Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam35

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam35

  1. Tak,i każdy błotnik rudy,jeździłem tydzień po szortach u mnie i żaden się nie nadawał.
  2. Właśnie szukam dłuższy czas i lipa,nie ma nic ciekawego
  3. Witam,koledzy montował ktoś może błotniki niemieckiej firmy Diederichs?jestem ciekaw jakości i spasowania w B8
  4. Kolego masz jeszcze te błotniki?ile cenisz?
  5. Cześć,Dev mógłbyś mi sprawdzic też jaka skrzynie mogę włożyć zamiast mojej Ori?Ori to LLV a Vin WAUZZZ8K4AA005735
  6. Koledzy,takie pytanie odnośnie tej przeróbki,a wiązka do tylnej kratki w tunelu jest z wiązka nagrzewnicy czy to jest dodatkowa wiązka którą trzeba dokupić?
  7. Zabawne,naprawdę,w którym miejscu w fotelu dokładnie mi chodzi,bo montuje takie fotele i została mi luźna kostka od tego czujnika
  8. Koledzy gdzie znajduje się dokładnie ten czujnik?
  9. Kolego wydaje mi się że są inne nr przednich i tylnych czujników
  10. Kolego a jak masz wiązkę pod przednim zderzakiem?
  11. To wiem kolego, bardziej o moduł BCM mi chodziło, gdzie który kabel i kodowanie
  12. Witam, jak spalanie wam wychodzi?
  13. To tak u mnie, butla 56L, a jak kolego spalnie benzyny? U mnie z tego co zauważyłem to bedzie gdzieś dwa zbiorniki gazu na pół baku paliwa
  14. Jaki kolego masz silnik? Ja też przerabiałam ten temat, jestem mechanikiem i też sam zmieniam takie rzeczy, ale takich rzeczy jak dioda w mostku nie sprawdzę sam, tylko muszę już zawozić alternator na stół do sprawdzenia,bywa tak że zrobi się jedno w alternatorze a padnie drugie, złośliwość rzeczy martwych niestety.
  15. Kolego ja mam 70AH 640A, wszedł bez problemu, akumulator przyjechał z autem z Niemiec, jest wszystko ok.
  16. Dzięki kolego, też już ogarnęłam temat, gaz Stag 400.4 dpi,a jakiej pojemności masz kolego butle?
  17. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Kolego a może jakiś nr wzmacniacza podeślesz żeby śmigało? Bo widzę że różnie z nimi jest
  18. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Dzieki kolego za info, może się pobawię w wolnej chwili.
  19. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Sorki, mój błąd,myślałem że to coś z antena w klapie bagażnika nie tak
  20. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Tak kolego, moje było uszkodzone i wymienialem, aby panel z mojego jest,i taka różnica że z tyłu tego radia jest gniazdo czarna fakra, pewnie do tej anteny której mam błąd, da się ja dołożyć bez jakiś skomplikowanych przeróbek?
  21. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Kolego zrobię auto skan i wstawię zdj, tylko trochę później bo teraz nie moge
  22. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
    Więcej błędów nie ma, tylko ten
  23. Adam35 odpowiedział(a) na Adam35 temat w Audi A4 B8
  24. Adam35 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, koledzy mam błąd w radiu(jak w temacie) która to antena? Gdzie się znajduje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.