Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Kamil, super by było sprawdzić ogolnie to auto czy nie jest złożone z dwóch ogolny stan Kamil, zajedź do mnie po czujnik lakieru
  2. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podrzuciłbyś linka ? bo nic w tej cenie nie widzę aktualnie
  3. Kamil a Ty jak się kręcisz po SUW to się trochę rozglądaj. Widziałem Ciebie wczoraj ok. 18:00 jak zjeżdżałeś pod Plazę. No włacha rozglądaj się a ja wczoraj jeszcze później widziałem Cię w BAU na Mostowej, skąd pojechałeś na parking przy postiwie
  4. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe. Bedziesz kupował je w ASO ? Jaki to może być koszt ?
  5. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Filip przetwornica już pewnie pada miałem to samo ale możliwe że palnik też nie domaga...zamień najpierw palniki i poobserwuj i będziesz wiedział muszę się temu faktycznie przyjrzeć dziś zauważyłem jeszcze jeden dziwny objaw, a mianowicie czasem żarnik świeci barwą bardziej żółtą od tego z lewej strony, więc abo świeci na biało, albo na żółto albo wcale nie świeci
  6. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czasami przestaje mi świecić prawa soczewka ksenonowa, co to może być ? potem odpalę auto jeszcze raz i świeci
  7. daj znać na PW ile chcesz za niego. czyżby zderzak ?
  8. A czego Ty tam szukasz ? Ja wczoraj byłem Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki
  9. Panowie, ja proponuję ( z grzeczności ), żeby nie powiedzieć, że rozkazuję spota na godzinę 18 tak jak Kasjan mówi . Będzie ktoś prócz mnie, Kasjana i Janusza ? A tak swoją drogą to pragnę zauważyć, że spot po raz kolejny ma odbyć się w BS ( tym razem nie protestuję, bo Kasjan obiecał postawić mi hamburgera w McDonaldzie ) , ale były gadki, żeby spocić się gdzie indziej
  10. Może piątek ? Niestety z mrogalem się nie dogadam ws. opon, bo nie wystawi FV
  11. ok, piszę na PW do mrogala ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ---------- jak będziesz miał dobre gadane to może coś urwiesz z ceny. podobno gadkę mam co najmniej niezłą
  12. A co wszyscy dostali szlaban na komputer ? Panowie, gdzie polecacie kupić zimówki ? Ma ktoś zniżki w Walmar- Drażba w Suwałkach ?
  13. Jesteś pewien, że kolega oferuje 100% oryginał NF ?
  14. Wysłałem Tobie coś na @ BTW: Będzie jeszcze okazja się zgadać na pewno i powodzenia w pewnych sprawach
  15. Niestety nie Kasjan, a Ty kiedy wracasz z urlopu ?
  16. Wstaw tu zdjęcie z tą łotyszką, bo akurat tapetę w lapku muszę zmienić
  17. Również miło było się spotkać PIXI , a Ci co nie byli niech żałują
  18. Przypominam dla zainteresowanych, dziś w Augustowie na parkingu przy markiecie Kaufland spot o 16. Kaufland jest obok ronda i Orlenu przy wlocie do Augustowa od strony Ełku, Białegostoku i Warszawy.
  19. Kasjan pojechał do Danii nie do końca zdecydowany, mówił, że na miejscu podejmie decyzję co kupić
  20. Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki! Udanego pobytu w Danii
  21. Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa
  22. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ktoś jeszcze z BI będzie ? Spotykamy się w niedzielę o 16 w Augustowie pod Kauflandem, skąd pojedziemy w jakieś inne ciekawsze miejsce
  23. No to ustalam niedzielę godzina 16 parking pod Kauflandem, stamtąd podjedziemy gdzieś w ciekawsze miejsce nad jeziorem Odzywajcie się kto będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.