Treść opublikowana przez filip1001
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
nie wiem czym jezdziles wczesniej ale wg mnie przesadzasz zrob sobie akcje serwisowa (byla zmiana sterownika silnika) i poczujesz roznice. ja nie narzekam, ale ja akurat od 7lat jezdze na zawiasach sztywniejszych i wiekszych kolach. na zime mam co prawda 16tki, ale po ich zmianie jakos nie odczuwam strasznej roznicy. Jak to dokładnie jest z tą akcją serwisową? Robią to w kazdym ASO? Odpłatnie cz za free?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
spokojnie , to nie BLB............ duzo lepsze nie jest ale zawsze Z tymi BLB też jest rożnie, są ludzie na forum, którzy mają BLB i sobie chwalą , mając ok 200tkm na blacie :gwizdanie:- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Mam nadzieję, że nie padnie. Nie mogę sobie pozwolić, by auto stało przez dłuższy czas w naprawie. Myślę, że przy wizycie na Mineralnej wyjdzie co w jakim jest stanie i czego można się spodziewać.- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Servo jest, a z tyłu szyby owszem na korbkę, w końcu auto na indywidualne zamówienie. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:12_________________________________________________Kiedyś RS4 widziałem z korbami z tyłu, więc w takim przypadku to nic dziwnego. Może to nawet i dobrze, bo nieraz jak kogoś wiozę z tyłu, ktoś położy rękę na drzwiach i się otwiera szyba. A zresztą i tak rzadko kiedy ktoś z tyłu będzie jeździł. :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 15:14_________________________________________________PS. Głupio by było nie kupić tego auta z powodu braku elektryki z tyłu.- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Spoko Spoko . Dla mnie taki przebieg jest normalny. Gorzej jakby auto miało na blacie 300 000 i więcej i miało 3,5 roku. Jeżeli ja bym kupił takie autko jako nowe w 2007 i bym nim do dziś jeździł to pod warunkiem, że auto nie spędziłoby połowy czasu w ASO też bym nim zrobił przez 3,5 roku jakieś 130 tys.- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
jestem ciekaw jaka bedziesz mial mine jak ci Witek program zrobi , ja robilem juz pare remapow w roznych autach w jednych bylo czuc mniej w innych bardziej ale w wypadku BRD to roznica jest taka jak bys wsiadl do auta o 100KM mocniejszego od serii a nie tylko o 20 pare Poproszę go żeby mnie wpierw tym autem po programie przewiózł, bo sam się będę bał.- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
No to jest ogolnie masakra w DE a zlwaszcza jak kupujesz TDI ludzie daja po 100k za auta z przebiegiem ponad 150 tys.Niby po innych drogach itp. itd. ale na niektorych elemntach przebiugu nie oszukasz. Zamiast auto zachwalać to Ty mi tu wizerunek psujesz. U mnie jest tak: mówisz i masz- jutro będzie przebieg 34 tys km. Wedle życzenia- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Drewno mnie aż tak bardzo w oczy nie razi. Są inne priorytety: program itd itp Fakt przebieg do najmniejszych nie należy. Ale to jest taka przeciętna norma w DE- 50 tys/rok. A ta kiera była od nowości. Auto po VIN-ie ma zapis, że było na indywidualne zamówienie i posiada elementy linii Audi Exlcusive może dla tego ma taką kierę, albo ktoś sobie zmienił. W każdym razie na chwilę obecną jest bardzo zadbana i widać, że ktoś na nią kasy nie szczędził. PS. Te auto bez programu mówiąc delikatnie- nie jedzie. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:37_________________________________________________Rosemeyer, jak Ci się jeździ na 18" po naszym kraju? Jak jak najadę na jakąś dziurę/koleinę to przeżywam szok po przesiadce z B6 z kołami 205/55/16".- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Ori , nawet w VIN-ie jest :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Faktycznie :gwizdanie: , ciekawe czy tam zamykają ten parking na noc [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:13_________________________________________________ A co ja jakiś rzecznik białegostoku jestem ???? Najczęściej z całego BI udzielasz się na forum. Ja ci to mówię: czuj się zaszczycony- [B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
ja na twoim miejscu poszedlbym w 16" I to jeszcze 1/3 po ostrych dziurach :gwizdanie: Tylko ewentualnie nie wiem jaki wzór by pasował z oryginału- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja będę bez kierowcy. Poczekamy do środy i będziemy myśleć jak we czwartek z pogodą. Szczepan , wypowiedz się jak BI zapatruje się na pomysł z PLAZĄ w razie ulewy :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tam jest parking bodajże na 400 aut, ja mogę jechać , nie wiem jak BI. Ale mam nadzieję, że nie będzie padać- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No faktycznie z tym deszczem to trza pomyśleć. Nie najlepiej u nas z tego typu miejscami raczej wszycho pod gołym niebem :gwizdanie: , a na jakieś 10-15 aut to kawałek placu trzeba- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Już za 3 dni mega hyper ekstra oryginalny wypasiony spot podlaskiej grupy trzymającej władzę- [B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
Rocznie autko będzie robiło jakieś 40 tkm. Tak mówicie o tych 17- 18". Jak nie warto to może zasadzę jednak 16" ?- [B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
Trudno jest w tym kraj uważać. Jeszcze po mieście to powiedzmy. Ale na trasie ? Nieraz da się jakąś dziurę ominąć. Ale jak np. z naprzeciwka jedzie TIR i jest wąsko a na blacie 130km/h to nie ma mowy.- [B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
Możesz coś więcej napisać o tym eibachu ? I jeszcze co do zostawienia 18"- boje się o same felgi- większa dziura i felgi będą pogięte. Chyba, że się mylę. :gwizdanie:- [B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
Witam. Nabyłem nowe autko, (B7 BRD) , które ma felgi 18" i kapcie 235/40/18 . Wzór jest piękny, ale jazda po dziurach już niestety do przyjemnych nie należy. Zastanawiam się nad zmianą felg na mniejsze. Problem w tym, że nie mam praktycznego porównania jak się na poszczególnych rozmiarach jeździ. Pod uwagę biorę felgi ( z oponami) dedykowane do tego auta czyli 235/45/17 lub 205/55/16 tylko oryginał. Wiadomo, w rozmiarze 17" łatwiej wybrać- mi praktycznie każdy wzór s-line się podoba. Gorzej jest z 16" , ale niektóre fele też są fajne. Moje obecne 235/40 mają tę samą szerokość co fabryczne 235/45/17 , także noszenie na koleinach te same. A jak różnica w "komforcie" ? Będzie bardziej miękko? Czy przy 235/45/17 również będzie tak twardo i każda dziura= zęby wypadły pod kierownicę ? A może kombinować coś z rozmiarem i kupić np. 235/50/17? Tu fotka auta: ( wiem, że na zawieszeniu s-line jest bardziej twardo, ale bez przesady) Gapienie się w tabele rozmiarów felg , opon itd nie ma sensu. Chodzi mi o opinię tych, którzy na takich felach jeździli. Specjalnie nie zamieszczam fotek felg, które mi się podobają, bo porady mają być obiektywne. Nie w stylu : bierz te bo są fajne. Czekam na opinie i porady.- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.