-
dwksc1906 obserwuje zawartość Problem z maglownicą w Audi A4 B6
-
Problem z maglownicą w Audi A4 B6
Witam. Mam takie nietypowe pytanie czy jest oslona termiczna maglownicy w b7 ?
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dwksc1906 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G8CN143405
-
dwksc1906 obserwuje zawartość DIODY podsufitki AMBIENTE , [B7 BRB] Płyn do wspomagania , Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7? i 3 innych
-
Płyn do wspomagania w Audi A4 B7
Witam. Wymieniłem komplet zawieszenia z przodu, od tego czasu ciężko chodzi wspomaganie w ciepłe dni. Kierownica potrafi nie odbijac na zakretach, ale na zimnym silniku nie ma tego objawu tak jak i przez cala zime. Maglownica beż luzów i stuków, pompa też nie ma żadnych wycieków jednak czasami kiedy właśnie jest nagrzane wszystko i chodzi ciezej,potrafi przy skręcaniu w miejscu chodzić głośno.Myslalem że zawieszenie z racji że nowe musi się dotrzeć i ten objaw ustąpi. Jestem świeżo po wymianie rozrządu i paska wielorowkowego ze sprzegielkiem alternatora i napinaczami, przy tej wymianie zauważyłem zerwane Sprzęgło kompresora klimatyzacji, przypuszczam że mogła spowodować to pompa wspomagania. Dzis sprawdziłem plyn wspomagania i wygląda na przepracowany. Stąd też mam pytanie czy taki plyn może mieć wpływ na moje objawy?. Dodam że 2 lata temu wymieniałem plyn ( bodajże zielony vw ) pompę wspomagania na regenerowana i zrobiłem juz 70k km na tym.
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Witam. To i ja bym poprosił kolegę o numery części pewnie mnie również czeka wymiana kompresora WAUZZZ8E48A035550 Kompresor Skraplacz Osuszacz Parownik Dysza
-
Klimatyzacja - Diagnostyka i interpretacja bloków pomiarowych / Dobór nowego kompresora / Teoria
Witam jestem po wymianie chodnicy klimatyzacji i węża od klimy. Brak błędów. Dziś przy temp. zew 6 -10 stopni zauważyłem że przy włączonym i wylaczonym przycisku econ wartość ciśnienia kompresora nie zmienia się i jest 4 lub 5 bar.
-
dwksc1906 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Listwy Dekory LED
Kolego jak zrobiłeś że tak mocno ambiente oświetla Ci środkowy tunel ?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Witam czy ktoś próbował na ori diodach zmienić sam rezystor i dało to lepszy efekt ? U mnie jeszcze słabo swieca popielniczki i ambient w lampce
-
DIODY podsufitki AMBIENTE
Hej gdzie dokładnie się wlutowac tymi diodami ?