-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
Dzieki wielkie za odpowiedzi :> w przyszłym tygodniu skocze do kumpla na warsztat niech to wszystko wymontuje i bede kombinował moze cos sie uda z tym zdziałac (mam taka nadzieje). Jeszcze tylko jedna gdzie można kupic taki zbiornik i czy mozna kupic sam zbiornik bez pompki lub sama pompke bez zbiornika :> pozdro...........ok sry teraz sie kaplem ze ten zbirnik z aukcji jest bez pompki
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
dzieki za odpowiedzi, tak jestem pewien ze jest pekniety. teraz drugie pytanie jaki zbiornik kupic jezeli mam xenony? czy to be roznicy? bo troche sie na tym nie znam
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
Witam! jak w temacie=>pękł mi zbiornik na płyn do spryskiwaczy i to gdzies z dolu bo co wleje to wyleci .... i teraz pytanie gdzie można kupić nowy i ile takie cos kosztuje? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
-
[B5 ADR] A to mój czarny sedanik
No nawet ładny tylko....... spojler , moglbys zmienic lampy przod na ori po drugim lifcie, alu tez mi sie nie podobaja zbytnio, oprocz tego sciema szyb i bedzie klawo ....... milego wozonka
-
Kanapa w sedanie a6--> pomocy
A bedzie pasowala do sedana? i czy duzo roboty ze zmiana? dzieki za odpowiedzi
-
Kanapa w sedanie a6--> pomocy
Ok dzieki za pomoc, jeszcze dwa pytanka..... Skad wziasc taka kanape? i czy duzo roboty z tym(montazem i demontazem)?
-
Kanapa w sedanie a6--> pomocy
wlasnie wiem, a czy mozna ta blache jakos zdematowac i kupic kanape dzielona (czy sa wogole takie), albo chociaz zdemontowac w naglych przypadkach zeby cos przewiesc? Bo to naprawde wkurzyc sie mozna ......... a mowilem ojcu nie ma jak kombi :> a teraz musim kombinowac
-
Kanapa w sedanie a6--> pomocy
Witam, Mam pytanko ojciec kupil sobie A6 rocznik 97 i razu pewnego chcial przewiesc sobie parapety okazalo sie ze nie mozna polozyc oparcia kanapy. moje pytanie czy istnieja wogole kanapy do a6 ktore mozna polozyc i czy mozna je bezproblemowo wstawic zamiast tej montowanej na stale? Albo czy mozna w latwy sposob wyjac oparcie tamtej kanapy? Prosze o szybka odpowiedz bo ojciec juz prosi zebym mu mojego Kochanego Avancika uzyczyl mi sie to po prostu nie usmiecha a odmowic nie wypada. Pozdro dla wszystkich
-
[B5 1Z] moja niunia
Ładnie, ładnie i plany tez spoko, ale zacznij od zawieszenia :> moze jak bedziesz robil lusterka to tez o klamkach pomysl (tez jakis chrom) pozdrooooooooooo i milego wozonka
-
[B5 AFN] 1,9TDI 110KM
sorki zle to napisalem teraz blad widze mialo byc: ->lampy przod ->i tyl: hak zlikwiduj i odblaski (naprawde przesrana sprawa z nimi ) jeszcze raz sorki i pozdrawiam
-
[B5 AFN] 1,9TDI 110KM
Z odblaskami to dno totalne (wspolczucia). Moje proponowane zmiany: -> lampy przod i tyl -> likwidacja haku -> nieszczesne odblaski -> wieksze alu -> wydech mi tez do konca nie podchodzi -> no i lekko szybki sciemnic Ogolnie to gratuluje autka i mam nadzieje ze bedzie sie sprawowalo ... Pozdro i udanych modyfikacji :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was Maniaków A4 . Pochodze z Kartuz, a4 posiadam od tygodnia (srebne kombi z 1.9 tdi 110 ps) i jak narazie jestem zachwycony Pozdrawiam
Qbusiek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta