Treść opublikowana przez Kali 4444
-
Licznik źle pokazuje
Muskel1 dzięki za odpowiedź sprawdzę to wieczorem i dam znać w wątku.
-
Licznik źle pokazuje
Zrobię to wieczorem bo aktualnie nie mam auta. Zapomialem dodac w wątku ze wskazania paliwa tez sa źle.Przyklad:Wsiadam do auta przekręcam kluczyk ma zapłon na fisie pokazuje paliwa na np 280 km ale juz po odpaleniu momentalnie spada np na 160 km i wskazowka lekko opada.Jade i dodaje powoli po 10 km az dojdzie do tych 280 km i stoi.A może jednak zegary uwalone bo dziwna sprawa zeby 2 wskazówki od temperatury i paliwa padły w jednym czasie.
-
Licznik źle pokazuje
Bledow zero w sterowniku silnika.Niewiem czy dobrze myślę ale po wyłączeniu zapłonu wskazowka temperatury za każdym razem powinna spasc do końca a tak się nie dzieje zawiesza się gdzieś po drodze lub wogle nie rusza.
-
Licznik źle pokazuje
Witam od pewnego czasu licznik w moim aucie szaleje od temperatury i wskazan paliwa problem wygląda tak odpalam auto rano jade do pracy wskazowka temperatury dobija do 90 stopni gaszę auto i zamiast spaść do końca zatrzymuje się np na 70 stopniach lub nie spada wogle i po ponownym uruchomieniu nabija juz np od 70 do 120 stopni.Dodaje 3 filmy które udało mi się uchwycić.Dodam ze jak odłączę aku lub wyjmę na chwilę bezpiecznik nr 15 wszystkie wskazania normują się do zera 20201024_162739.mp4 20191212_134143.mp4 20191115_142618.mp4
-
Problem z pływakiem
Wyjmij i włóż bezpiecznik nr 15 ja miałem kiedyś taka zawieche że miałem ponad pół zbiornika paliwa a na fisie świeciła się kontrolka że jest rezerwa wyjęcie bezpiecznika pomoglo.
-
Wskazania paliwa na fisie
Otóż problem tkwi w tym ze przy rannym odpaleniu auta wskazania paliwa na fisie i na wskaźniku paliwa spadają np z 300 km na 190km a na wskazniku mniej więcej z połowy na ćwiartkę zbiornika później jak juz jadę powoli się normuje.Dodam ze niema problemu z odpalaniem mial ktoś podobny problem?
-
Dziwne zgrzytanie - prośba o identyfikację problemu
Ja kupiłem napinacz na alledrogo firmy fai za około 700 zl póki co przejechałem 8 tyś km i narazir cisza przy odpalaniu jak i przy normalnej jeździe
-
Tłumik środkowy
Panowie czy ktoś kupił i montował taki tłumik środkowy? Mój już dokonał żywota przymierzam się do wymiany jakieś opinię o nim lub ktoś może polecić jakiś inny? tłumik środkowy AUDI A4 B6 B7 1,8 1,9 Quattro 9551430119 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 400 zł - tłumik środkowy AUDI A4 B6 B7 1,8 1,9 Quattro (9551430119). Allegro.pl - Radość...
-
Klepiace wtryski gazu
Dzięki wielkie kolego za odpowiedź.Temat do zamknięcia.
-
Klepiace wtryski gazu
-
Klepiace wtryski gazu
Witam Panowie wczoraj przy rannym odpaleniu auta po przelaczeniu sie ma gaz uslyszalem jak wtryski od gazu "klepią" takie jakby cykanie na rozgrzanym silniku nie słychać ich Tylko na zimnym czy tak powinno być?
-
Nr sondy lambda ori
Jakimś cudem udalo mi się oczyścić sondę i mam na niej numery 06B 906 265 według etki ta sonda jest do silnika alz czyli od 1.6 a powinienem mieć 1K0 998 262D więc coś chyba jest nie tak?
-
Nr sondy lambda ori
Witam forumowiczów czy ktoś zna lub mógłby podać nr sondy lambda z mojego auta audi a4 b6 1.8t q avj prawdopodobnie muszę zmienić A nie mogę doczytać numerów podam nr vin WAUZZZ8E62A098706 z góry dziękuję.
-
Jaki napinacz A4 B6 1.8T 150
Około 6 tys
-
Jaki napinacz A4 B6 1.8T 150
Parę miesięcy temu zamawiałem taki napinacz z firmy FAI z autodoc zapłaciłem około 800zl w komplecie z łańcuszkiem póki co cisza przy rannym odpalaniu jak i na rozgrzanym silniku i aby jak najdłużej
-
Wyświetlają mi się dwa komunikaty - od czego?
Hm chyba ciśnienie oleju ?
-
Dodawanie obrotow przy zmianie biegow, mrugajacy check,
Dołączę się do tematu.Kolego ja mam prawie identyczny problem tylko że u mnie podbijanie obrotów występuję tylko na rozgrzanym silniku jak jest zimny wszystko jest wporzadku no i obroty wolno opadają na rozgrzanym plus vag pokazał błąd 16891-Jałowy układ sterowania obrotami wyższy niż oczekiwany górny limit przekroczony. Jesli znajdziesz usterkę daj znać na forum ?
-
Błąd 17536 i 16891
Witam forumowiczów dziś po dodpieciu vaga ukazały mi się następujące błędy ten od ubogiej mieszanki już miałam wcześniej (walczę z nim)(17544 już pokonalem)dodam że na rozgrzanym silniku przy wciśnięciu sprzęgła obroty ida lekko w górę i wolno opadają na zimnym jest wszystko dobrze.Ktos miał podobny problem prosił bym o nakierowanie w jakim kierunku szukać usterki.
-
Czyszczenie smoka koszt
Syfu nie było dużo mechanior mówił że poprzedni właściciel musiał też czyścić. Zdjęć niestety nie posiadam.
-
Czyszczenie smoka koszt
Smoczek wyczyszczony olej i filtr również zmienione. Koniec końców za całość 300zl chociaż już mam z głowy. Pozdrawiam
-
Czyszczenie smoka koszt
Witam kolegów z forum wielkimi krokami zbliża się u mnie wymiana oleju i za jednym podejściem chcialbym wyczyścić smok olejowy bo nie przeprowadziłem tej czynności i pytanie brzmi ile mechanik waszym zdaniem powinien mniej więcej policzyć sobie za czyszczenie?dodam ze bylem wczoraj u miejscowego mechanika i powiedział że 300 zł.Waszym zdaniem to normaln cena?
-
Jakie wartości przeplywomierza
Witam wie ktoś jakie powinny być wartości przeplywki g/s na biegu jalowym i przy około 5 tyś obrotów nie mogę nigdzie znaleźć takich informacji.Pacjent 1.8t avj
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu audi a4 b6 1.8t
Ja mam Valvoline Syn Power 5w40 póki co nie narzekam
-
Ile za wymianę rozrządu
Mnie za napinacz lancucha rozrządu kompletny i rozrząd również kompletny 400 zł za samo robocizne.Czesci kupuje sam nie wiadomo co on by tam włożył.Za wszystko razem części i robicizna wyszło około 1400zl.
-
Prosba o analize logow 1.8 t avj
Dzięki wielkie przem8 jutro się za to biorę