Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Pytanie: Na ile wyceniacie komplet oryginalnych lamp (tył, przedlift) (foto) Chce je sprzedać bo mam założone (Ledowe) Zaznaczam że są w doskonałym stanie. Jaka jest cena max jaką mogę wystawić? Sprzedawał ktoś?
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie odnośnie do lusterka ,,fotochrom (zdjęcie) Mam zamiar zamontować właśnie takie jak na zdjęciu. Mam teraz czujniki deszczu i zmierzchu i czy po zamontowaniu tego lusterka też to będzie? Czy asystent świateł mijania też będzie można bez problemu zamontować i rejestrator oryginalny Audi Universal Traffic Recorder?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Po co mi ten cały kompas. Do niczego to się nie przyda. Bardziej interesuje mnie sama wymiana. Co z czujnikiem deszczu i zmierzchu który teraz mam? Co z zamontowaniem asystenta świateł mijania? (planuje to mieć)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dzięki za radę. Faktycznie na dłuższej trasie dają po oczach (sprawdzone w tym miesiącu na trasie na Słowację). Będzie to jeden z moich modów, który niebawem wpadnie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Kabel na filmiku jest za długi. Już jest taki jaki powinien być. Uchwyt pierwsza klasa. Jeśli chodzi o uchwyt to jest to jeden z najlepszych na rynku.
-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wygląda i działa świetnie. Nie wiem czy wiesz ale żeby ładować telefon musi uchwyt mieć zasilanie. Nad uchwytem długo się zastanawiałem ( oglądałem testy, czytałem, itd ) Ten co wybrałem jest jednym z najlepszych w rankingu 2021 Więc jest to mój dobrze przemyślany wybór. Spisuje się super. Jestem z niego mega zadowolony.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Wpadły nowe dodatki do mojego Audi ULTRA 1. Uchwyt automatyczny samochodowy: JOYROOM JR-ZS248 (15W) z ładowaniem bezprzewodowym. 2. JOYROOM C-A09 (30W) (dwa wejścia USB) (QC 3.0) ULTRA JOYROOM.mp4
-
B8 TrOOOOp
Na taki mnie nie stać Widać , profesjonalny montaż.
-
B8 TrOOOOp
Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz pytanie.
-
B8 TrOOOOp
Jaki uchwyt do telefonu polecacie? Tylko i wyłącznie z instalacją w kratce nawiewu. Cena nie gra roli. Najlepiej jakiś wypasiony bo to do ULTRA
-
B8 TrOOOOp
Nie masz racji.. 1litr ale gotowa mieszanka. (Zdjęcie powyżej) Od lat tylko taki płyn chłodniczy używam...
-
B8 TrOOOOp
Ja nic nigdy nie rozrabiam itd Kupuje gotowy oryginalny płyn chłodniczy G12 EVO w ASO Pytam bo chce wiedzieć ile litrów wchodzi do układu. Jako ciekawostkę dodam że płyn 1litr kupiony w ASO Audi kosztuje 94 zł a ten sam identyczny ale kupiony w ASO Skody kosztuje 1litr niecałe 40 zł 5 litrów (ASO Skody) coś koło 150-170 zł Jaja z tymi cenami w ASO.
-
B8 TrOOOOp
Super. Dzięki wielkie,zapamiętam. Jeszcze pytanko: Ile kupić płynu chłodniczego? Ile jest potrzebne litrów na wymianę?
-
B8 TrOOOOp
Ten cały peszel to bezpieczne? Pod wpływem temperatury nie zapali się itd? Tak samo taśma?
-
B8 TrOOOOp
Jak nie będzie innej możliwości to tak zrobię. Głupotą byłoby kupowanie nowej wiązki.
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem. Faktycznie, w choinkę roboty. Myślę że nawet tej samej gumy w ASO nie sprzedadzą ani nigdzie indziej. Zostawiając to jak jest, macie jakiś pomysł jakby to zrobić by wyglądało to należycie? Jako ciekawostkę zdradzę, że kiedyś pracowałem bardzo krotko przy produkcji wiązek samochodowych. Wkurzająca i dosyć ciężka praca. (bolą palce)
-
B8 TrOOOOp
Jeśli faktycznie będzie jak mówisz to zwyczajnie jej nie wymienię. Tu chodzi tylko o wizualny stan pod maską. Sama wiązka jest 100% sprawna.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Jaki numer tej części jest? Chce zamówić.- B8 TrOOOOp
Czy można to wymienić? Prosto?- B8 TrOOOOp
Tak, to mam. Tylko chodzi mi teraz co to jest ta część numer 2 (foto) Wymieniam pompe wody wraz z termostatem na nową i chce przy okazji zrobić z tym porządek by dwa razy nie wymieniać płynu chłodniczego.- B8 TrOOOOp
Ponawiam moje pytanie zadane wcześniej. Robię porządek pod maską. Co tu powinno być? Mile widziane nazwy lub numery części. Jakiś gryzoń w Niemczech sporo narozrabiał. Muszę to doprowadzić do porządku. Z tego co wiem, to jest potrzebna nowa grodzia silnika. Co to jest ta część numer 2? Jeśli zauważycie, że jeszcze coś tam brakuje lub jest zniszczone i należy wymienić to mile widziane uwagi. Chcę by wszystko wyglądało jak należy. Z góry dzięki za odpowiedzi.- B8 TrOOOOp
Nie do końca masz racje. Wcześniej auto dało by znać, od tego są czujniki. I jeszcze odkąd mam auto nigdy nie zdarzyło mi się by płyn spadł poniżej min.. Więc wyciek jest bardzo mały. Oczywiście i tak pompa zostanie wymieniona wraz z termostatem (komplet) Jakby nie patrzeć to służyła 175 tys km. Wystarczy Zaznaczam, że wyciek jest minimalny.- B8 TrOOOOp
Rozumiem. Zgadzam się. Dlatego kupuje w ASO nową pompę wody wraz z termostatem i jestem już umówiony w serwisie. Pytanie 3 nadal aktualne. - B8 TrOOOOp