Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siema! Żyjecie?! 😁😁😁
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Panowie! Aktualnie spotujecie się pod narodowym ? Pozdrawiam 👊
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siema! Zagląda tu ktoś czasem ??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobry dobry
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja na bieżąco obserwuje wątek i jednocześnie nadzoruję czy wypowiedzi są zgodne z cenzurą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobra to czwartek 18:30 w Swissie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja nie jestem gorszy od Was i też mogę
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie, jestem przed wyborem paneli podłogowych (zastanawiam się nad firmą Egger- znacie ? może coś lepszego ? ) oraz drzwi wewnętrznych (DRE PORTA itd. ) Jakie są Wasze doświadczenia ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem za.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Halo halo. Doszedł jakiś spot do skutku? Jeśli nie to proponuję środę 19.04 w Suwałkach. Godzina do ustalenia, myślę jakaś 18 ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, ja jutro nie dam rady, do wieczora jestem w trasie Może czwartek ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Człowiek próbuje być miły to od razu się czepiają Następny tydzień jak najbardziej- pamiętajcie tym razem zapraszam do BAU.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No skoro tak poważna osobistość jak sylwiasty w tym tygodniu nie może to proponuję spota w następnym tygodniu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ludzie kochani a co tu znów porobili na tym forum. Chyba jakaś zmiana wyglądu ostrzejsza. Najbliższy spot może w BAU ? Znalazłem nawet fajne miejsce na herbatkę klubową
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nigdy go nie widziałem na tym forum. A co potrzebujesz ?
-
Mercedes 124 coupe
Mega profeska ! gratulacje i powodzenia
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To kojarzę auto Numery zaczynają się bodajże BAU 14***
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W jakim kolorze ? Może czarny mat ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Faktycznie dobry pomysł ze Swissbarem. 3 dni przed Świętami praktycznie na każdym parkingu w Suwałkach będzie tłum. Tak więc proponuję lokalizację Swissbaru, który mieści się zaraz za Suwałkami po prawej stronie jak się jedzie na Budzisko. Godzina i dzień pozostaje bez zmian, czyli 18:00 we środę 21.12. 2016 roku
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Każdy z nas był kiedyś pierwszy raz na spocie. Także jak najbardziej zapraszamy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kurrfa we czwartek mam jednak wyjazd służbowy. Może środa 18 na parkingu przy Tesco. Pewnie będzie tłum, to najwyżej zmienimy miejscówkę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Uhuhu widzę śmietanka się zbiera:D może czwartek?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To może w następnym tygodniu ?
-
B6 DIVISION
Pany, nie posiada ktoś na sprzedaż elementów podsufitki S-LINE ( czarnej) do B6/B7 ? Dokładnie potrzebuję ten plastikowy element, na którym wisi wciśnięty słonecznik kierowcy.
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Przyjemne autko jakie orientacyjne spalanie jest tego silnika w tej budzie ?