Treść opublikowana przez Mr.Joker
-
Co to za felga?
Witam. Mam ostanio zajawke BBS-y CH w rozmiarze 18" i mam pytanie czy nr po nazwie(np BBS CH 021) jest numerem kolejnej felgi ktora wyszla z fabryki czy to jakis podrodzaj modelu ? bo na pierwszy rzut oka niczym sie nie roznia.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No to ciekawie to wygląda z tym przodem bo jeżeli począwszy od 1be po rs4 stabilizator nie różni się niczym to placimy tylko za nazwe? No chyba że sama sztywność zastosowanego materiału jest inna jeśli waga i średnica jest ta sama. ?
-
Co to za felga?
Witam mam okazję kupić takie felgi 18 cali 8j et35 wzór bardzo podobny do s line 9 ramienny, widziałem gdzieś już ten wzór w internecie tylko nie wiem czy to ori Audi czy nie. Fajnie by było jak by ktoś miał zdjęcie jak to leży na aucie(a4b6).
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jestem właśnie po wymianie stabilizatorow z 1ba na te z s4 przód i tył i jestem bardzo zadowolony jeszcze nie testowałem tej kombinacji zbytnio bo przejechałem raptem 10km ale czuć że auto jest bardziej zwarte tyl podarza posłusznie za przodem no i najbardziej czuć może nie całkowity ale dużo mniejszy efekt podsterowności przy szybkim wyjsciu z zakretu auto jedzie tam gdzie chcemy nie ucieka przodem. Polecam jak najbardziej taki zabieg ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Bo tam już są sztywniejsze stabilizatory więc sproboj wymienić sam tyl i wtedy zobaczysz czy ci to odpowiada.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
A jakie masz zawieszenie?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jak korygować podsterowność i nadsterowność? WWW.OPONY.COM.PL Sprawdź, w jaki sposób możesz korygować tendencję swojego samochodu do nad- lub podsterowności. Proszę
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jeżeli tyl będzie "mocniejszy" niż przód to nie będzie w drugą stronę analogicznie. Był tu gdzies link do strony gdzie jest wszystko ładnie wyjaśnione. Spróbuję znaleźć
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tez mialem zmienilem na s line ale mialem niedosyt i zalozylem eibacha i do tego te stabilizatory z s4 bede montowal przod i tyl. Nisko jest ale prowadzi sie duzo lepiej i komfort bardzo nie ucierpial. Jak beda jakies problemy z wysokoscia( w sensie bedzie mi to przeszkadzalo na dluzsza mete ze jest nisko, bo na chwile obecna sie tym ciesze po prostu :D) wroce do s-line zostawilem sobie sprezyny ale nigdy wiecej 1ba
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
W sumie jak cos zostalo tej tulejki to opaska powinna wystarczyc zeby sie owa tulejka nie rozsypala BTW nie masz zawieszenia s- line ? bo przegladalem twoj temat o aucie i myslalem ze jest w s-line
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Gdzies tu czytalem ( nie moge znalezc postu ale jakis stary z przed 4-5 moze wiecej lat) ze ktos probowal to kleic i dodatkowo nalozyl na to aluminiowa blache z puszki po jakims napoju tylko nie pamietam jak to dzialalo na dluzsza mete Ogolnie lipny temat jak to sie posypie jedynie dorobic taka tulejke z jakiegos tworzywa rozciac i zalozyc na kleju (ja bym przynajmniej tak probowal zrobic gdybym chcial zostac przy tym co mam). Zakladaj 20mm tam nie bylo tulejek Sam czekam wlasnie na montaz.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No ale chyba nie az tyle ? no z rs napewno ciut drożej. Ja nawet nie wiem ile było przebiegu ale z reguły takie auta nie robią po 300tys i więcej, tak mi się wydaje.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No to różnica fest tak samo jak kupowałem amorki to wychodziło na 4 sztukach 900zl roznicy między Getem a ASO.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ja dałem 300zl. A tak to gościu mówił że pojedynczo po 200zl jak byś jeden bral. Spoko opcja właśnie jestem w trakcie odświeżania. No i montaż na dniach.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Na pierwszej stronie masz nr oem części i sprawdź sobie na Getem. Pl wpisujesz ten nr i ci wyskakuje dana część, towar z Niemiec oryginał Audi może trzeba i czekać koło miesiąca ale ja kupiłem amortyzatory oryginalne 1be i dużo taniej jest już w ASO.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Na aukcjach ciężko ja znalazłem z s4 komplet na grupie na Facebooku. Tylko też szybko idą najlepiej się ogłosić na takiej grupie ze chce się kupić ale tu znowu najlepiej szukać gdzieś blisko bo nie ma nigdy pewności co przysla a wiadomo jak to z handlarzem.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Hmm no raczej nie, nie sądzę, 20mm to 20mm.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Też wcześniej myślałem że rs4 to tylko 22mm ale a zawsze zanim coś kupię i założę to czytam 1000 razy i znalazłem info ze 20mm też było. Ja będę montował ten z s4 też 20mm
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Kolega znowu czuwa tak trzymać ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Gdzieś pisało że były 2 wersje w rs4 20 i 22mm.Napęd nie ma znaczenia podejdzie.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Właśnie dla takich problemów gdybym miał następnym razem obniżać zawias to tylko gwint i szkoda ze się na niego nie zdecydowałem. A nie jest powiedziane ze trzeba go skręcać na maksa w dół.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Czyli tylko z talerzykiem występuje jako całość? Obiło mi się o oczy że chyba bez różnicy ale jak nie to poszukaj może gdzieś na szrocie starych amorkow z b6 i zdemontuj sama gumę. ja swoje wywaliłem całe tak to by było jak znalazł ?Chyba że chcesz ja mieć nowa ale nie widzę sensu nowej zakładać
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No to już wszystko wiem dzięki wielkie. Pozdrawiam ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
To już kij z tym mam takie z końcówka A i takie kupię nowe najważniejsze że nie występują te tulejki. ? Te łączniki tylko jak byś zobaczył jakie mają być przód i tył. Zmieniam z 1ba jak co.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No to by dużo wyjaśniło bo szukając gum po nr OEM są z końcówka A pod 18mm z końcówka B podają ze do s4 i z końcówka D rs4 gdzie końcówki B i D mają takie same średnice 21-22mm czyli tylko pod rs4. Dzięki kolego będę montował w przyszłym tygodniu powinno być ok. Łączniki rozumiem że musza być o długości 90mm? Z przodu jest jeden rodzaj tak? Przód też z s4 czy tam 1be bo to to samo.