Treść opublikowana przez Bob 87
-
AVF wymiana rozrządu
?dzięki za pomoc w temacie ,faktycznie mógł majster się bardziej postarać , jak zawsze człowiek mądrzejszy po fakcie .
-
AVF wymiana rozrządu
Tak to jest z tymi fachowcami dzisiaj , jak wymiana to wymiana o myciu już nikt nie mowiłem to nie umył? , czyli jeździć i obserwować
-
AVF wymiana rozrządu
Witam , małe pytanko ..czy to normalne po wymianie rozrządu u mnie Continental - paska , napinacza ,rolki pompy wody po przejechaniu ok 2 tys km jest tak rozjechany napinacz tzn nie pokrywają się znaki na nim , foto w załączniku . Pozdrawiam
-
Air bag Błąd 00589
Witam , mam u siebie to samo ? udało ci się może zdiagnozować i usunąć problem ? Pozdro
-
sprawdzenie mapy mapy avf
Dzięki za pomoc .
-
sprawdzenie mapy mapy avf
Witam, czy sprawdzi mi ktoś zgraną mapę , autko zakupione niedawno i coś szybkie się wydaje jak na serie , pewnie jest delikatnie dłubnięte. Wgrać może lepiej serie czy mogę śmiało śmigać na tym . pozdrawiam obd_galletto_ecu_odczyt.bin
-
Auto wpada w rezonans
Jakiej firmy wsadziłeś przegub wewnętrzny? Ja kiedyś wsadziłem GPS i podobnie jak u ciebie trząsło budą przy przyspieszaniu i wibracje w trakcie jazdy, zmieniłem na SKF i jak ręka odjol
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ostatnio zamontowałem moim a4 AVF poduche Lewą Original Imperium 37601 i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony, buda nie telepie, nic nie stuka.....
-
Wibracje podczas jazdy
Brak smaru w przegubach,
-
Audi a4b6 wentylator pasa przedniego
Witam, Takie szybkie pytanko. Do czego służy ta roleta, żaluzje przy wentylatorze w pasie przednim? Tylko lata i stuka na dziurach, niema tam żadnego sterowania elektrycznego nimi ja to w innych autach bywa. można te kratki usunąć, będą jakieś niekorzystne konsekwencje tego
-
Maglownica - nowa, używana czy regenerowana???
Dokładnie ten ?
-
Maglownica - nowa, używana czy regenerowana???
Najłatwiej ją zlokalizować śledzac przewód wysokiego ciśnienia od pompy wspomagania , który idzie wzdłuż silnika do magla, wystarczy wsadzić lewa rękę z kluczem 18 koło alternatora między węże od płynu chłodniczego i można łatwo ja dosięgnąć, wieczorem jak się uda to wrzucę foty. Ponoć regulacja śruba jest zalecana na skręconych na maksa kołach, tak kiedyś gadał Duda z TVN turbo
-
Maglownica - nowa, używana czy regenerowana???
Dla ułatwienia dodam że do śruby regulacji luzu na maglownicy w b6 avf można się dostać od góry silnika jest bardzo dobry dostęp, ?
-
Zmiana h7 na na h7 Led szumi radio
Witam, ostatnio postanowiłem wymienić zwykle żarówki h7 na ledowe, i efekt jest spoko, widoczność ok, na przeglądzie się nie czepiali..... Ale jak zawsze jest jedno ale.... A mianowicie szumi radio, i nie ściąga wszystkich stacji po włączeniu świateł, gdy wyłączę światła to radio gra poprawnie zero zakłóceń , montowałem już jakieś filtry anty zakluceniowe i lipa dalej szumi.Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać
-
Prośba o sprawdzenie moda wsadu A4b6 avf
Dzięki za info , faktycznie lepiej oddać samochód do tunera niż wgrywać byle co
-
Prośba o sprawdzenie moda wsadu A4b6 avf
Witam, czy ktoś z znawców jest wstanie sprawdzić ten wsad do A4 avf, można go śmiało wgrywać czy lepiej sobie dopuścić. Pozdrawiam Audi A4 1.9 TDI mod
-
B6 AVF Sam przyśpiesza, nie reaguje na pedał gazu
Wiem, turbo i cały dolot obowiązkowo do sprawdzenia i czyszczenia.
-
B6 AVF Sam przyśpiesza, nie reaguje na pedał gazu
Też tak taka opcje biorę pod uwagę. Ale jak by się rozbiegał to by się raczej nie dało wyłączyć silnika wyłączając zapłon. Chyba że klapy gaszące z egr odcinają dopływ powietrza ?
-
B6 AVF Sam przyśpiesza, nie reaguje na pedał gazu
Pedał sprawdziłem vcds niby ok. Na podszybiu sucho, ECU też. Wgrałem nową mapę lekko dłubnietą? i na razie jest ok i odpukać błędy zniknęły.
-
B6 AVF Sam przyśpiesza, nie reaguje na pedał gazu
Witam wszystkich dzisiaj na drodze zaskoczyła mnie bardzo niemiła sytuacja a mianowicie w trakcie wyprzedzania na pełnym gazie na drugim biegu obroty nagle samoczynnie poszły na maxa i silnik pracował jakby się rozjechał, auto nie reagowalo zupełnie na pedał przyspieszenia ,dopiero gdy wyłączyłem zapłon w trakcie jazdy to obroty spadły. Dzieje się tak też na innych biegach w trakcie wyprzedzania auto samoczynnie do spiesza ile fabryka dała kompletnie nie raaguje na gaz. Może ktoś mi doradzi co może być przyczyną. Prosze o jakieś podpowiedzi sugestie Po podloczeniu pod kompa wyskoczył 2 błędy 17 instryments 01314 Oraz 3 abs 18258
-
Wycie buczenie przy skręcaniu na postoju Audi A4 b7 1.8T
Problem wycia rozwiązany. Wiadomo co było przyczyną, mam taki sam problem