Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spalski1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spalski1

  1. przygotuję się do tego i zrobię testy. Ale trochę to potrwa bo auto pojechało za granicę i jeszce nie wim kiedy wróci. Pozdrawiam i dziękuję
  2. chyba dobrze by było sprawdzić na rozgrzanym silniku ? Bo wtedy u mnie jest największy ubytek płynu ? Jak myślisz?
  3. Witam cię kolego Muskel1 ponownie Dziękuję z tak szybką interwęcję Nie był robiony żaden test na ciśnienie Podpowiedz coś proszę co i jak ?
  4. Witam serdecznie wszystkich Od dłuższego czasu borykam się z ubytkiem płynu chłodniczego. przy jeździe do okoła komina trasy takie powiedzmy do 60 km na raz praktycznie ubytek bardzo minimalny (dolewka około 0,3l na 2-3 tysiące km) Problem jest jak autem trzeba przejechać na strzała długie trasy 200-500 km. wtedy ubytek płynu duży nawet 1,2 litra na 1 tysiac km w aucie wymienione już chłodniczka spalin EGR, kolektor ssący z chłodnicą, rozrząd z pompą. Nie widać wycieków na zewnątrz silnika. Test obecności co2 w układzie studzenia negatywny. Z tym problemem auto przejechało już około 30-40 tys.km Dodam że auto odpala bezproblemowo rano jak silnik zimny po odpaleniu nie kopci. Na rozgrzanym też nic nie widać. Pomysły mi się kończą bardzo proszę o pomoc może ktoś miał taki problem. Z góry dziękuję za każde info
  5. Witam kolego Muskel przepraszam za zwłokę chciałem podziękować Ci za Twoje jakże trafione podpowiedzi w ''namierzeniu'' problemów dziękuję Ci bardzo. Widać od razu że jest to twoja pasja ale przecież musisz poświęcić mnóstwo swojego prywatnego czasu. Wielki szacun za to co robisz !!!!
  6. W momencie włączenia lusterko było na 100%mocy a potem spadło do 14%
  7. dokładana ale czy możliwe żeby wcześniej nic nie pokazywał auto-skan? No i oczywiście wszystko z kamerka ok żadnych anomalii
  8. Witam ponownie Jeden problem rozwiązany pojawia się następny!!! Połączenie alternatora z Gateway co prawda prowizoryczne ale opanowałem, to połączenie sterownika z klemy minusowej też zaczął również działać system S/S Zrobiłem auto-skan i sypnęło nowymi alarmami 131689 - Sterownik układu kamery cofania U104C 00 [00001000] - Brak komunikacji I jeszcze znów nie grzeje lusterko od pasażera (teraz chyba wymienię te kabelki od zasilania maty ale muszę poczekać na dogodne warunki bo działam pod wiatą )
  9. Witam sytuacja z grzaniem lusterka opanowana wsuwka żeńska na kablu w lusterku nie miała połączenia z kablem (wyczyściłem i polutowałem)
  10. Ok zamienię je miejscami ale sprawdzałem podłączając bezpośrednio pod aku i działały Nie dochodzi napięcie na wsuwki do maty
  11. Dzięki kolego dzisiaj po południu runda 2 Jeszcze pytanie o zasilanie maty w lusterku pasażera Z pewnością nie dostaje napięcia co sugerujesz sprawdzić ?
  12. czyli one wszystkie (3 szt) kończą na pinie 16 sterownika Geteway ?
  13. Proszę podpowiedz mi który to pin w geteway na tym schemacie Możliwe że jak grzebałem wczoraj to coś pokopałem
  14. Wczoraj wypiąłem aku na jakąś godzinę na czas podpięcia kabla od kontroli alternatora z Geteway czyżby to mogło się przyczynić? Dzisiaj rano jadąc do pracy znowu pokazał się ten alarm Sterownik kontoli akumulatora (sprawdziłem OBD eleven)
  15. Wczoraj po opanowaniu komunikacji z alternatorem wywaliło mi jeszcze taki komunikat Masz na myśli jakiś konkretnye
  16. wkłady sprawne jeszcze oryginalne i mają taką samą oporność próbowałem wymusić vcds-em ale nie działa to od pasażera pod maską
  17. W aucie i napięcie jak odłączałem prostownik było 12,7 v
  18. Witam Aku ładowałem przez nockę więc odpada Wkład lusterka sprawdzony ale wczoraj na szybko jak sprawdzałem nie dochodzi napięcie Mapy i innych parę rzeczy (carplay, kamera wsteczna, zmiana lamp tył na dynamiczne) robiłem ale nie osobiście byłem z tym u wydaje mi się ''profesora'' Na MMI nie zauważyłem żadnych anomalii
  19. Tak Ale jest też komunikat na pulpicie brak funkcji start-stop I nie grzeje lusterko od pasażera Takie info było bez komunikacji z alternatorem
  20. Witam kolego Muskel Dzisiaj walczyłem z tym alarmem właśnie skończyłem 23:00 i miałeś rację był brak komunikacji z alternatorem z modułem getwey Połączyłem drugi kabel (prowizoryczny) i dopiero wtedy można było zaobserwować takie komunikaty jak te co Ty wrzuciłeś wcześniej nie pokazywał nic Natomiast zauważyłem że jeszcze jest jakiś problem skan w załączniku Już dzisiaj nie było czasu to weryfikować po wszystkim.txt
  21. Kolego Muskel proszę podpowiedz mi jeszcze który to będzie pin na getwey-u dla tego obwodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.