Treść opublikowana przez Mr.Joker
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Bądź z a6c6 ale tylko przód ?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tak będzie sztywniejszy od tego co masz teraz.Jeżeli chcesz zmienić na mocniejszy czyli ten który pisałeś to albo komplet albo tylko tyl który zdecydowanie bardziej odczujesz. Poszukaj uzywek ja trafiłem kpl tyle ze z s4 za 300zl z rs-y będzie droższy to wiadomo ale do kwoty nowego trochę będzie brakować ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
" Przestancie pisac bzdury W tarczy jest poglebiony jeden otwor wiecej jsk do śrub. Przez ten otwor punktujemy piaste i wiercimy otwór wiertlem fi5, nastepnie gwintujemy gwintownikiem M6 i wkrecamy srube z łbem stozkowym M6x15 Tym samym tarcza nam juz nie lata." Autor Dev zeby nie bylo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
moze sie zagalopowalem z tym ze wogole nie ma ale nie zmienia to faktu ze gdzies jest opis wykonania tylko trzeba poszperac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma oryginalnie. Dev gdzieś opisywał bo można sobie zrobić samemu na śrubke m5 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No właśnie nie sprecyzowalem. chce żeby było takie jak teraz tylko zabezpieczone czymś po szkielkowaniu. Nie będę tego malował kolorem. Fajnie to wygląda wg mnie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany jeszcze jedna sprawa malujecie czymś część aluminiowa zacisku? Będzie wyszkielkowana tylko nie wiem czy dać np jakiś bezbarwny ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dziękować dobry człowieku ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Takiej odpowiedzi się spodziewałem ?jeszcze jedno, klocki, dawać coś na jarzmo pod klocek czy wystarczy czysta równa powierzchnia? Bo na logike to jak się pyli z tego i różny inny syf leci to smar tylko to przyciąga.nie smarowałem ostatnio i było ok.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki? jeszcze mam pytanie do fachowca bo regeneracje będę sobie robil sam przed założeniem swapa a co mechanik to opinia inna szkoła itp itd. Jak będę składal to czym smarować prowadnice z tyłu i przodu? Tyl jakimś smarem litowym(tak gdzieś słyszałem)czy coś innego? Przód znowu znajomy mechanik mi mówił że nie smaruje niczym jeżeli ta tulejka gumowa w zacisku w środku ma rowki. Jak z przodu kiedyś robiłem to dałem tej pasty ate do tłoczkow(niebieska tubka). Za każda radę serdeczne dzięki ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka klasa twardości? Też będę za jakiś czas robił i obstawiam że całe nie przetrwają ? BTW masz jakiś patent w razie w gdyby nie chciały puścić? Ciąć jarzmo przy śrubie?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
1bv jest twardsze od 1be. Różnią się innym amorem sprężyny te same. tak jeszcze przy okazji. ?
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
To już lepiej jak kolega radzi to 1be/bv założyć i talerzyki i będzie równo. Wiem po sobie ze sprężyn nie ma co to już lepiej gwint. Tylko nie rób kombinacji ze któraś os będzie np 1ba a druga 1be/bv.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Amorki są inne 1ba to standard a s line to 1be i 1bv obniżone oba o 20mm ten drugi zawias (1bv) jest twardszy właśnie przez inny amor i niektóre elementy zawieszenia, sprężyny w jednym i drugim takie same. Mam eibacha na 1be i jest w miarę miekki co po niektórzy pisza ze bardziej komfortowy od zawieszenia s line nawet tego bardziej komfortowego 1be. Zadowolony jestem średnio gdyż siadlo trochę więcej niż podawał producent. Osobiście gdybym obniżal szedłbym w gwint ustawisz jak chcesz.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Można prosić jeszcze jeden ? WVWZZZ3BZ4P095747
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E13A114019
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E44A013025
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
P-288/T-245
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Najlepiej to załóż gwint mi też za bardzo siadlo na eibachu pro kit i rozważam opcje gwintu właśnie. Wyregulujesz jak chcesz a napewno będzie wyżej niż to co masz teraz.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Wporzo muszę tylko gdzieś dopasc na szrocie byle jaki amor z b6 żeby sobie zmierzyć dokładnie i wtedy sobie w pracy zrobię takie podkładki ? ??? a miało być tak pięknie ??
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
A ja założyłem pro kita i przód mi za nisko trochę siedzi ? i nie wiem czy nie zrobić rzeźby w postaci 10-15mm podkładki pod ori talerzyk. Dobry pomysł czy nie bardzo? Gdyby to nie było nowe to wrócił bym do s line albo kupił gwint a tak to szkoda i trzeba kombinować.
-
Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]
Tył podnosi rowno 2cm bo mialem kiedys zalozone ale szybko wywalilem okropnie to wygladalo. Lepiej obnizyc delikatnie przod.
-
Co to za felga?
Jasne czaje czyli trzeba szukać po modelu tzn liczbach ciekawe ile tego jest ?
-
Co to za felga?
Wiesz może czym się to dokładnie różni? Inne et szerokość? bo wzór bardzo podobny we wszystkich chyba, jedyne co zauważyłem to że niektóre są bardziej wklęsłe.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Co prawda u mnie amory sport ale powinno siasc od razu przynajmniej przód jak popuścisz wszystkie wahacze z tyłu siadlo mi po zrobieniu geometri jak poluzował wszystko potem się już nic nie ułożyło może ten tyl 5mm ale to wszystko.