-
kazior1974 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9 , Bezpiecznik pompy paliwa i 1 inny
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Dzień dobry, Mam pytanie, Czy do wymiany oleju w 6 biegowej skrzyni manualnej (A4 B9 1.4 TFSI CVNA) potrzeba czegoś oprócz oleju ? (WAUZZZF41JA222678) Tzn jakieś filtry uszczelki ? Otrzymałem info że olej to G052549A2 oraz że wjedzie go niecałe 2 litry. Zastanawiam się nad ASO Audi ale mam dość daleko a w innym serwisie wolałbym mieć komplet materiałów. Z tego co widzę temat głównie interesuje właścicieli automatycznych skrzyń ale może myślę że w manualu też warto. pozdrawiam
-
Bagnet poziomu oleju do A4 B9 1.4 TFSI 150KM
No właśnie nie do końca wiem czy taka miarka w ogóle istnieje. Tzn czy zamiast korka można mieć bagnet i normalnie z nim jeździć. Też jestem ciekaw, bo bym sobie taką sprawił.
-
Bezpiecznik pompy paliwa
Pewnie tak. Nie ma co doszukiwać się drugiego dna. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam K.
-
Bezpiecznik pompy paliwa
Oooooo Dziękuję. Czyli poprzedni wpis był po to żebym sobie poszukał czegoś pod kierownicą ... miło Jak by nie było dziękuję ... To tak przy okazji zapytam gdzie można kupić schemat instalacji elektrycznej do tego modelu ? K
-
Bezpiecznik pompy paliwa
Dziękuję, poszukam K
-
Bezpiecznik pompy paliwa
U mnie na pewno słychać pompę... ale przekaźnik ? Gdzie powinienem szukać ? K
-
Bezpiecznik pompy paliwa
Dzień dobry, Ma pytanie w tym temacie gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa w Audi A4 B9 avant 1.4 tfsi ? Jestem nowy, szukam i szukam ale chyba nie umiem znaleźć tej informacji. Proszę o pomoc. K
-
Bagnet poziomu oleju do A4 B9 1.4 TFSI 150KM
Dzień dobry, Przesyłam zdjęcia bagnetu o którym mówiłem. Jest to taki uniwersalny bagnet do sprawdzania poziomu oleju z allegro za 50 zł. Dołączona do niego jest tabelka z opisem ustawień i odczytów dla różnych silników w AUDI. Mój to 1.4 TFSI CVNA Korek należało ustawić na pozycję 31. Wówczas odczyt to 0 minimum a 22 to maximum. (poziom oleju na miarce dolnej). U mnie przy stanie oleju pokazywanym przez komputer jako max to 20. Przy czym robiłem tak że jak komp pokazywał jedną kreskę (słupek) mniej to dolewałem aż pokazał max (weszło około 200 ml). I na takim poziomie jest zrobiony pomiar. Jestem tu nowy więc nie wiem czy już o tym nie było i czy o takie informacje chodzi. Nie wiem też czy tak należy dołączać zdjęcia itp. Jak coś to proszę o uwagi K
-
Bagnet poziomu oleju do A4 B9 1.4 TFSI 150KM
Jasne, zrobię zdjęcia i opiszę więcej ale po nowym roku. Pozdrawiam.
-
Bagnet poziomu oleju do A4 B9 1.4 TFSI 150KM
Dzień dobry, Mam taką miarkę, używam wydaje się być OK. pozdrawiam K
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry Państwu. Jestem nowy na forum. Pozdrawiam Kazimierz
kazior1974
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta