Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Komplet zawieszenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zbliżam się do wymiany zawieszenia w mojej Audi orientując się w sklepie z cenami za Kamoke wychodzi coś około 600 złoty przeglądając internet wyskoczyło mi kompletne zawieszenie z firmy SKV.

Chciałbym zapytać które zawieszenie wybrać i dlaczego jakie są plusy i minusy jednego i drugiego,jak z wytrzymałością?

W audi założony gwint (takie już kupiłem) drogi którymi jeżdżę nie są jakieś wcale najgorsze a przede wszystkim nie ma nie wiadomo jakich wielkich dziur.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mati200005

Opublikowano

Masz cały temat o wahaczach i jeszcze kolejny zakładasz? 

Nie ma większego badziewa niż kamoka, hart, nty i tym podobne twory. 

Opublikowano
2 godziny temu, Mati200005 napisał:

Witam.

Zbliżam się do wymiany zawieszenia w mojej Audi orientując się w sklepie z cenami za Kamoke wychodzi coś około 600 złoty przeglądając internet wyskoczyło mi kompletne zawieszenie z firmy SKV.

Chciałbym zapytać które zawieszenie wybrać i dlaczego jakie są plusy i minusy jednego i drugiego,jak z wytrzymałością?

W audi założony gwint (takie już kupiłem) drogi którymi jeżdżę nie są jakieś wcale najgorsze a przede wszystkim nie ma nie wiadomo jakich wielkich dziur.

Pozdrawiam.

Dobrze zamontuj i swoje zrobi bez najmnijeszych problemów:thumbup1:

Opublikowano
Teraz, Wandej napisał:

Dobrze zamontuj i swoje zrobi bez najmnijeszych problemów:thumbup1:

Swoje tzn. ile zrobi km?

Opublikowano

80-100k. Więcej bym nie oczekiwał.

Opublikowano

Klucz bezawaryjności wielowahacza to prawidłowy montaż, jeden wkłada mastersporta i robi na tym wiele kilometrów a drugi powie, że nie warto przepłacać za lemfordera bo za 15k zaczyna stukać :D

Opublikowano
10 godzin temu, Ivanek napisał:

Klucz bezawaryjności wielowahacza to prawidłowy montaż, jeden wkłada mastersporta i robi na tym wiele kilometrów a drugi powie, że nie warto przepłacać za lemfordera bo za 15k zaczyna stukać :D

Napisane w punkt !! Co moim zdaniem nie zmienia faktu,że tani ryż będzie zawsze tanim ryżem jak te wszystkie Harty i NTY ...Nawet jak prawidłowo je założysz to marne szanse na długie użytkowanie 

Opublikowano

Z jakością Kamoka bywa różnie, istna rosyjska ruletka. Idzie trafić na dobrą partię chociaż ostatnio to rzadkość. Zresztą wile innych marek straciło na jakości, nawet marki że tak powiem premium wypuszczają słabe partie części.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.