-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Hej. Przerabiałem ten problem. Dolewałem czynnik błąd gasł i ponownie się po jakimś czasie pojawiał. Doszło do tego że po okresie około roku poddałem się jak po kolejnym dolaniu czynnika odliczanie doszło do 30km więc postanowiłem wyłączyć system komputerowo. Kosztowało mnie to 1200zl. Mam święty spokój z adblue od dwóch lat jeżdżę i zero problemów. Pozdrawiam. ps. Podobno jak usterka się pojawi to jest ciężki temat do wykrycia przyczyny. Najlepiej wymienić cały układ adblue a to niemałe koszty.
-
-
Wymiana sprzęgła w Audi A4 B8 na sprzęgło z A4 B9
Kolego KingRaider pomógł byś coś dobrać do mojej audawki. W oryginale dwumas z win nie ma zamiennika i koszt to 6100zl. Pisałem do Cb e-mail ale nie mam pewności czy dojdzie. Więc powtórzę tutaj. mam a4 b8 z 2014r CNHA 190km przerobiona na 206km i 450Nm pozdrawiam
-
Czy sprzęgło z kołem dwumasowym od Audi A4 B9 pasuje do A4 B8 polift?
Hej. Czy ktoś z forumowiczów dokonał wymiany dmumasy i sprzęgła z b9 do b8 ? Oczywiście ze skutkiem pozytywnym. proszę o pomoc bo już muszę wymienić lada chwila. A wątek ucichł. Mój model to ⬇️ CNHA z 2014 190km dwumasa 0B2 105 266 AC pozdrawim
-
Dwumasa w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Dziękuję Przem8. przeczytlem wszystkie strony i znalazłem też ten wątek. jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie Pozdrawiam
-
Dwumas dla A4 B8 CNHA - czy ktoś montował może 0CS105266L?
Witam. Podbijam temat !! Mam ten sam model b8 CNHA i chce wymień cały komplet bo szumi w połowie wciśniętego sprzęgła. Dwumasa do tego tylko oryginał za 6100. Proszę o info co można tańszego zastosować i działa ?!
-
Dwumasa w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Sorki już poprawiłem. Ponoć mówisz to trochę mało … tu musi być pewność czy ktoś już to zamieniał i czy działa
-
Dwumasa w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Witam. Czy ktos już tu przerabiał ten model z wymiana sprzęgła. Mam nalatane 270km i odezwało się sprzęgło. Na wolnych nic nie słychać, podczas jazdy też. Nie szarpie przy ruszaniu natomiast na półsprzęgle łomoczę np jazda na wstecznym. wymiana sprzęgła ok ale podobno dwumasa do mojego modelu CNHA to tylko oryginał i kosztuje 6100 zł. Czy w tym modelu ta dwumasa jest wymienialna ? Robił to już ktoś ? Jakiś zamiennik ?? Bo podobno brak.
-
Tankowanie AdBlue
- Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Krzysztof. Jestem z Jeleniej Góry. Moje Audi to A4 B8 Avant 2.0 Tdi.- Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
- Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Krzysztof i bardzo dobrze zapoznałem się z wątkiem. dziś rano zaskoczył mnie komunikat w mojej A4B8 że mam 1000 km do przejechania i problem z Adblue. w ubiegły Piątek dolewałem czynnik po komunikacie ,że jest taka potrzeba i pozostało 2600km. znam wszystkie Wasze wątki ponieważ je przeczytałem z tym ,że mój komputer nie pokazuje żadnego błędu ani chack angin. przejechałem dziś na gorącym silniku ok 20 km i uwaga pozostała na wyświetlaczu. rozglądam się powoli za sterownikiem ale tak naprawdę nie wiem co robić. będę jeździł i zobaczę czy zacznie się odliczanie. nie mam pomysłu co dalej .. pozdrawiam - Nowicjusz - wątek powitalny