Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jackero_87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jackero_87

  1. Jackero_87 odpowiedział(a) na Andrzej36 temat w 2.0
    Ja bym to naprawił taśmą samowulkanizujacą.
  2. Jackero_87 odpowiedział(a) na Andrzej36 temat w 2.0
    Ten wąż to odma połączona na stałe z gruszką i trzeba ją wymienić na nową.
  3. Jackero_87 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Mi brał 0.5/1000km.Zeby go uzdrowić na początek wlałem puszkę Xado na tłoki.Pozniej odpaliłem. Zlalem stary olej. Do nowego oleju dodałem płukankę LL Oilsyn i jeździłem na niej 2000km.Potem wymieniłem olej a przy wymianie użyłem zwykłej płukanki Oilsyn. Po wymianie zrobiłem 1000km narazie nie wziął oleju.Opisze co będzie dalej....
  4. Jackero_87 odpowiedział(a) na Jackero_87 temat w 2.0
    Pompę paliwa w baku
  5. Jackero_87 odpowiedział(a) na Jackero_87 temat w 2.0
    Temat do zamknięcia.Wymieniłem pompę i auto śmiga.
  6. Jackero_87 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, mam problem z Audi A4B6 2.0 alt ( sama benzyna). Auto straciło moc podczas jazdy, zaczęło szarpać przy zmianie biegów i zgasło.Nie chce odpalić. Po podłączeniu Vaga wyskoczyły błędy: - 16804 (katalizator niska sprawność) - 17698 (czujnik temperatury ECT) -18043 (Can bus klimatyzacja) -17947(włącznik pedału sprzęgła) Wykasowałem błędy i niewiem czy któryś z nich jest przyczynąn ze auto zgasło... Dalej sprawdziłem: -Iskra jest na wszystkich cylindrach -kompresja ok - na samostarcie nie odpala Dalej będę sprawdzał pompę paliwa. Czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysł co sprawdzić?
  7. Ja jeżdżę już tak 60 tys i nic się nie dzieje. Kwestia na ile komu przeszkadza poranny klekot.
  8. Wariator/nastawnik jest dużo wątków na ten temat
  9. Jackero_87 odpowiedział(a) na tekay2 temat w 2.0
    Przepływka do sprawdzenia/wymiany.
  10. Jakieś błędy wywala?
  11. Ja raczej takiego nie kupię.Tak pytałem bo są różne możliwości.Ale widać chętni są.
  12. Też mam 2.0 ALT i zastanawiam się nad remontem.Choć ostatnio pojawiała się na allegro ciekawa oferta silników regenerowanych za 3k/słupek. allegro.pl ALLEGRO.PL Co o tym sądzicie?
  13. Witam wszystkich forumowiczów. Cieszę się że dołączyłem do waszego grona;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.