Treść opublikowana przez Kali 4444
-
Przekłamany zasieg na fisie
Witam dzis zauważyłem że fis jakoś przekłamuje ilość km do przejechania mam prawie pol zbiornika paliwa a na fisie dystans do przejechania 250 km?Wytlumaczy ktoś co może być grane?Ps.Kolega ma bfb i u niego jest nawet mniej paliwa a dystans 360 km.
-
cewka
Po wbiciu tych numerów w które są widoczne na cewce w przeglądarkę wychodzi ze jest to NGK ale moge sie mylić.
-
Różnice w pompach paliwa.
Niestety nie kupowałem z neta a w moim mieście w sklepie w którym zawsze kupuje części,również nie polecali mi tej pompy ale tak jak piszesz za 90 zl zaryzykowałem i kupiłem.
-
Różnice w pompach paliwa.
Ja jako totalny amator zmieniłem sam wkład de facto posiłkowałem się instrukcjami z neta i dałem rade wszystko wsio dziala.Wklad kupiłem skv pasuje idealne względem oryginału vdo zapłaciłem około 90 zl,póki co odpukać jeżdżę juz troche ponad rok i zadnych problemów.
-
Jakie sprężyny i amortyzatory do mojej Audi
Przylacze się do tematu musze wymienic sprezyny z tyłu bo ktoś chyba zle dobral. Przód jest w górze a tyl w dole jeśli ktoś by podpowiedział jakie dobrać po numerze VIN bede bardzo wdzięczny.
-
Nowe cewki 1.8T
I taka odpowiedź mniej więcej chciałem przeczytać. Nie dzieje się nic złego zadnych wypada zapłonow niema i pomyślałem że po co wymieniać dobre cewki na nowe jeśli działają oczywiście pojadę do elektryka samochodowego i upewnię się w 100%.Dzięki za odpowiedź.
-
Nowe cewki 1.8T
Bardziej chodzi mi o to czy sa jakies negatywne skutki dla auta ze sa 2 cewki od silnika 4.2 od s4?
-
Nowe cewki 1.8T
Hm zadnych objawow wypadania zaplonu itp niema katologowo wychodzi ze mam 2 cewki przystosowane do silnika 4.2 od s4 quattro niewiem czy tak m oze byc co o tym sadzicie?
-
Nowe cewki 1.8T
Dołączę się do tematu.Ja mam 2 cewki Beru zse 061 były juz jak kupiłem auto chyba nie są katalogowo do 1.8t czy wplywa to w jakiś sposób na auto ?
-
Zepsuty schowek pasażera
Ktoś coś?
-
Nadmierne zuzycie opon
Heh nie musisz juz, no trudno zużyły sie moze dlatego ze to jakiś chinski badziew.Tak jak pisałem w poprzednim poscie nie ma co rozpaczać i tak mialem je za darmo bliżej zimy kupię jakieś lepsze.Jaki rozmiar polecasz?
-
Zepsuty schowek pasażera
Witam z racji tego ze chce wziac sie za naprawę schowka pasażera mam pytanie do osób wiecej znających temat mam ucięty lub ułamany" rygiel " z lewej strony da rade jakos go naprawić czy bede musial kupić drugi schowek?Dodaje zdjecie podglądowe o którą cześć dokładnie mi chodzi.
-
Nadmierne zuzycie opon
Nie te opony były zakupione na oponeo jakieś najtańsze chińczyki.Zazwyczaj jeżdżę sam do pracy w tygodniu,tylko w weekendy od czasu do czasu razem z żoną i dziećmi więc większych ładunków nie było,no ale widac ze było chyba za mało powietrza jesli tak się stało.
-
Nadmierne zuzycie opon
Myślicie ze te 0.2-0.3 bara zrobiło tak ze ścięło te opony z 2 stron?
-
Nadmierne zuzycie opon
Opony mam 205/50/17.
-
Nadmierne zuzycie opon
-
Nadmierne zuzycie opon
Rozmiar 205/50/17 na wlepkę nie patrzyłem ale wydaje mi się że 2.3 to prawidłowe cisnienie.
-
Nadmierne zuzycie opon
Raczej nie jak je dostałem napewno nie były takie jak teraz zreszto niema co rozpaczać opony dostałem za free "prawie" 2 sezony przejezdzily jesienią trzeba będzie kupić coś z lepszego.
-
Nadmierne zuzycie opon
Wlasnie opony to jakieś chinczyki są firma "Imperial jesli się nie myle"dostalem je w komplecie nowe jak kupowałem auto.
-
Nadmierne zuzycie opon
Ręki to nawet za własną żonę nie dam sobie uciąć hehe.Ale wracając do tematu starałem się kontrolować dość często cisnienie w oponach raz lub 2 razy dopompowywalem z 2.1 na 2.3 a po za tym wszystko było wporzadku.
-
Nadmierne zuzycie opon
Panowie mam takie pytanie czy to jest normalne zeby nowe opony zimowe po 2 sezonach "scielo"po 2 stronach wszstkie 4?Cisnienie w kazdej oponie 2,3,zbieznosc ok,zawieszenie rowniez wporzadku.Dodaje zdjecie z internetu,scielo tak samo jak z nr 4.Prosze o wypowiedz osoby bardziej znajace temat z gory dziekuje.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E65A428753 Dzięki.
-
Do czego to służy (Służyło)?
Kolego pomógł bym chetnie ale ja nie używam tego szczerze nawet niewiem czy to działa u mnie.Widzialem tematy na forum o tym ogrzewaniu wiec jeśli użyjesz szukajki napewno znajdziesz więcej informacji.
-
Do czego to służy (Służyło)?
Panowie zastanawiam się do czego służy ta czesc w kształcie (podkowy). Ten kabel z gniazdem wiem ze ogrzewanie postojowe elektryczne ,lecz zastanawiam się nad to druga częścią moze ktoś kojarzy?Ps.Jesli wrzuciłem w nieodpowiedni dział proszę o przeniesienie tematu.
-
Czujnik temperatury tylko który?