Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mr.Joker

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mr.Joker

  1. Mr.Joker odpowiedział(a) na karol_zary temat w Audi A4 B8
    Tutaj masz dwa pomocne linki z tego forum. Odpowiadajac jednoczesnie na twoje pytania szukajac zawiasu najbezpeczniej szukac z blizniaczego auta z takim zawiasem na jaki chcessz zmienic tzn silnik nadwozie naped ten sam tylko 1be/bv. Jest tego w opor na portalach aukcyjnych i na grupach na FB. Mozna tez dobrac wg wlepy serwisowej szukajac odpowiednika zawieszenia posrod tych kilkunastu klas trzymajac sie przypisanej do nich wagi
  2. Musisz dobrać pod nadwozie. Bierz normalnie ze strony eibacha tam sobie skonfigurujesz pod twój wóz.
  3. Problem jest taki ze generalnie to siada równo tylko różnica jest w wycieciu nadkoli, z przodu sa ciut większe i żeby wizualnie było równo to właśnie zakladaja te talerzyki i przód obniża się o dodatkowe 1.5cm i wyrownuje z tylem.
  4. Wejdzie z zapasem. Opona wg mnie 225/45 max.
  5. Wg mnie przodu nie warto ruszac. Grono osob z takim zawiasem (1BE) zaklada specjalnie na przod talerzyki z modelu b5 zeby wyrownac go z tylem czyli opuscic wlasnie te 1,5cm oczywiscie wizualnie bo wyciecia nadkol sa rozne stad taki efekt ze tyl siedzi. Jak uda ci sie uzyskac z tylu wysokosc 66cm to powinienes miec rowno jak na stole.
  6. Wlepka serwisowa wszystko ci powie. Co masz teraz i jak dobrac co innego.
  7. Tak będziesz potrzebował pierscieni centrujacych. Co do et to bierz et 35. Et 45 będzie bardziej schowane.
  8. Dziekowac poproboje na moich starych zwyklych bo i tak bede zakladal s line w ktorych pewnie tez tak zrobie jak bedzie duzo rudej ale to sie okaze jak kupie takowe Napalilem sie i kupilem kiedys fake s4 z laminatu ale czytalem duzo, nietesty po fakcie, ze to badziew i nie ma co sie w to pchac.
  9. Rozumiem ze to mocowanie listew też jest z tworzywa i po prostu wyciąles tylko stelaż metalowy i skleiles reszte tym klejem tak? Nigdy tego nie ściągałem a tez musze podzialac bo już ruda drzwi atakuje. ?
  10. Reszta jest taka sama.
  11. Gumy załóż takie jakie były czyli te z końcówka A. Ja mam takie u siebie też na 1ba ze stabem s4 i wszystko jest cacy. Łączniki stare jak dobre to możesz zostawić. Niby pod s4 były chyba krótsze 90mm czy jakos tak.
  12. Z tyłu masz 13 kategorie wagowa z racji tego że avant w quattro swoją drogą ciekawe co tam siedzi teraz ze tak siadl.. Tak jak wyżej napisz do kolegi @dzikżeby coś dobrał no chyba że w uzywkach chcesz szukać to już pozostawiam tobie.
  13. No to masz odpowiedź. Przód siedzi prawidlowo jak na 1ba nawet z tamtymi sprezynami wysokość wychodzi coś jak s line czyli - 2cm niżej niż 1ba. Natomiast tyl masz niżej o prawie 6cm od serii czyli 1ba i i nawet jest niżej niż s line. Także poprzedni właściciel dobrze dobrał sprężyny ja w sumie też tylko problem jest z tylem. Najlepiej daj wlepke serwisowa to się coś wymyśli. Zależy jeszcze czego oczekujesz czy przodu nisko jak tyl czy podniesc tyl chcesz.
  14. moj blad mialo byc od ziemi do rantow nadkoli.
  15. Nie bede sie tu bronil na sile bo dalem ciala, znalazlem nie to co potrzeba bedac przekonanym ze spasuje ale moze wczesniej mial tak stac tylko np tyl juz siadl sporo i temu ta roznica byla bardzo zauwazalna . Zmierz od nadkoli do rantu blotnikow ile jest na 1BA powinienes miec wszedzie okolo 68cm.
  16. Juz kolega pisal jaka ma klase wagowa. OJL czyli 11klasa wagowa zawias seria. te ktore mu zaproponowalem z exeo po kropkach wychodzily ze 10 klasa wagowa. Jezeli zawieszenia w b7 i exeo sa identyczne to powino grac.
  17. Duzo poszedl do gory wzgledem tego co miales ? Dziwne bardzo.
  18. Pasowac beda tylko bedzie ciut wieksza sila tlumienia bo sa przeznaczone do ciezszego auta ale w 1.8t szly tez 5m wiec mysle ze bedzie wszysko ok. W 1be bylo np 3m i 5m. Potem juz 1bv 7m 9m i nie wiem czy nie 10m
  19. Niezły czarnuch. Może moja tez sie tak kiedys bedzie swiecić bo poki co to taki czarny mat Jaki kolorek ? LY9B ?
  20. Wrzucisz jakies nr tych spoilerkow kol? zauwazylem ostatnio ze gdzies mi sie zapodzial z prawej strony
  21. Pasuje tak samo jesli amor ori.
  22. Juz by mi raz urwalo jak sie jedna odkrecila bo kupilem takie bez kolnierza ktore docialem na te 62,5mm i ktore bodajze nawet Ty pisales ze tez podejda niestety zakladal mi to mechanik i byc moze nie dokrecil nalezycie ale przy wymianie na te z kolenierzem bylem osobiscie i wg mnie te 2,5 mm to nieduzo trzyma na calej dlugosci gwintu w jarzmie.
  23. Ładnie działasz widzę Tez mi chodzi taki swap po głowie pomalu ale poki co to tylko takie gdybanie napewno ku temu sklania dodatkowy fakt ze kumpel wstawił do garażu podnosnik dwukolumnowy więc możliwości sa checi tez sie znajdzie tylko problemem moze byc przyszla zona ktora juz teraz gada ze ciagle cos kupuje do auta jak przeciez dobre jest
  24. No tak tak. Pytal o skrocenie tej jednej to owszem, ale drugiej nie wydluzy Ja zalozylem taka czyli 60mm i jest git to sa raptem 2 zwoje mniej.
  25. Śruba jedna ma mieć 52.5mm więc trzeba obciąć ciut.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.