-
Zlatan2332 obserwuje zawartość Świece do gazu 1.8t bfb , Gdzie kupię tłumik tylny do B5 quattro? , Popcorn w 1.9 Seryjnym AVB i 6 innych
-
Gdzie kupię tłumik tylny do B5 quattro?
Szklana kula i wywróżymy
-
Popcorn w 1.9 Seryjnym AVB
Brzmi jak post na prima aprilis
-
Dodatek do silnika zmniejszający zużycie oleju
Mnie kiedyś mechanik odradzał i twierdził, że uszczelniacze w bardzo niewielkim stopniu rozwiązują problem. Ostatecznie zmieniłem tamto auto i nie przetestowałem osobiście, ale kilku moich znajomych używało LM i twierdzili, że naprawdę się sprawdza i nikt nie zauważył negatywnych skutków
-
Drży po odpaleniu
Witam, W aucie mojego ojca było podobnie i też miał wtedy właśnie z rozrządem kłopot, więc pewnie trafione
-
Podnośnik szyby , proszę o opinie .
Febi ale to droższe, Skv tańsze , może używka??
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Za naprawę progu 500 zł płaciłem, ale nie wiem czy da się tak na oko. Może być kosztowne. Najlepiej zapytać o wycenę u mechanika czy blacharza. Wszystko zależy co konkretnie ma robić.
-
Przepływomierz powietrza SKV czy Maxgear opinie
Maxgera nie polecam, a SKV mam cewkę i póki co jest ok.
-
cewka skv co sądzicie?
Jasne, przepraszam
-
cewka skv co sądzicie?
Zamontowany SKV :). Dzięki Panowie
-
cewka skv co sądzicie?
Szukam też informacji o dobrych cewkach. Mam dwa auta i muszą być sprawne a tu już przeboje, bo mam cewkę właśnie tego NTY. Sporo dobrych opinii widzę o tym SKV, chyba zaryzykuje
-
Świece do gazu 1.8t bfb
Jednak zdecydowałem się na irydowe, wymienione świece i teraz chodzi równo i na ciepłym i na zimnym bez "trzęsienia się"
-
Świece do gazu 1.8t bfb
U mnie zaczyna coś przerywać auto. Przez telefon w sklepie podpowiedzieli mi świece irydowe, będa dobre ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry chciałbym powitać wszystkich jako nowy członek forum pozdrawiam
Zlatan2332
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta