Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam Pany ? Ja ostatnio rzadko jestem na forum, bo cały czas w pracy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakiego tam krawata, na co dzień gumofilce na nogach i po łokcie w błocie jestem Ja na spota w BS to dopiero jakoś w kwietniu Co tam Panowie słychować ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Alo alo ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niech bedzie pochwalony, Po pierwsze niebieski totalna bieda w środku Po drugie czerwony ma sportpakiet, wiec plus Po trzecie podstawa to sprawdzic trzeba VIN, Po czwarte znajomy zna sie na Audi? Po piate zaden nie ma Q, Po szoste ze zdjec niewiele widać, Po 7 moim zdaniem czerwony FIS w B7 to przesada, a z rezaniem sporo zabawy Oferty przeglądam na telefonie, trudno jest mi obejrzeć dokladnie foty. Wyslano z samolotu ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- I co istotne to bierz Avanta. Sedan w Audi to nie Audi ( Grzesiek tego nie widzi ) Wyslano z samolotu- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A to już wiem, Sławek mi ją proponował- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak już kupię to powiem bo opcji jest kilka- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
I jak tam Johny sprawa z Autohusem ? Ciekawy jestem, która to sztuka jest obiektem zainteresowania BTW: B8 już dwoma kołami u nowego właściciela jest- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ciekawy sprzedawca, tu ściemnił z ksenonami, nie wiadomo też, czy ma na prawdę fotochrom, bo nie widać na fotach. Na innej aukcji oferuje A6 od doktora. Tylko pytam jakie to ma znaczenie kim był właściciel pojazdu. Ma to budzić skojarzenie, że był na pewno spokojny, nie żałował na eksploatację auta ? A może był to doktor bezrobotny i w dodatku szaleniec katujący auto na zimnym silniku ? BTW: Zobaczcie jak ciekawie zrobił foty: raz, że nie widać czy ma fotochrom, a dwa to nie widać regulacji ksenonu. No i zaznaczył, że opony zimowe za dopłatą. Czyli niemiec dał, a ten wali w ciula. No i felunek lipny, oryginalne felgi pewnie na boku sprzedał.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie no pewnie, pośpiech to zły doradca- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam Marcin poszukiwania ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dużo miałbyś Kamil do rezania- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Trudno to określić, żeby kupił lub miał na oku. Bo tym razem Kamil zdecydował się na nówkę sztukę z salonu Mówi, że nie będzie jeździł w wypierdzianym fotelu i bierze nówkę- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Janusz czekam na świeże info. z dnia jutrzejszego- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ja w tym roku jak zwykle nic nie wiem. Bardzo możliwe, że sprzedam auto niebawem ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- Btw Kasjan jak coś wybierasz sie z Emilka? Wyslano z samolotu- Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
Nie będzie takiej potrzeby.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Zapraszam na spoty Suwalskie http://a4-klub.pl/podlaskie-89/spoty-suwalki-augustow-olecko-102263/ :hi:- B8 TrOOOOp
Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] Mnie problem imbusika w B8 nie dotyczy, bo auto zostało wyprodukowane pod koniec 2010 roku, ale w/w firmę znam i mogę polecić BTW: W temacie rozrządu to każdy robi tak jak uważa. Mi zależy osobiście na tym, żeby było to odnotowane w historii auta. Niejednokrotnie przekonałem się, że potencjalny klient często to docenia. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówić części oczywiście ori we własnym zakresie i na wymianę jechać do ASO. Cena ASO też są różne w mojej okolicy wahają się od 700zł-1200zł za samą usługę wymiany rozrządu. Zawsze tak robię, zamawiam części na własną rękę, a wymiana w ASO- B8 TrOOOOp
Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] Mnie problem imbusika w B8 nie dotyczy, bo auto zostało wyprodukowane pod koniec 2010 roku, ale w/w firmę znam i mogę polecić BTW: W temacie rozrządu to każdy robi tak jak uważa. Mi zależy osobiście na tym, żeby było to odnotowane w historii auta. Niejednokrotnie przekonałem się, że potencjalny klient często to docenia.- B8 TrOOOOp
Jeszcze raz wielkie dzięki GIBONS- B8 TrOOOOp
Dzięki Gibons czyli ok 2700 PLN trzeba liczyć- B8 TrOOOOp
Panowie, jaki jest koszt wymiany rozrządu w B8 2,0 TDI CAGA w ASO ? Tak orientacyjnie chociaż- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
zdaje się, że tak kolego- B8 TrOOOOp
Panowie, już kiedyś pisałem w tej sprawie, ale problem niestety wystąpił po raz kolejny.. Otóż wariuje w mojej B8 czujnik oleju. Kilkukrotnie pojawił się na FISie komunikat o zbyt niskim jego poziomie. Metoda jest prosta, pomaga wyłączyć i włączyć ponownie auto. Ale wiadomo, że to wkurza. Ktoś pisał o akcji serwisowej na tej problem, jednak w ASO sprawdzałem po VINie i nic nie kojarzą w tej sprawie.... Miał ktoś podobny problem ? Możliwe, żeby 3 letnie auto przebiegiem ok 160 tys km brało olej ? Wiem, że najprościej byłoby go zlać i sprawdzić jego objętość, ale jest dość świeży i szkoda go wymieniać.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja poki co siedze u fryzjera, kolejka 11 osob przede mna. Jak sie wyrobie to wpadne Wyslano z samolotu - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE