Treść opublikowana przez tabak
-
Problem z zamkiem w drzwiach pasażera
ori , zamiennik czy używka wleciał ? Jak zamiennik niskiej jakości to już masz odp gdzie jest problem
-
Komplet zawieszenia.
Z jakością Kamoka bywa różnie, istna rosyjska ruletka. Idzie trafić na dobrą partię chociaż ostatnio to rzadkość. Zresztą wile innych marek straciło na jakości, nawet marki że tak powiem premium wypuszczają słabe partie części.
-
Ile płynu chłodniczego wchodzi do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CR
średnio od 5 do 7 powinno Ci wejść.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
testowałem i muszę przyznać,że byłem zadowolony.
-
Problem ze spryskiwaczami
sto procent pęknięty wężyk , poszukaj wycieku
-
[B7 TDI PD] Wymiana EGR
daj mu jeszcze jedną szansę i go przeczyść . Zawsze zdążysz jak coś kupić nowy .
-
Grzeje się płyn wspomagania w A4 B5
Jakiej marki zamiennik ?
-
Czy to mechanizm wycieraczki?
wygląda na mechanizm
-
Przepływomierz powietrza SKV czy Maxgear opinie
Maxgear = gwarantowana wtopa. Mam złe doświadczenia z tą marką ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Niezmiernie mi miło dołączyć do forum