Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukpie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukpie

  1. lukpie opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Zrobilem 30tys km i mam inspekcje serwisowa do skasowania. Robilem to metodami opisanymi na forum i mam w zwiazku z tym pytania. W VCDS po wcisnieciu inspekcji serwisowej i wybraniu kasowaine inspekcji serwisowej reszta swiata. Robi swoja robote ale i tak w mmi nic sie nie kasuje. Dalej jest informacja ze serwis powinien byc 7 dni temu. Probowalem zmienic w kanale 52 chyba z 2 na 1 ale nie da sie. Po wcisnieciu test ze wskazaniem na 1 i zapisz dalej jest 2 przy odczycie. Zmienilem to na 0 i wtedy wykasowalo sie wszyszystko w oleju ale serwis dalej pozostal. Wiec zmienilem to w kanale chyba 55 ze inspekcja odbyla sie 1 dzien temu i w ktoryms wczesniejszym wpisalem ze zrobilem 300km i dopiero wtedy ustawila sie na 29700. No i mam pytanie dlaczego nie dziala to z poziomu kasowania inspekcji w VCDS? i dlaczego nie moge tego zrobic w kanale 52 zmieniajac z 2 na 1 tylko musze w tamych kanalach to zmieniac. Czy tak jest poprawnie?!
  2. ale wlasnie u mnie zimową porą wypalał sie co 750km a teraz od jakiegos miesiaca co 550km. Robilem trase srednio co dwa tygodnie i przez te dwa tygodnie po miescie. No i wtedy co 750km a teraz co 550km. W jezdzie i stylu raczej nic sie nie zmienilo. Tzn zmienilem kola na letnie i wieksze:D. Moze olej juz stary? nie wiem nie znam sie ale zaskoczyla mnie ta roznica bo to od razu 200km spadlo. Moze wroci ale watpie.
  3. ok super to w nastepna sobote jak wroce do domu to sprawdze to i dam znac. Dzieki.
  4. Mam takie pytanie bo pol roku po czyszczeniu DPF wypalal sie co 750km a teraz od razu z jednego razu na drugi spadlo to do 550km. Jaka moze byc tego przyczyna? Temperatura otoczenia ma znaczenie? cos innego?
  5. podczas jazdy? na wolnych obrotach to rozumiem bo to jest na postoju. A jesli chodzi o sprawdzenie podczas jazdy to juz nie bardzo wiem jakbym mial to zrobic?
  6. o i to jest jakas mysl:) jeszcze jak podpowiesz jak mialbym to zlogowac to byloby super. co wybrac tam z rozszerzonych?
  7. No zobaczymy. Oby to byl jeden blad i ze sie wiecej nie powtorzy bo mam dosc juz ze wszystko sie poprawia 5x
  8. zamowil nowy boscha i stwierdzil ze to na pewno gorsze badziewie niz to co mam ja bo mialem jeszcze oryginalny i ze lepsza bedzie regeneracja.
  9. Czy powinienem sie martwic gdy po tej regeneracji i wymianie tych rzeczy podczas trasy przez chwile zaswiecil sie blad alternatora i brak ladowania co skutkowalo tymi samymi bledami w vcds? po chwili zgaslo i zrobilem 500km i sie juz nie powtorzylo.
  10. Moj alternator zostal zregerowany i wymieniony ten regulator napiecia i ten bulgulator czy cos takiego. Bledow nie ma na desce ale skasowalem dopiero te co byly w vcds sam pod domem. Takze problem chyba zostal rozwiazny.
  11. kurw...laweta juz jezdzilem tydzien temu jak mi sie przegub urwal:/ znow laweta. ciekawe ile mi tych lawet przysluguje na asistancie:D Podobna sytuacja. Bez zaplonu 12.33 a po wlaczeniu 11,47 i kontrolka na wyswietlaczu akumulatora na czerwono.
  12. Dobra sprawdzilem. Nie ma ladowania. 11.6 przed wlaczeniem silnika i po wlaczeniu silnika. Robilem przygazowke i waczalem obciazenie jak na filmie ktory wstawiles. po chwili spadlo do 11.5 na zegarach kontrolka ze nie ma ladowania i akumulator sie swieci na czerowno. Czyli jakie mam opcje tutaj?bo ze nigdzie nie pojade to juz wiem.
  13. umiem:D nie zauwazylem tego zanim napisalem post:D takze lece do samochodu za moment:D
  14. Prosze jak laikowi o wytlumaczenie co i gdzie ustawic i jak podlaczyc do czego. Komora silnika wiem gdzie jest:) ale co do reszty to juz nie. Nie wiem gdzie podlaczyc. Pierwszy skan byl na samym zaplonie a drugi byl juz na wlaczonym silniku. Ja pierd..to nie beda zadowoleni w pracy i oby sie to nie skonczylo dla mnie zle. Jeszcze dzisiaj tam swieto i nie wiem jak o tym poinformowac. Lipa w ch!
  15. Panie nie sprawdzalem:) i szczerze mowiac nie wiem jak to zrobic. Ogolnie miernik mam ale nigdy nic nie sprawdzalem. Wiec co mialbym ustawic na mierniku i gdzie ktory koniec przylozyc?
  16. Sytuacja ma sie tak. Wczoraj grzebalem w bagazniku i moglem tam cos poruszyc przy akumulatorze ale dzis sprawdzalem i wszystko wyglada w porzadku. Zagladalem tez do obu nadkol i ruszalem zbiorniczkiem od spryskow. Podnosilem tez podszybie i tam wyciagalem ten zbiorniczek. Pisze to bo moze cos gdzies zruszylem i to was naprowadzi. Dzis tez mocno padalo. Sytuacja wyglada tak ze jezdzilem bylo ok dzisiaj. Po tym deszczu znow pojechalem i wyskoczyl na desce mi blad alternatora i ze akumulator moze nie byc ladowany. Zrobilem skan i tam sa bledy alternatora. Mokro jest z prawej strony podszybia to tak na marginesie. Co sie moglo stac? Problem jest w taki ze ja dzis jade na dwa tygodnie do niemiec i czy mozna z tym bledem jezdzic??!! Nie padnie akumulator!? co moge zrobic i co powinienem zrobic. Po sprawdzeniu bledow i skasowaniu wyskakuje ponownie. Pasek jest. Kreci sie. Macie skan a nawet dwa. Przed skasowaniem i po. Mam tez pytanie do pierwszego bledu co to jest bo to nowosc jakas dla mnie. Prosze o szybka odpowiedz w miare. Z gory dzieki. Scan-WAUZZZ8K2CA095602-20240520-1403-333530km.txt Scan-WAUZZZ8K2CA095602-20240520-1412-333530km.txt
  17. ogolnie zamowiona juz uszczelka i dzis do odebrania takze bedzie sobie tam plywac i mam nadzieje ze mi niczego nie zatka. Chociaz znajac moje szczescie jest to bardzo mozliwe ze sie umiejscowi tam gdzie pompka ciagnie plyn:D
  18. odkrecilem te dwie sruby numer 3 i 4 i probowalem wyciagnac ten zbiornik ale siedzi sztywno. rusza sie ale nie mozna go wyciagnac. tego wypustu nie widzialem. Rozumiem ze po wykreceniu tych srub i zlokalizowaniu tego wypustu zbiornik normalnie powinienem wyciagnac?czy musze wykonac jeszcze jakies akcje?
  19. dokladnie tą. Dzieki.
  20. Dobra po wymianie tych odbojów skrzypienie ustalo:) takze na szcescie u mnie okazalo sie tylko to:)
  21. Potrzebuje pomocy bo mnie krew zalewa. Prosta wymiana pompki a mozna sie tak wkurw...Pompka przyszla dobra i wymienilem ja w ciagu pol godziny zalewam wode i patrze a tu wszystko wycieka. Zagladam i co sie okazalo?! ze najprawdopodobniej przy wkladaniu nowej pompki uszcxzelke wcisnalem do zbiorniczka!!!Kurw...!!!!!tak wiem ze powinienem wyjac uszczelke wsadzic ja na pompke i dopiero wkladac do zbiorniczka i wtedy nie byloby tego problemu ale zrobilem jak zrobilem i jestem wkurwio.. bo teraz mi nawet szyby nie dzialaja!Nie wiem jak wyciagnac zbiornik. Zeby ewentualnie wyciagnac ta uszczelke bo odkrecilem dwie sruby od strony nadkola i wiecej nie widzialem a zbiornika i tak sie nie dalo wyciagnac. Od gory odkrecilem jedna srube i wyjalem ten zbiorniczek do ktorego sie leje plyn ale nadal zbiornik nie wychodzi. Meczylem sie z tym poltory godziny i dalem sobie spokoj. Teraz pytania mam dwa. Czy da sie dokupic sama uszczelke ta kołnierzową ktora wchodzi z pomka reflektow do zbiorniczka?!jaki ma numer ta uszczelka? czy musze kupic caly zbiornik?Ewentualnie jak wyciagnac zbiorniczek na plyn. Gdzie sa sruby i jaki jest poziom skomplikowania zeby to wyciagnac? Prosze o szybka odpowiedz bo musze to zrobic jutro i mam nadzieje ze dostane taka uszczelke jutro w ASO czy w intecarsie od reki.
  22. polecam kupic dpf control ktory bedzie Ci sygnalizowal kiedy wypala sie DPF i bedziesz wiedzial zeby nie wylaczac silnika wtedy. Naprawde to dobrze wydane pieniadze.
  23. wykrakales:D pompka przyszla. Rozebralem nadkole i sie zdziwilem. Moja pompka ma na dole dwa podlaczenia dla wezykow z prawej i lewej strony. Ta co kupilem ma podlaczenie tylko jedno i dzwoniac do intercarsu oni tez twierdza ze maja taka z jednym podlaczeniem. W internecie gdzies widzialem ze sa dostepne takie z dwoma podlaczeniami i wlasnie taka zamierzam kupic. Ale dlaczego w intercarsie po vinie wychodzi im co innego i na tej aukcji?! btw. Rozebralem nadkole a tam przy blotniku pod ta pompka doslownie 10cm ubitego piachu. No maskara jakas. Potem czlowiek sie dziwi ze gnija blotniki. A u mnie wlasnie tam na dole wychodzi rdza. Zamierzam zajrzec tez z drugiej strony. taka mam w samochodzie a po winie ma jedno podlaczenie.
  24. nie zrozumielismy sie:) wlasnie ta moja stara tak dziala. Nowa dopiero idzie i pewnie bedzie w poniedzialek lub wtorek. Dam znac jak zamontuje czy to cos pomoglo czy nie. Klucz ten z chin do amortyzatorow zeby odboje wymienic tez pewnie wtedy przyjdzie i moze uda mi sie samemu to wymienic. Odboje juz mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.