Treść opublikowana przez Pavelbyq
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Kolejny mały mod. Zmiana koloru grilla na kolor karoseri. Phantom Black. Skorzystałem z poradnika forum "demontaż przedniego grilla -by wrclaguna za co serdecznie dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej. Moge i ja prosic? WAUZZZ8K7BA055157
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
#1089.. Dzięki wielkie. Już pobierane ??
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Done. Jakoś się udało. Soft 260 wgrany, tyle a mapy 2020-2021. Nie mogę znaleźć nowszych.. Ale to i tak lepiej niż było. Miałem z 2014 ?
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Właśnie..Bo czytałem, że bardzo często uwala się jednostkę MMI powodu zbyt dużego przeskoku w aktualizacji. BNAV_EU_0257_2_D1 jest aktualizacja zbiorczą i podobna bezpieczniej jest wgrać ją na początku, a póżniej aktualizować do BNAV_EU_0260_1_D1. Nie wiem ile w tym prawdy, ale chciałem zrobić to bezpieczniej aby nie wymieniac MMI jak coś
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
właśnie za cholere nie mogę znaleźć BNAV_EU_0257_2_D1 ściągnąłem BNAV_EU_0260_1_D1 ale tego zbiorczego nie mogę znaleźć
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Nie wiesz może jakiego pewnego źródła ściągnąć BNAV_EU_0257_2_D1 ?
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Jak wiesz soft mam stary jak swiat: BNAV_EU_0029_D1 Czy moge wgrac od razu soft zbiorczy BNAV_EU_0257_2_D1 czy powoli brnac przez kazdy : BNav_EU_P0054_D1 BNav_EU_P0206_D1 BNav_EU_K0031_2_D1 BNav_EU_K0070_2_D1 BNav_EU_K0206_2_D1 BNav_EU_K_0256 BNav_EU_K_0257 aby nie uwalic mmi
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Dobry panowie. Mam pytanie. Czy ktoś próbował wgrywać pliki od A5OC? Na naszym forum nie mogę znaleźć żadnych plików aktualizacji czy też nowych map.
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Dziś świąteczne, z powodu wolnego pobawiłem się w oklejenie mmi bo miałem coś wylane przez co zeszło trochę farby.
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Dziś weszła polerka, i zaciski w kolorze Ferrari red. W tamtym tygodniu wymienione tłoki, pierścienie, uszczelka pod głowicą ( lubił wypić oleju). Dobrze ze servis audi w uk obejmował mój silnik ? nie wydałem nawet funta. A przy okazji zmienili łańcuch rozrządu pompę i napinacze ?
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie mojego MMI. Szczerze to po przeczytaniu wszystkich tematów i przewertowaniu google, dochodzę do wniosku że mam wersję MMI 3G Basic Plus. (jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie) nie wiem, czy mam nagrać na płytę nowe mapy, czy na kartę SD. Nie mam zmieniarki, tylko 2 wejścia sd i wejście na płytę oraz 10 glosnikow. Mapy mam z 2015 roku więc trochę nieaktualne i chciałbym nowe. A że mieszkam w UK to przydałyby się mapy aby dojechać do Polski. Poza tym nie posiadam ukrytego zielonego menu (kombinacja klawiszy). Nie wiem czy można też aktualizować soft bo zapewne też stary jak świat. Jakby ktoś mógł mi w tym temacie trochę pomógł, byłbym bardzo wdzięczny. Znalazłem coś takiego na ebay. Tylko ze nie ma polskiej mapy ?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Na ebay 40-80£ czyli nie jest źle. Tylko przeraża mnie rozbieranie kolumny, bo szczerze nigdy tego nie robiłem ??
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Właśnie.. Chcę przyciemnić tylne lampy i.. Mam problem bo tym samochodem jeździła jakaś laska. Wylała coś i farba odeszła (przy zmianie biegów) . Nie wiem co zrobić. Czy pomalować czy okleić.. Jakieś pomysły?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Dla tego myślałem na początku o całym tłumiku ze sportowym katem. Dobrze wiedzieć ze IC w serii to zło. (Jakiś konkretny byś polecił?) Trzeba nad tym pomyśleć. Ja na początku nie dam rady zrobić wszystkiego więc będę robił to etapami, ale mając w zamyśle ponad 300 HP. Nie chcę też aby moja a4 darla jalape jak głupia ? bo często będą długie trasy, a to męczy przy dłuższej jeździe. Chciałbym aby mruczała, a przy ostrym daniu w dupsko dopiero fajnie ma warczeć. No i oby te strzały z tłumika były ciut bardziej głośniejsze niż teraz ??
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Dokładnie. Poza tym myślę że I tak taniej wyjdzie niż w UK. I dla tych Angoli jakoś nie ufam z robieniem samochodów. ?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Dzikus. ? Sam znalazł fajny egzemplarz 2.0 tfsi. Podobno 400 KM można wyciągnąć ?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
To jednostka 2.0 tfsi quattro CDNC, CAEB 211KM. Pakiet Dynamik. A co do planów.. To chciałbym odwiedzić Coobcia i trochę mocy podnieść. Na pewno zmienić wydech na bardziej rasowy ?. To chyba najważniejsze co chciałbym zrobić. Z biegiem czasu zobaczymy ?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Podziękował ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Nazywam się Paweł mam 42 lata i pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego, z Kętrzyna ( okolice Mrągowa i Giżycka) . Jakiś czas temu wyjechałem do UK i tak się losy potoczyły ze jestem tu już 4 lata i planuje zostać na stałe. Moje auto to Audi A4 b8 2.0 tfsi Quattro z 2011 roku. Kupiłem je niedawno, dla tego postanowiłem dołączyć do szanownego grona posiadaczy OOOO . Myślę że znajdę tutaj wiele wskazówek dotyczących tej marki. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w innych działach ?
-
2.0 tfsi quattro dynamik. Czarna bestia. 400 sztuk limited edition
Witam wszystkich audimaniaków ? mieszkam w UK i ostatnio postanowiłem zmienić autko. Padło na a4 b8. Z 2011 Przekonał mnie udokumentowany przebieg 58 tys mil, oraz to że cały servis był robiony w autoryzowanym servisie audi. Na razie wrzucę parę zdjęć, bo co do wrażeń muszę nią trochę pośmigać. Zdjęcia środka dodam później, bo teraz brak ich na telefonie ? Jakby ktoś mógł powiedzieć co i jak jest wyposażona.. Vin: WAUZZZ8K7BA055157 Edit: właśnie wyczytałem że audi a4 w wersji dynamik w quattro wyszło tylko 400 sztuk i to tylko na rynek UK ??. A ja myślałem czemu on taki drogi ? Pozdrawiam wszystkich forumowiczow