Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, super by było sprawdzić ogolnie to auto czy nie jest złożone z dwóch ogolny stan Kamil, zajedź do mnie po czujnik lakieru
-
B8 TrOOOOp
podrzuciłbyś linka ? bo nic w tej cenie nie widzę aktualnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil a Ty jak się kręcisz po SUW to się trochę rozglądaj. Widziałem Ciebie wczoraj ok. 18:00 jak zjeżdżałeś pod Plazę. No włacha rozglądaj się a ja wczoraj jeszcze później widziałem Cię w BAU na Mostowej, skąd pojechałeś na parking przy postiwie
-
B8 TrOOOOp
Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe. Bedziesz kupował je w ASO ? Jaki to może być koszt ?
-
B8 TrOOOOp
Filip przetwornica już pewnie pada miałem to samo ale możliwe że palnik też nie domaga...zamień najpierw palniki i poobserwuj i będziesz wiedział muszę się temu faktycznie przyjrzeć dziś zauważyłem jeszcze jeden dziwny objaw, a mianowicie czasem żarnik świeci barwą bardziej żółtą od tego z lewej strony, więc abo świeci na biało, albo na żółto albo wcale nie świeci
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czasami przestaje mi świecić prawa soczewka ksenonowa, co to może być ? potem odpalę auto jeszcze raz i świeci
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
daj znać na PW ile chcesz za niego. czyżby zderzak ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A czego Ty tam szukasz ? Ja wczoraj byłem Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, ja proponuję ( z grzeczności ), żeby nie powiedzieć, że rozkazuję spota na godzinę 18 tak jak Kasjan mówi . Będzie ktoś prócz mnie, Kasjana i Janusza ? A tak swoją drogą to pragnę zauważyć, że spot po raz kolejny ma odbyć się w BS ( tym razem nie protestuję, bo Kasjan obiecał postawić mi hamburgera w McDonaldzie ) , ale były gadki, żeby spocić się gdzie indziej- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może piątek ? Niestety z mrogalem się nie dogadam ws. opon, bo nie wystawi FV- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok, piszę na PW do mrogala ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ---------- jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny. podobno gadkę mam co najmniej niezłą- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?- Kurtki The North Face,Brugi-opinie
Jesteś pewien, że kolega oferuje 100% oryginał NF ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wysłałem Tobie coś na @ BTW: Będzie jeszcze okazja się zgadać na pewno i powodzenia w pewnych sprawach- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokładnie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niestety nie Kasjan, a Ty kiedy wracasz z urlopu ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wstaw tu zdjęcie z tą łotyszką, bo akurat tapetę w lapku muszę zmienić- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Również miło było się spotkać PIXI , a Ci co nie byli niech żałują- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przypominam dla zainteresowanych, dziś w Augustowie na parkingu przy markiecie Kaufland spot o 16. Kaufland jest obok ronda i Orlenu przy wlocie do Augustowa od strony Ełku, Białegostoku i Warszawy.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan pojechał do Danii nie do końca zdecydowany, mówił, że na miejscu podejmie decyzję co kupić- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki! Udanego pobytu w Danii- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa- Spot Białystok
Ktoś jeszcze z BI będzie ? Spotykamy się w niedzielę o 16 w Augustowie pod Kauflandem, skąd pojedziemy w jakieś inne ciekawsze miejsce- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to ustalam niedzielę godzina 16 parking pod Kauflandem, stamtąd podjedziemy gdzieś w ciekawsze miejsce nad jeziorem Odzywajcie się kto będzie - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE