Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bob 87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bob 87

  1. Bob 87 odpowiedział(a) na Bob 87 temat w 1.9TDI
    ?dzięki za pomoc w temacie ,faktycznie mógł majster się bardziej postarać , jak zawsze człowiek mądrzejszy po fakcie .
  2. Bob 87 odpowiedział(a) na Bob 87 temat w 1.9TDI
    Tak to jest z tymi fachowcami dzisiaj , jak wymiana to wymiana o myciu już nikt nie mowiłem to nie umył? , czyli jeździć i obserwować
  3. Bob 87 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam , małe pytanko ..czy to normalne po wymianie rozrządu u mnie Continental - paska , napinacza ,rolki pompy wody po przejechaniu ok 2 tys km jest tak rozjechany napinacz tzn nie pokrywają się znaki na nim , foto w załączniku . Pozdrawiam
  4. Bob 87 odpowiedział(a) na Dziczek1611 temat w Audi A4 B5
    Witam , mam u siebie to samo ? udało ci się może zdiagnozować i usunąć problem ? Pozdro
  5. Dzięki za pomoc .
  6. Witam, czy sprawdzi mi ktoś zgraną mapę , autko zakupione niedawno i coś szybkie się wydaje jak na serie , pewnie jest delikatnie dłubnięte. Wgrać może lepiej serie czy mogę śmiało śmigać na tym . pozdrawiam obd_galletto_ecu_odczyt.bin
  7. Bob 87 odpowiedział(a) na kornik81 temat w 1.9TDI
    Jakiej firmy wsadziłeś przegub wewnętrzny? Ja kiedyś wsadziłem GPS i podobnie jak u ciebie trząsło budą przy przyspieszaniu i wibracje w trakcie jazdy, zmieniłem na SKF i jak ręka odjol
  8. Ostatnio zamontowałem moim a4 AVF poduche Lewą Original Imperium 37601 i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony, buda nie telepie, nic nie stuka.....
  9. Brak smaru w przegubach,
  10. Witam, Takie szybkie pytanko. Do czego służy ta roleta, żaluzje przy wentylatorze w pasie przednim? Tylko lata i stuka na dziurach, niema tam żadnego sterowania elektrycznego nimi ja to w innych autach bywa. można te kratki usunąć, będą jakieś niekorzystne konsekwencje tego
  11. Najłatwiej ją zlokalizować śledzac przewód wysokiego ciśnienia od pompy wspomagania , który idzie wzdłuż silnika do magla, wystarczy wsadzić lewa rękę z kluczem 18 koło alternatora między węże od płynu chłodniczego i można łatwo ja dosięgnąć, wieczorem jak się uda to wrzucę foty. Ponoć regulacja śruba jest zalecana na skręconych na maksa kołach, tak kiedyś gadał Duda z TVN turbo
  12. Dla ułatwienia dodam że do śruby regulacji luzu na maglownicy w b6 avf można się dostać od góry silnika jest bardzo dobry dostęp, ?
  13. Witam, ostatnio postanowiłem wymienić zwykle żarówki h7 na ledowe, i efekt jest spoko, widoczność ok, na przeglądzie się nie czepiali..... Ale jak zawsze jest jedno ale.... A mianowicie szumi radio, i nie ściąga wszystkich stacji po włączeniu świateł, gdy wyłączę światła to radio gra poprawnie zero zakłóceń , montowałem już jakieś filtry anty zakluceniowe i lipa dalej szumi.Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać
  14. Dzięki za info , faktycznie lepiej oddać samochód do tunera niż wgrywać byle co
  15. Witam, czy ktoś z znawców jest wstanie sprawdzić ten wsad do A4 avf, można go śmiało wgrywać czy lepiej sobie dopuścić. Pozdrawiam Audi A4 1.9 TDI mod
  16. Wiem, turbo i cały dolot obowiązkowo do sprawdzenia i czyszczenia.
  17. Też tak taka opcje biorę pod uwagę. Ale jak by się rozbiegał to by się raczej nie dało wyłączyć silnika wyłączając zapłon. Chyba że klapy gaszące z egr odcinają dopływ powietrza ?
  18. Pedał sprawdziłem vcds niby ok. Na podszybiu sucho, ECU też. Wgrałem nową mapę lekko dłubnietą? i na razie jest ok i odpukać błędy zniknęły.
  19. Witam wszystkich dzisiaj na drodze zaskoczyła mnie bardzo niemiła sytuacja a mianowicie w trakcie wyprzedzania na pełnym gazie na drugim biegu obroty nagle samoczynnie poszły na maxa i silnik pracował jakby się rozjechał, auto nie reagowalo zupełnie na pedał przyspieszenia ,dopiero gdy wyłączyłem zapłon w trakcie jazdy to obroty spadły. Dzieje się tak też na innych biegach w trakcie wyprzedzania auto samoczynnie do spiesza ile fabryka dała kompletnie nie raaguje na gaz. Może ktoś mi doradzi co może być przyczyną. Prosze o jakieś podpowiedzi sugestie Po podloczeniu pod kompa wyskoczył 2 błędy 17 instryments 01314 Oraz 3 abs 18258
  20. Problem wycia rozwiązany. Wiadomo co było przyczyną, mam taki sam problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.