Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid10691

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid10691

  1. inny jest schowek ale wystarczy tylko przełożyć masz foto jakie radio?
  2. Dawid10691 odpowiedział(a) na Nikxex007 temat w Audi A4 B6/B7
    koło koła zapasowego i tak ona jest dla policji bo jak będzie potrzebna to i tak ona za wiele nie pomoże.
  3. bez kodowania chyba się nie obejdzie i oryginalnie w b6 poduszka jest jednio strzałowa a w b7 już dwu dlatego jest inna kostka .
  4. szału nie robi ja zakładałem trzy w każdej coś nie tak lepiej oryginał i zregenerować.
  5. witam Ma ktoś link do tych spinek bo musiałbym się zaopatrzyć.
  6. Zamiana z anglika jest plug&play zakładasz wypinasz esp kostka za radio i jest Ok zero błędu a ESP i tak mało kto wyłącza.
  7. Wygląda podobnie . Ja używam Petex w trzech autach i są całkiem Spoko.
  8. A co ile wymienia się łańcuch co spina dwa wałki i jaki koszt ?
  9. Dawid10691 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Leje Motul 10 w 40 i jest ok.
  10. Dawid10691 odpowiedział(a) na Avabuy temat w Audi A4 B6
    zmień na Led będzie biało.
  11. Dawid10691 odpowiedział(a) na Matijo temat w Audi A4 B6
    podświetlenie ledowe tylko coś fajnego nie najtańsze i brak problemów fajny efekt
  12. Najlepiej wyrzucić pojemnik na wizytówki z ESP założyć uchwyt na kubki od anglika i podświetlić dwiema diodami kawałkiem kabelka i dwiema złączkami dwu pinowymi wszystko podłączone pod podświetlenie ESP z kostki efekt :
  13. Witam szanowne grono montował ktoś może w zwykłe lampy soczewkowe żarówki LED H7 jak opinie jak wrażenia daje to jakiś efekt ? bo kupiłem takie za 70 zł i w ogóle nie mieszczą się w miejscu standardowej H7.
  14. Witam. Zamontowalem dodatkowe gniazdo zapalniczki pod ładowarkę indukcyjna w schowku wiazka idzie od bezpiecznika 37 (wpiete przez szybko zlacze w kabel czarno zielony) masa podpięta w punkt masowy obok otwierania maski , wiazka idzie za licznikiem za radiem i dochodzi do schowka , wszystko bardzo dobrze funkcjonuje oprócz stacji radiowych podczas ładowania w mieście trzeszczy szumi na niektórych stacjach jest znośnie a na reszcie lipa . Poza miastem jest w miarę. Co może być przyczyną albo jak to zmodyfikować żeby nie było zakłóceń?
  15. Witam problem w Audi A4 B8 skrzynia Automatyczna prawdopodobnie tiptronic. Wszystko zaczęło się od tego że panel klimatyzacji przestał działać brak podświetlenia i reakcji na przyciski trochę był słaby aku i po kilku godzinnym ładowaniu i odlaczeniu prostownika skrzynia się zablokowała na pozycji P brak możliwości przesunięcia lewarka. Po odlaczeniu panelu mmi czasami climatronic zadziałał i normalnie funkcjonował ale po wyłączeniu zaplonu to samo błędy jak w foto.
  16. Myślałem żeby jakoś ze zmieniarki puścić kable do złącza gdzie jest oryginalnie wpiety modol telefonu tylko nie wiem czy to podejdzie.
  17. Jeśli chodzi o jakość dźwięku czy to z pendrive czy z bluetooth całkiem spoko nawet fajnie to gra tylko minus jest taki że jak przełącze na radio fm to nie przesyła dźwięku na radio myślałem że z automatu przełączy na zmieniarke bo jak jest na fm to jak ktoś dzwoni to nie słychać powiadomień.
  18. Ok nie zależy mi na słuchaniu muzyki z telefonu tylko na zestawie glosnomowiacym. A jakie koszty podłączenia tego ori zestawu?
  19. A dużo roboty z tym ori zestawem masz może jakiś manual ? Albo co jest potrzebne do montażu?
  20. Witam może ktoś korzysta z emulatora zmieniarka wefa bluetooth i moze wie czy jest możliwość przerobienia podlaczenia tak żeby urządzenie jako zestaw glosnomowiacy działało ciągle a nie tylko jak jest przeliczone na zmieniarka. Mianowicie jest tak że jak słuchamy radia fm bluetooth łączy się z telefonem ale radio się nie wycisza i nic nie słychać w glasnikach jak przełącza na zmieniarke wssystko jest jak nalezy czy mozna to obejsc zeby bylo niezaleznie czy na fm czy cd czy na zmieniarce . Radio concert 2 plus zmieniarka wefa wf 606 z Bluetooth. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  21. Witam Wszystkich. jestem przed zakupem Wefa 606 Bt i mam kilka wątpliwości mianowicie czy Bluetooth jest aktywny cały czas czy dopiero jak przełączymy się np. z radia na zmieniarkę? używał ktoś konkretnego urządzenie jak to się sprawdza z concert 2 Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW 7679181671 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.