Treść opublikowana przez Alduric
-
Za ile sprzedać A4 B5 1.8T?
Nie dał bym za ten zderzał 500zł
-
Zapytanie dt. multifunkcji B6
Po wsadzeniu prawidlowej taśmy, sterowanie działa. Dziękuję koledze lucasek, numer części który podałeś był prawidłowy
-
Zapytanie dt. multifunkcji B6
Są ale gdy ktoś chce założyć kierownicę od B7, chyba że pominąłem temat z montażem kierownicy B6 do B6.
-
Rosnie temperatura po zgaszeniu silnika a4 b6 2,4
To masz padnięty termostat, bo powinna być gorąca, wręcz parzyć.
-
Zapytanie dt. multifunkcji B6
Okej, jestem praktycznie pewny że mam złą taśmę. Moja ma 6 pinów, wersja z multifunkcją wedle zagranicznych for, ma mieć 12 pinów. Niestety nie mogę dokopać się informacji, jaki nr taśmy ma ta która będzie wspierać multifunkcję, czy ktoś w tej kwestii pomoże?
-
Zapytanie dt. multifunkcji B6
Cześć, wracam do was po przegranej walce. Udało mi się zdobyć moduł z taśmą i manetkami pod pełny FiS i tempomat. Z sukcesem udało mi się to zmontować i zakodować, tempomat działa, fis działa. Niestety nie działa mi multifunkcyjna kierownica, oryginalna od B6. Klakson działa, podświetlenia w przyciskach brak. Poniżej kilka kluczowych informacji: Podejrzenie z mojej strony pada na taśmę, możliwe że mam niewłaściwą? Jaki numer powinna mieć prawidłowa do tej konfiguracji? Nr Modułu: 8E0 953 549 L Kierownica: Ori B6 z przyciskami Nr taśmy: <Nieznany, brak naklejki> VCDS pokazuje błędy:
-
Błąd hamulca postojowego po podłączeniu komputera
Chłop screeny z loaderem wrzuca usuń to chłopie.
-
Problem z alternatorem w A4 B8
Czuję się zbędny Miłego dnia koledzy!
-
Problem z alternatorem w A4 B8
Warsztat, nic więcej. I najlepiej żeby cię ktoś tam holował, bo jak Ci padnie aku podczas jazdy, to możesz uwalić sterowniki.
-
Problem z alternatorem w A4 B8
Dostałeś wyżej film w którym jest pokazane jak dla laika, jeśli nie umiesz powtórzyć tego co jest na filmie to oddaj auto do warsztatu. To jest wiedza która nabywa dziecko w wieku 14 lat na lekcjach techniki. Bez urazy.
-
Problem z alternatorem w A4 B8
Idź to zrób i podaj tu wyniki. Pierwszy pomiar bez odpalonego silnika, drugi z odpalonym.
-
Problem z alternatorem w A4 B8
A ile Ci miernik pokazuje napięcia na aku gdy silnik jest odpalony?
-
Buczenie wentylatora dmuchawy w A4 B6
Wiem że skończy się to jego wymianą najpewniej, ale MOŻE dziś zauważyłem że wentylator tylko ' na drugim biegu ' wydaje bucząco-telepiący dźwięk. Miał ktoś? Rozwiązał? Czy tylko wymiana? VID_20240519_015105.mp4
-
Szarpiąca skrzynia s-tronic w A4 B9
Skoro warsztat uważa że nie trzeba robić adaptacji, to producent i taka opcja w vcds się myli. Nie umiem tego skomentować.
-
Pomoc w identyfikacji błędów.w A4 B6 1.9TDI
Wtrysk został zregenerowany, problemy z autem ustąpiły - Tj. Drgania, nierówna praca. Błędów brak. Pozdrawiam i dziękuję
-
Stukające klapy klimatyzacji w Audi A4 B8
Bez vcdsa nic nie zrobisz.
-
Szarpiąca skrzynia s-tronic w A4 B9
Tam były serwisowe akcje z aktualizacją softu, zadzwoń do ASO i dopytaj. Po wymianie oleju robiona była pełna adaptacja?
-
Lampy same popękały w A4 B6
No plastik degraduje. Po prostu starość.
-
Stukające klapy klimatyzacji w Audi A4 B8
A mierzyłeś wtyczki do mechanizmów? Może ten jeden dostaje więcej niż powinien, dlatego przekładanie nic nie daje, a ten tam głupieje w środku. Robiłeś nastawy podstawowe vcdsem? Jesteś pewny że nie działa w trybie serwisowym cały czas?
-
Stukające klapy klimatyzacji w Audi A4 B8
A masz opcję zrobić nam fotkę mechanizmu który masz zamontowany i jest z nim problem?
-
Stukające klapy klimatyzacji w Audi A4 B8
Tu masz rozwiązanie swojego problemu, miałem to samo.
-
Szarpiąca skrzynia s-tronic w A4 B9
Opisałeś prawie wszystkie objawy kończącego się sprzęgła
-
Identyfikacja / pomoc z taśmą pod kierownicę
Dzięki za odpowiedź, sprawa się wyjaśniła. Kierownica poszła na zwrot. Szukam wersji dedykowanej do B6.
-
Identyfikacja / pomoc z taśmą pod kierownicę
Jeśli dobrze patrzę po częściach, to wiązka która jest odpinana w poduszce o numerach 8Z0 971 589 J jest od Audi A6 C5, czy wymiana samej wiązki pod A4 B6 rozwiąże problem? Poduszka będzie działać prawidłowo? Czy ktoś orientuje się jaki numer ma właściwa wiązka?
-
Identyfikacja / pomoc z taśmą pod kierownicę
Cześć, kolejny raz piszę gdyż potrzebuję drobnej pomocy. Posiłkując się owym forum kupiłem ' pająka ' pod kierownicę z manetkami do tempomatu i pełnego fisu o numerach 8E0 953 549 L (Powinien pasować do B6 wedle informacji z forum?) Ale taśma która jest na nim nijak nie pasuje do airbaga z kierownicy od B6. Taśma jest wymienna? Mam niewłaściwą?