Treść opublikowana przez Anubiss
-
Shadow B8
Dziś powłoka odwołana firmę zamknęli bo wykryto u jednego koronawirusa... i muszę czekać dwa tygodnie aż otworzą, ahh... No, ale cóż, zdarza się. Muszę oznaczyć kolegę @wrclaguna po potrzebuję malutkiej pomocy, odnośnie tego jaką posiadam nawigację MMI
-
Shadow B8
Własnie wróciłem z auta, haha dodałem opcję drive select system i jest silnik + (chyba zawieszenie) opcje comfort/dynamic/auto. Odblokowałem teraz tak samo ukryte menu. @adamd69 wiesz co ja malowałem sprey'em K2, ale powiem Ci że jest naprawdę nie do zajechania ten spre'y, wcześniej robiłem w swojej b6 i naprawdę ten lakier jest odporny na wszystko i nie blaknie z czasem. No ciekawe jak z ceramiką wyjdzie, mam nadzieję że będzie ładnie A co do koloru Twoich zacisków, to ja bym czarnego nie robił, już lepszy ten czerwony/szary @Tkoczu_ własnie chciałem kupić 19, ale miałem okazję kupić te 18 MAM, co własnie widać wyżej, co do gleby itp nie wiem sam, bo to auto jest rodzinne
-
Shadow B8
@adamd69 tak, tak fura już przygotowana, po polerce itp. Jutro jedzie na 6h na ceramikę dam fotkę z efektu. Mi akurat czerwone się podobały, chodź zastanawiałem się nad żółtym kolorem . We wtorek przyjdzie jeszcze folia to przyciemnię tył lampy. Przy okazji zaraz pójdę i odblokuję ukryte menu przez obdeleven
-
Shadow B8
Dziś audiczka wymyta i czeka na jutrzejszy dzień - Powłoka Ceramiczna Ceramic PRO Light (2 warstwy). Przy okazji zapytam panowie czy ktoś malować środek lamp na czarno??
-
Shadow B8
-
Shadow B8
No to dziś wleciały aluski, stety lub nie 18, bo trafiła mi się naprawdę duuuża okazja, znajomy był w potrzebie i oddał je za pół darmo. Do tego wleciały opony nóweczki pirelli 245/40/18. Jutro postaram się pomalować zaciski i będzie wyglądać miodzio.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No no, piękna sztuka pokaż środek
-
zawór chłodzenia skrzyni biegów
Jak coś to nadal szukam pomocy
-
Shadow B8
@mati123307 Ty mnie pocieszaj , mam nadzieję że ktoś pomoże gdzie jest umiejscowiony ten zawór
-
zawór chłodzenia skrzyni biegów
Panowie posiadam a4b8 1.8tfsi 170km, rok 2012, potrzebuje pomocy odnośnie tego gdzie znajduje się zawór chłodzenia skrzyni biegów, bo muszę wymienić lub sprawdzić instalację bo wywala mi błąd..
-
Shadow B8
@mati123307 U mnie ma 121k przebiegu 1.8t 170koni. Ciekawe jeszcze gdzie ten zawór się znajduje żeby go sprawdzić
-
Shadow B8
@mati123307 zdławione tzn? Auto ogólnie zapi... i to ostro nie zauważyłem żeby miało jakieś objawy. Myślę żeby kupić ten zawór i wymienić tylko szukam go i nie mogę znaleźć do kupna no i ciekawe czy ciężko z wymiana
-
Shadow B8
@AndyN Kasowałem błędy i po 1km wyskoczyły, błędy wyskoczyły na 120k aktualnie jest 121k, wiec jeszcze jak w belgi była to miała te błędy. Teraz się zaczynam martwić kosztami... żeby zaraz z d*py nie zrobiło się 2 tysiące...
-
Shadow B8
Z tego co wychodzi to zawór do wymiany, czekam na swojego mechanika i niech wymienia
-
Shadow B8
Tak, koszt całego urządzenia wraz z PRO + 200 pkt kosztowało mnie 450zł z wysyłką. Moim zdaniem cena dobra i naprawdę przydatne. A co do błędu to chodziło mi właśnie to co odbeleven mi pokazał
-
Shadow B8
Dziś zmienione oświetlenie wnętrza na ledy (kolor biały zimny), wleciały także szyby tył beton , no i wleciały dodatkowe "opcje" takie jak: test zegarów, doświetlanie zakrętów i kilka innych pierdół No i mam malutki problem odnośnie błędów w samochodzie, orientuje się ktoś co to może wgl być i czy to coś poważnego? na dole SS z apki video_2020-07-28_18-17-50.mp4
-
Shadow B8
@corradoowner śliczne kapcie haha jak się uda wyłapać coś fajnego w 19 to kupuje
-
Shadow B8
@kamelus_ haha dobra to szukam 19 odczułeś może większe spalanie na 19?
-
Shadow B8
Myślałem nad 19, ale nasze drogi takie wspaniałe, że nawet nie wiem czy warto te 19..
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo dziękuję!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8K1DA034663
-
Audi A4 B8 Avant 2008
Piękna sztuka
-
A4 B8 2011 2.0 TDI Sport
Fura świetna, kolego można kupić taki dyfuzor jak Ty masz? szukam od kilku dni i nie mogę takiego odszukać.
-
Shadow B8
Stało się! Zostałem posiadaczem audi a4b8 1.8 tfsi 170km rok 2012. Sprowadzona przez mojego dobrego znajomego z Belgii, obecnie na liczniku 120k przebiegu, serwisowana do 2019 grudnia w aso. 0 przygód, samochód naprawdę zadbany. Przyjechała do mnie po 2 miesiącach szukania . Pod dom dojechała kilka dni temu, wczoraj i przedwczoraj cały dzień siedziałem i polerowałem auto przy okazji wleciały nakładki na pedała, nowy grill, nowe zaślepki halogenów, nowy znaczek na przód. Kolejne plany to kupić do dwóch tygodni jakieś kapcie 18, wymienić kierownice na "z bicepsami", dokładki progów od sline, tył dyfuzor, dokładka do przedniego zderzaka, nakładki chrom na lusterka, moduł zamykania klapy, tłumaczenie menu. Zakupiłem tak samo obdeleven PRO który dojdzie we wtorek do mnie, dodam sobie kilka dodatków takich jak test zegarów itp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny