Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcelix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcelix

  1. Nie chcę być złośliwy, ale na tę chwilę potłukły się Nam szklane kule. Czytając którykolwiek temat na tym forum, jest napisane że trzeba zrobić logi, albo przynajmniej podłączyć auto pod komputer i odczytać błędy. To tak na początek. Pozdrawiam Marcin
  2. Marcelix odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w 1.8T
    Żeby nie zaśmiecać, podłączę się. Mam pytanko: Czy można gdzieś dokupić poduszki, na których przykręcona jest pompa SAI? Szukałem w necie i słabo. Czy można to dokupić w ASO? W trakcie wymiany oleju zauważyłem, że wszystkie trzy poduszki odkleiły się od śrub mocujących i pompa wisi na obudowie. Już znalazłem.
  3. Święte słowa Fido Gdyby każdy chociaż przez chwilę pomyślał co czuje ten kierowca który, jak to często bywa w PL jest obtrąbiony przez Tych czekających za nim, to "może" by zrozumiał, ale no właśnie sęk w tym, że każdemu się spieszy, ale to chyba tylko w Naszym chorym zestresowanym kraju. W innych krajach panuje inna mentalność ludzka i tu jest pies pogrzebany.
  4. Ja osobiście jak widzę, że ktoś włącza się do ruchu zwłaszcza tyłem, to wolę Go wpuścić, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi za kierownicą. Czasem wystarczy odrobina chęci ze strony kierowcy aby wszyscy mieli dobry dzień.
  5. Przyszedł czas na zmianę auta, i padło na Audi A4 B7 1.8T BFB 163KM 2005r. Autko kupione w kraju, ale sprowadzone przez handlarza od Helmuta. Dużo się najeździłem z kolegą mechanikiem zanim je kupiłem. Powiem, że trzeba czasu i cierpliwości żeby znaleźć dobre 1.8T Jestem mega zadowolony z zakupu. Po przesiadce z Passata B5 1.6 jest trochę ciaśniej, ale przynajmniej to się odpycha. Autko nabyłem 13 sierpnia i do 2 września mogłem tylko patrzeć na nie pod domem, takie u Nas kolejki w wydziale komunikacji. Na chwilę obecną zrobiłem już 3 tyś km i wszystko jest OK wymieniłem tylko klocki z tyłu. Czeka mnie jeszcze rozrząd tak profilaktycznie, ale czego się nie zrobi z pomocą forum Pozdrawiam wszystkich, Marcin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.