Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jeryk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam taki sam problem.Interwal olejowy usunalem komputerem w aucie (AudiQ3 2014),natomiast termin serwisu nie/komunikat -funkcja niedostepna .Zakupilem OBDeleven i juz myslalem ze sie udalo.Niestety ale tylko z wyswietlacza MMI.Moja prosba moze jest wsrod nas mechanik/informatyk ktory pomoze.Dziekuje z gory
  2. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Dzięki. Jak sprawdzę czy/jakie błędy. Napiszę Jeszcze raz dzieki
  3. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Nie za bardzo się w tym poruszam. Gdybyś mi pomógł jakie po kolei kroki . byłbym wdzięczny. Może to pomoże, opiszę na pewno jak rozwiąże problem. Na forach jest mnóstwo zapytań, zmiany tematów. Ale jak problem się rozwiąże to nikt/prawie już nie pisze. Dzięki
  4. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Niestety nie było sprawdzane. Ale gdybym miał szukać, to jak to zrobić. Nie jestem doświadczony w korzystaniu
  5. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    To niemożliwe że to DPF. Poniewaz -nie może to ciągle trwać na jednych światłach 1000,na innych 820 -auto ma 81kkm -akumulator wyeliminowany/Podmieniony na nowy -odbiorniki wyłączone z wyjątkiem radia Moze jakieś czujniki temp. Uszkodzone Moze czujniki związane z DPF uszkodzone
  6. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    D.
  7. Ten sam problem. 1000 obr/min Podmieniony aku na nowy-to samo. S&S wyłączony. Silnik nagrzany. Co jeszcze koledzy. Pozostało wypalanie DPF, jakieś czujniki? Jakieś podpowiedzi jak rozwiązaliście ten problem. Komuś się udalo
  8. Jeryk odpowiedział(a) na tomziom1 temat w 2.0TDI
    Auto to Audi Q3 TDI S-tronic. Spokoju nie mam przez te obroty. Jak silnik zimny to ok. 1000obr /min, po rozgrzaniu różnie z tym bywa, raz ponad 800 innym razem 1000.Podmienilem baterie. Już rzadziej po rozgrzaniu 1000.Od czego to zależy? Moze koledzy macie jakieś pomysly
  9. W ASO za 1500 wymienili dynamicznie czy statycznie ten olej, jakie filtry i ile oleju zużyli.
  10. Niestety nie mam wiedzy w automacie. Może podam Ci VIN, Czy może masz info o takiej skrzyni,gdzie szukać literatury w tym temacieSilnik CFFB. Dzięki za wszelka pomoc
  11. Dzięki. Jutro zadzwonię
  12. Podaj nr. Jutro spróbuję zadzwonić. Nie mogę znaleźć nr. Tel. Gdzie szukać info o skrzyni NZS
  13. Kto wie. Podasz lokalizację. I czy robisz tylko wymianę oleju w skrzyni czy inne rzeczy. Czy możesz mi podesłać jakieś namiary o tej skrzyni (NZS), bo nic nie znajduje. Dzięki
  14. Wymiana dynamiczna czy statyczna. Ile całkowity koszt z tymi materiałami które podałeś. Gdzie masz warsztat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.