Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy


Qbusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie znajdziesz zbiornika to leć do dobrego fachmena od klejenia plastików .. ja kleiłem zbiornik oleju do skutera i bajka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz xenony to rozumiem że mawsz też spryski reflektorów?? jeśli tak to ten który pokazał husain nie pasuje. musi być zbiornik o pojemności 4,5l i na dwie pompki. jedna niżej, mniejsza jest od szyb. druga wyżej i dużo większa jest od reflektorów. wyjmowałeś zbiornik?? bo mam taki jak u ciebie i u mnie też ciekł i okazało się że to z nieszczelnej pompki od sprysków reflektorów. najlepiej wyjmij i sprawdź. a jak to pęknięty zbiorniczek to zawsze możesz go skleić zamiast kupować. wyczyścić, odtłuścić i poxilina :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 12:16 _________________________________________________a jak chcesz nowy to powinien być taki jak poniżej. u mnie taki siedzi

http://moto.allegro.pl/item426413048_zbiornik_spryskiwaczy_szyb_i_reflektorow_audi_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz xenony to rozumiem że mawsz też spryski reflektorów?? jeśli tak to ten który pokazał husain nie pasuje. musi być zbiornik o pojemności 4,5l i na dwie pompki.

chyba 6.5 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi :> w przyszłym tygodniu skocze do kumpla na warsztat niech to wszystko wymontuje i bede kombinował moze cos sie uda z tym zdziałac (mam taka nadzieje). Jeszcze tylko jedna gdzie można kupic taki zbiornik i czy mozna kupic sam zbiornik bez pompki lub sama pompke bez zbiornika :> pozdro...........ok sry teraz sie kaplem ze ten zbirnik z aukcji jest bez pompki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz xenony to rozumiem że mawsz też spryski reflektorów?? jeśli tak to ten który pokazał husain nie pasuje. musi być zbiornik o pojemności 4,5l i na dwie pompki.

chyba 6.5 ...

hmm u mnie jest 4.5l :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,5 na bank ja u siebie dorezałem spryskiwacze i potrzebny był własnie z takim litrarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj użyć kleju nazwa technicol (kol. tubki fioletowy do twardych plastików) trzyma jak metal koszt u mnie to 5 zł za tubkę powinna starczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Kolego jeszcze cenęw ASO. Co do klejenia to te plastiki nie bardzo się chcą kleić, niemniej spróbować można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a można prosić o nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki ?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpada nowy to szukaj po Allegro bądź spróbuj go skleić

kolego sprawdził byś datę a potem byś dawał komentarz, ja odgrzebałem temat bo potrzebuję nr z etki takiego zbiornika na dwie pompki do b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na alegro wpisz 4,5l A4 i bedzie :gwizdanie: moze i akurat ktos numer napisze na aukcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z tego co wiem trzeba ściągnąć nadkole bo od strony komory silnika raczej go nie wyciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę aby ktoś zorientowany napisał mi (najlepiej na priv) jak wyjąć zbiornik , czy dużo jest z tym zabawy ?

Perfidny, masz trochę czasu to sobie podłubiesz :naughty:... Ja też gdzieś doczytałem, że trzeba od nadkola podejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągasz lewe koło, nadkole (plastikowe) i odkręcasz dwie śruby od spodu i jedną w komorze silnika, odpinasz wszystkie przewody i wyciągasz do dołu. nic trudnego tylko wszystko poodpinaj żeby nic nie urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...