Treść opublikowana przez Dawid10691
-
Przekładka z 1DIN na 2DIN
inny jest schowek ale wystarczy tylko przełożyć masz foto jakie radio?
-
Gaśnica
koło koła zapasowego i tak ona jest dla policji bo jak będzie potrzebna to i tak ona za wiele nie pomoże.
-
Zmiana kierownicy na trójramienną z B7
bez kodowania chyba się nie obejdzie i oryginalnie w b6 poduszka jest jednio strzałowa a w b7 już dwu dlatego jest inna kostka .
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
szału nie robi ja zakładałem trzy w każdej coś nie tak lepiej oryginał i zregenerować.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
witam Ma ktoś link do tych spinek bo musiałbym się zaopatrzyć.
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
Zamiana z anglika jest plug&play zakładasz wypinasz esp kostka za radio i jest Ok zero błędu a ESP i tak mało kto wyłącza.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Wygląda podobnie . Ja używam Petex w trzech autach i są całkiem Spoko.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
A co ile wymienia się łańcuch co spina dwa wałki i jaki koszt ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Leje Motul 10 w 40 i jest ok.
-
Światła Audi A4 B6
zmień na Led będzie biało.
-
Oświetlenie tablicy
podświetlenie ledowe tylko coś fajnego nie najtańsze i brak problemów fajny efekt
-
Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Najlepiej wyrzucić pojemnik na wizytówki z ESP założyć uchwyt na kubki od anglika i podświetlić dwiema diodami kawałkiem kabelka i dwiema złączkami dwu pinowymi wszystko podłączone pod podświetlenie ESP z kostki efekt :
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Witam szanowne grono montował ktoś może w zwykłe lampy soczewkowe żarówki LED H7 jak opinie jak wrażenia daje to jakiś efekt ? bo kupiłem takie za 70 zł i w ogóle nie mieszczą się w miejscu standardowej H7.
-
Montaż gniazda zapalniczki w schowku i ladowarka indukcyjna.
Witam. Zamontowalem dodatkowe gniazdo zapalniczki pod ładowarkę indukcyjna w schowku wiazka idzie od bezpiecznika 37 (wpiete przez szybko zlacze w kabel czarno zielony) masa podpięta w punkt masowy obok otwierania maski , wiazka idzie za licznikiem za radiem i dochodzi do schowka , wszystko bardzo dobrze funkcjonuje oprócz stacji radiowych podczas ładowania w mieście trzeszczy szumi na niektórych stacjach jest znośnie a na reszcie lipa . Poza miastem jest w miarę. Co może być przyczyną albo jak to zmodyfikować żeby nie było zakłóceń?
-
Problemy z Climatronikiem i skrzynia Automatyczna
Witam problem w Audi A4 B8 skrzynia Automatyczna prawdopodobnie tiptronic. Wszystko zaczęło się od tego że panel klimatyzacji przestał działać brak podświetlenia i reakcji na przyciski trochę był słaby aku i po kilku godzinnym ładowaniu i odlaczeniu prostownika skrzynia się zablokowała na pozycji P brak możliwości przesunięcia lewarka. Po odlaczeniu panelu mmi czasami climatronic zadziałał i normalnie funkcjonował ale po wyłączeniu zaplonu to samo błędy jak w foto.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Myślałem żeby jakoś ze zmieniarki puścić kable do złącza gdzie jest oryginalnie wpiety modol telefonu tylko nie wiem czy to podejdzie.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Jeśli chodzi o jakość dźwięku czy to z pendrive czy z bluetooth całkiem spoko nawet fajnie to gra tylko minus jest taki że jak przełącze na radio fm to nie przesyła dźwięku na radio myślałem że z automatu przełączy na zmieniarke bo jak jest na fm to jak ktoś dzwoni to nie słychać powiadomień.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ok nie zależy mi na słuchaniu muzyki z telefonu tylko na zestawie glosnomowiacym. A jakie koszty podłączenia tego ori zestawu?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A dużo roboty z tym ori zestawem masz może jakiś manual ? Albo co jest potrzebne do montażu?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam może ktoś korzysta z emulatora zmieniarka wefa bluetooth i moze wie czy jest możliwość przerobienia podlaczenia tak żeby urządzenie jako zestaw glosnomowiacy działało ciągle a nie tylko jak jest przeliczone na zmieniarka. Mianowicie jest tak że jak słuchamy radia fm bluetooth łączy się z telefonem ale radio się nie wycisza i nic nie słychać w glasnikach jak przełącza na zmieniarke wssystko jest jak nalezy czy mozna to obejsc zeby bylo niezaleznie czy na fm czy cd czy na zmieniarce . Radio concert 2 plus zmieniarka wefa wf 606 z Bluetooth. Z góry dziękuję za odpowiedź.
-
zmieniarka wefa wf - 606
Witam Wszystkich. jestem przed zakupem Wefa 606 Bt i mam kilka wątpliwości mianowicie czy Bluetooth jest aktywny cały czas czy dopiero jak przełączymy się np. z radia na zmieniarkę? używał ktoś konkretnego urządzenie jak to się sprawdza z concert 2 Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW 7679181671 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...