nie jest w stanie pomóc? :/
-
Nisko świecące reflektory przód
Witam dzisiaj zmodyfikowałem lampy tzn dołożyłem do zwykłych lamp projektory biledowe i mam problem z tym że światła świecą zbyt nisko, elektryczne poziomowanie świateł jest w pozycji 0 i na śrubach w reflektorach jest podniesione na maksa, jest jakiś inny sposób żeby podnieść trochę lampy do góry?
-
Koszt wymiany skrzyni biegów na 6b w Tdi
Wracając do tematu, jaki kod skrzyni 6b byłby najlepszy? Zależy mi na tym żeby auto w prędkościach ok 180kmh nie miało 4 tys obrotów mniej, mam też zrobionego chipa z 116 na 150km i na tej skrzyni auto dosyć fajnie się zbiera więc chciałbym to zachować i żeby spalanie nie wzrosło diametralnie?
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Ostatnio też wymieniałem maglownice, więc wszystko zależy czy masz servotronic czy nie, jeżeli nie to numery będą pasować wszystkie te które kolega wyżej wypisał 8E1 422 065 S ---> 8E1 422 052 A ---> 8E1 422 052 Q ---> 8E1 422 053 A ---> 8E1 422 053 K ---> 8E1 422 054 A ---> 8E1 422 054 E
-
Podświetlenie ambient
Ja kupowałem diody na allegro razem już z wbudowanymi rezystorami, w lampce są oryginalne dwie blaszki na jednej jest + na drugiej -, jest to oryginalne podłączenie oświetlenia ambiente
-
Przetoczenie rantów
Czyli po przetoczeniu najlepiej cała felgę od nowa pomalować?
-
Przetoczenie rantów
Witam, mam w swoich felgach zniszczone trochę ranty, czy da się je naprawić/przetoczyć bez konieczności malowania felg?
-
Polecane opony zimowe
Nie polecam, są bardzo śliskie na śniegu, i niekiedy nie da się nawet ruszyć pod górkę a inne opony w podobnej cenie spokojnie dają sobie radę z tą górką
-
Jaki kabel diagnostyczny do Audi A4 B7?
Mógłbyś wysłać link do takiego kabla?