Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboll2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seboll2

  1. witam , czytam i czytam i za dużo nie wyczytałem mam a4 b5 99r kombi lift , chce zmienić fotele przód bo jeden jest dojechany i części mało jest do tego , a fotele od a6 c5 maja nawet podobny wzór co moje więc kanapa by została..... czy szukać od czegoś innego , auto ma iść na handel więc nie chce inwestowac za dużo
  2. żeby nie było , że nic się nie dzieje dziś kupiłem łopaty 18" , (tak wiem są zniszczone, ale chce je odnowić , dać nowy lakier by były jak z fabryki) dodam , że będę robił sam więc nie przepłacę , (nie są to moje pierwsze felgi które będę robił więc spokojnie)
  3. żeby nie było , że nic się nie dzieje dziś kupiłem łopaty 18" , (tak wiem są zniszczone, ale chce je odnowić , dać nowy lakier by były jak z fabryki) dodam , że będę robił sam więc nie przepłacę , (nie są to moje pierwsze felgi które będę robił więc spokojnie)
  4. Podeslij więcej info na priv jakie opony czy są opony i jaka cena , jak masz jakieś foto podrzuć
  5. Są ledowe tylko barwa bardziej w ciepły wpada
  6. na lakier poszedł tylko wosk , ale na wiosnę planuję zrobić jeszcze raz korektę bo widzę kilka niedociągnięć malutkich i prawdopodobnie będę się bawił w folie bezbarwne ustawiłem środek złapałem i reszta już szła po kolei na wkręty , ale polecam nity lepiej będzie trzymać (minus z demontażem będzie)
  7. Mam na oku za 1300zl zderzak ale hmmmm planuje najpierw kupić felgi i myśle ze to będzie lepszy zakup niż zderzak , zderzak w drugiej kolejności
  8. Oznaczeń nie będzie bo mi się tak podoba a zderzak no jak pisałem w poście poszukuje ale czekam aż się pojawi w dobrej cenie
  9. Wydechy ustawione Teraz tylko polowanie na zderzak tył sline no i dokończyć srodeczek a i poluje na łopaty 18” wiec myśle ze siądą ładne zdjecia robione bez żadnych filtrów na żywo prezentuje się jeszcze lepiej i nie mogę się na nią napatrzeć
  10. Między czasie zrobiłem korektę lakieru (zostały zderzaki i klapa tył do ogarnięcia tylko) oraz cofnąłem końcówki (trzeba je jeszcze obniżyć bo lekko dotykają zderzaka) Oto efekt
  11. Nie śpimy S-Linę się buduje komcowki pójdą na równo ze zderzakiem jednak
  12. Tez tak myśle żeby ich narazie nie ruszać na żywo wyglada dobrze , patrząc od góry to wystają jakieś 20mm i mi się podoba
  13. Dziś w końcu zamontowałem listwy dolne drzwi pozostało Jeszcze ogarnąć spoiler klapy i było by z zewnątrz ogarnięte no i na lato poszukuje koła łopaty 18”
  14. czyli jak chce takie łopaty do A4 b6 to jakiego ET szukać 40-45 ? albo jakiś numer takich ori łopat co podejdą do mojej....
  15. zastanawiam się nad zakupem tych felg i przemalowaniu ich , pytanie czy one podejdą do A4 B6 ? chodzi o ET , zawieszenie mam sline kolega wyżej pisał , że et 54 do A3 a do A4 B6 raczej nie podejdzie..... ### KOŁA Felgi AUDI 18" S-line ŁOPATY 5x112 Ronal VW Seat SKODA ### Ostrów Wielkopolski • OLX.pl WWW.OLX.PL 799 zł: 799 zł: Witam ! Oferuje komplet felg aluminiowych AUDI S-line "ŁOPATY" - Ronal Oryginał, nie replika ! Rozmiar : 18" Rozstaw : 5x112 Szerokość : 7.5J Odsadzenie : ET54 Odbiór o...
  16. co to za felgi ? jakiś numer ktoś coś ? nie mogę doczytać ori nr wiem ze 18" et35 8j mogę kupić ale ma 3 szt i jak znaleźć jedną
  17. panowie.... żeby nie było że temat stoi jak sosna w lesie dzisiejsze zakupy..... do ogarnięcia i będzie cacy
  18. Wycieraczka była zepsuta nie działała wiec ja wywaliłem , co do końcówek to chyba wydech się ułożył i bardziej wystają i muszę je trochę schować
  19. Mi się podoba w auto moje wiec komu nie pasuje to nie moja sprawa lotke jeszcze muszę kupić na klapę i tył powiedzmy narazie ogarnięty będzie
  20. Żeby nie było ze nic się nie dzieje
  21. Kierownica robi robotę
  22. Wiem ale zrobiłem to z nudów i spray miałem czy się różni nie wiem bo nie widziałem ori , a w sumie z zewnątrz najbardziej widać i jest czarne a w środku tylko ramkę szkła wiec chyba ciężko odróżnić czy malowane czy nie
  23. No i jest czarny mat koszt praktycznie zerowy bo farbę miałem
  24. Tez planuje u siebie założyć takie oświetlenie w dekory , podoba mi się bardzo
  25. Przejrzyj wszystkie moje posty to zobaczysz ze tylko tego mi brakowało do całości środka sufit i wszystko jest już czarne , a i w planach są jeszcze czerwone pasy wtedy będzie środek gotowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.