Treść opublikowana przez Jackero_87
-
Wąż do czwórnika
Ja bym to naprawił taśmą samowulkanizujacą.
-
Wąż do czwórnika
Ten wąż to odma połączona na stałe z gruszką i trzeba ją wymienić na nową.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Mi brał 0.5/1000km.Zeby go uzdrowić na początek wlałem puszkę Xado na tłoki.Pozniej odpaliłem. Zlalem stary olej. Do nowego oleju dodałem płukankę LL Oilsyn i jeździłem na niej 2000km.Potem wymieniłem olej a przy wymianie użyłem zwykłej płukanki Oilsyn. Po wymianie zrobiłem 1000km narazie nie wziął oleju.Opisze co będzie dalej....
-
2.0 ALT nagle zgasło...
Pompę paliwa w baku
-
2.0 ALT nagle zgasło...
Temat do zamknięcia.Wymieniłem pompę i auto śmiga.
-
2.0 ALT nagle zgasło...
Witam, mam problem z Audi A4B6 2.0 alt ( sama benzyna). Auto straciło moc podczas jazdy, zaczęło szarpać przy zmianie biegów i zgasło.Nie chce odpalić. Po podłączeniu Vaga wyskoczyły błędy: - 16804 (katalizator niska sprawność) - 17698 (czujnik temperatury ECT) -18043 (Can bus klimatyzacja) -17947(włącznik pedału sprzęgła) Wykasowałem błędy i niewiem czy któryś z nich jest przyczynąn ze auto zgasło... Dalej sprawdziłem: -Iskra jest na wszystkich cylindrach -kompresja ok - na samostarcie nie odpala Dalej będę sprawdzał pompę paliwa. Czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysł co sprawdzić?
-
Terkotanie po odpaleniu na zimnym silniku po nocy.
Ja jeżdżę już tak 60 tys i nic się nie dzieje. Kwestia na ile komu przeszkadza poranny klekot.
-
Terkotanie po odpaleniu na zimnym silniku po nocy.
Wariator/nastawnik jest dużo wątków na ten temat
-
Audi a4b6 2.0 alt przygasanie
Przepływka do sprawdzenia/wymiany.
-
AUDI A4 2.0 ALT Zawór wysokiego ciśnienia
Jakieś błędy wywala?
-
B6 2.0 ALT CD walki z poborem oleju.
Ja raczej takiego nie kupię.Tak pytałem bo są różne możliwości.Ale widać chętni są.
-
B6 2.0 ALT CD walki z poborem oleju.
Też mam 2.0 ALT i zastanawiam się nad remontem.Choć ostatnio pojawiała się na allegro ciekawa oferta silników regenerowanych za 3k/słupek. allegro.pl ALLEGRO.PL Co o tym sądzicie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Cieszę się że dołączyłem do waszego grona;)