Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sebastian, jako moderator tego wątku nalegam, abyś pojawił się na spocie. Będzie nam bardzo miło
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Pany tym razem to i ja powinienem się pojawić. Godzina 18??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Uffff jestem z tego powodu przeszczęśliwy Kto był ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, ja dzisiaj nie dotarłem za co niezmiernie przepraszam. Zwyczajnie się nie wyrobiłem bo byłem dziś w trasie
-
Fundusze i dofinansowania z UE
Poszukuję osoby, która siedzi w temacie dofinansowań i funduszy pozyskiwanych z Unii Europejskiej. Może ktoś z Was się tym zajmuje ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak wszedłem w Suwalskie i zobaczyłem jakie tu dyskusje się odbywają to pomyślałem, że chyba pomyliłem wątki, bo tu dawno tyle nikt nie pisał Ale jednak Mi piątek też wstępnie pasuje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil.. Kamil. .. A co? Mnie do Suwałk nie zapraszasz??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trzeba było tydzień temu napisać - w tamtym tygodniu sprzedałem po moich maluchach, stan igła, nic nie pukało, nic nie stukało. Ori lakier. Przebieg nie kręcony. Z kompletną książką serwisową rzecz jasna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Odpalają w te mrozy od pierwszego strzału
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak widać dotychczas przed świętami nie udało się nic dotąd zmontować w temacie spota. Jest natomiast opcja na disco bandżo w klubie SWISS na wylocie z Suwałk na Budzisko. 2 dzień świąt, godziny wieczorne. Byłby ktoś chętny ? Szanowny joker-lukasz zarezerwował tam dla nas specjalnie stolik, więc jak prawdziwe VIPy będziemy mieli gdzie usiąść Kto się pisze ? Ja i i joker jesteśmy chętni.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Również dzięki za spotkanie w doborowym towarzystwie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
sebgra, odezwij się Spot ustalony na dzień dzisiejszy ( 31.10.2015 roku ) o godzinie 19 na parkingu podziemnym CH PLAZA , na końcu strefy żółtej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, to 18:30 będzie Ci pasować ? Myślę standardowo w Plazie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Słowiu PW
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Możemy się w Augustowie złapać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a może jutro ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No jak już Szanowny Sylwester z Suwałk się odezwał to niebawem będzie spot
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja tu cały czas temat śledzę i zastanawiam się dlaczego reszta się nie odzywa, hmmm? sebgra i Słowiu ja chętnie się pospotuje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Poczekajmy niech się ktoś jeszcze odezwie. Może niedziela
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No dobrze by było w końcu coś zmontować
-
B8 TrOOOOp
Panowie, nie potrzebuje ktoś do B8 alufelg 16" na zimę w dobrych pieniądzach ? Felgi z mojej B8, marka ALUTEC, produkcja Niemiecka. Jak coś to PW. W razie czegoś mogę załatwić do tego dobre oponki na zimę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może czwartek o 18 ? może być w BS
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A przyjedziesz na spota ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mądrego dobrze posłuchać czekamy na wypowiedzi innych towarzyszy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobry dobry Panowie, żyje tu ktoś ? Kiedy się pocimy w te coraz chłodniejsze dni ?