Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alduric

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alduric

  1. Mamy kogoś na forum kto zajmuje się regeneracją klimatronika, esp, uchwytów etc?
  2. To by wyjaśniało czemu wibruje i głosno pracuje. Umiesz mi "mniej więcej" ocenić koszta regeneracji i robocizny wymiany plus ustawienie tego? Nie chce żeby ktoś mnie naciągnął , co raz mi się już przytrafiło.
  3. Dziękuję Ci za odpowiedź. Do pytam jeszcze, czy błąd z wyskakującym ESP który też tu widać, może być spowodowany błędem wtrysku? Jeśli tak, to dlaczego? Nie rozumiem co ma esp do wtrysku? (Jeśli ma?)
  4. Zakładam że mowa o wtrysku na drugim cylindrze? Czy wymiana jednego jest akceptowalna? Czy powinno się komplet? Czy wstawienie używanego wtrysku jest możliwe? Czy trzeba go 'przypisac' do auta?
  5. Źle wycentrowana tarcza? Nie odtłuszczone prawidłowo? Nierównomiernie dokręcony docisk? Stawiał bym na źle wykonany montaż.
  6. Dodam iż jest to 1.9 tdi AWX, jeśli ma to znaczenie.
  7. Cześć, zakupiłem kolejne w moim życiu Audi i pierwsze auto z silnikiem na ropę. Chodzi jak traktor ale chodzi Niestety jak to w autach używanych, mam problem z wyskakującym błędem ESP podczas jazdy, błąd gaśnie po zgaszeniu auta, a następnie pojawia się podczas jazdy - Zawsze, po chwili dłuższej lub krótszej. VCDS pokazał mi dwa błędy które wklejam poniżej. Nie jestem fachowcem, raczej amatorem więc proszę o pomoc i wyrozumiałość. Zanim napisałem ten post, użyłem google ale ilość rozbieżnych odpowiedzi na mój problem jest ogromna, od ' uszkodzonego czujnika hamulca ' po uszkodzony/kończący się wtrysk na 2gim cylindrze, który również może powodować wyskakujący błąd esp (Możliwe to?) ------------------------------------------------------------------------------- Adres 01: Silnik Plik etykiet: 038-906-019-AVF.lbl Oznaczenie elementu: 038 906 019 FP Komponent: 1,9l R4 EDC 0000SG 1467 Kodowanie: 00002 Kod serwisu: WSC 63351 VCID: 6ADB74A9167FEE1A6B-4B32 WAUZZZ8E52A087471 AUZ6Z0A0117571 Znaleziono 1 blad: 17672 - Zawór pompowtryskiwacza cylinder 2 (N241) P1264 - 35-10 - przekroczono granicę regulacji - Sporadyczny Kody gotowosci: 0 0 X X X ------------------------------------------------------------------------------- Adres 03: ABS/hamulce Plik etykiet: 8E0-614-517.lbl Oznaczenie elementu: 8E0 614 517 Komponent: ABS/ESP front 1726 Kodowanie: 04255 Kod serwisu: WSC 06435 VCID: 65C10795FF61C16246-515A Znaleziono 1 blad: 18265 - Sygnał obciążenia P1857 - 35-10 - komunikat o usterce ze sterownika silnika - Sporadyczny -------------------------------------------------------------------------------
  8. Pompa ABS Ci piszczy, zobacz czy przestaje od razu po uruchomieniu auta.
  9. Zaczynam nierówną walkę z zlokalizowaniem problemu z moim poborem oleju i falującymi obrotami. Czy ta odma kwalifikuje się już do wymiany?
  10. Alduric odpowiedział(a) na MarcinA418T temat w Audi A4 B6/B7
    No tak xd
  11. Cześć, posiadam dwie A4rki B6 z multitronikiem 6 biegowyn. Oba auta poruszają się prawidłowo, nie szarpią, nie falują obroty podczas jazdy - Skrzynia działa okej, jednakże w obu przypadkach, jest takie zawahanie obrotów w chwili zmiany pozycji lewarka z P na R lub D, jak widać na załączonym filmie. Mam się czym martwić? Działa to tak w obu autach, ten typ tak ma? Projekt bez nazwy.mp4
  12. Tłumik Ci się spalił jak kolega wyżej napisał, to jest jego wytłumienie.
  13. Wyjmij radio, jest duża szansa że ktoś napisał pin na obudowie.
  14. Ja bym pisał list do płokułatuły i wniosek do watykanu o zwrot za opony, bo nie umiałeś zweryfikować auta przed zakupem, jak wspomniał Ci już Muskel.
  15. Mikrostyk padł, wymień.
  16. Jak jest walnięta to będzie wyła na gorącym silniku właśnie z obrotami.
  17. To czasem pompa SAI nie wyje? Odepnij ją i zobacz czy wycie ustąpi.
  18. Identyczny problem miał w T4 mój znajomy, pompa oleju mu padła. Auto miało takie same objawy.
  19. To niestety prawda, ale działa idealnie więc już tego nie ruszam.
  20. Problem z rozrusznikiem, sprawdź wiązkę dokładnie. Jak nie wiązka to sam rozrusznik umarł. Potwierdz jeszcze że aku jest okej.
  21. Okej update dla potomnych. Numer części to 078 103 213 B , nie jest dostępna już w ASO. W intercarsie jest zamiennik obecnie za 211zł. Temat uznaję za zamknięty.
  22. Winowajca się znalazł. Ten przewód był w stanie agonalnym, pozaklejany taśmą. Po wsadzeniu go ' na miejsce ' auto działa normalnie, niestety jest do wymiany bo jakiś druciarz go lepił...Ma ktoś pomysł jak to się zwie / jaki ma numer? żeby to dokupić?
  23. Ta, siedzę i czekam na niego. Rozmawiałem z nim, i stwierdził że to może być problem checksum, bo ktoś kiedyś już grzebał. Wgramy serię i zobaczymy jaki będzie efekt.
  24. Okej mam kolejny problem z moim nowym Audi...Sypało mi błędem P0421. Wycięte dziś zostały przez elektronika sondy za katalizatorem. Błędu nie ma, auto jeździ dobrze. Po całym dniu, wsiadam w auto i dzieje się magia. Auto wariuje, zachowuje się jak by wypadał mu zapłon. VCDS nie pokazuje żadnego błędu, wartości odpowiedzialne za rozrząd są okej, generalnie dałem rade nim zawrócić do garażu, na większych obrotach on jedzie, ale komfortowa to jazda nie jest. Jutro zadzwonię do elektronika by przywrócił oryginalny soft w komputerze auta. Możliwe jest że wywalenie sond spowodowało taki problem? Po kilku godzinach od zabiegu, gdzie auto zrobiło w między czasie ze 30km po mieście? Jeśli to nie to, od czego zacząć? Filmik gdzie słychać i widać zachowanie auta. https://i.imgur.com/LejA4tI.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.