Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie, kto wybiera się na otwarcie VAG Podlasie 2013 , które odbędzie się 12.05 ? Byłaby okazja spotkać się w większej grupie Podlaskiej bo od nas chyba kilka osób się wybierze BTW: Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko jak podwieszę Wasz wątek
  2. Sylwek, jak zdrowie ? Zrobiłem trochę porządku w dziale Podlaskim BTW: Panowie, jedziemy na te rozpoczęcie sezonu VAG ? Kto chętny ? Może byłaby okazja spotkać się z chłopakami z reszty Podlasia
  3. Kamil, zależy o której mówisz C6 bo ostatnio ich kilka w BAU przybyło. Zarówno w avancie jak i w sedanie, ale na czarnych RSach nie widziałem BTW: Jest też jedna A6 C6 FL w sedanie. A6 C7 jeszcze nie ma Marcin, sorrka, zapomniałem. Nie mam pojęcia gdzie mi czwarty dywan wcieło
  4. Przyznawać się kto letnie kapciory założył ?
  5. A6 jak każde inne...... nie no wiadomo piękna jest- zwłaszcza, że mi C7 bardziej podoba się w avancie
  6. No taki pozytywnie oczojebny
  7. Nie no po prostu odniosłem takie wrażenie, że telefon był właśnie zamulony. Może trafił się akurat taki egzemplarz
  8. Kasjan, w dalszym ciągu nie widzę fot z DIPowania
  9. Tak, mówię o brandowanych. Miałem na myśli to, że taki laik jak ja może się naczytać np. w necie jakie to te Samsungi cudowne, potem idzie do salonu i zdziwienie, że wcale super szybki telefon nie jest
  10. Gratki za włożoną pracę i poświęcony czas wrzuciłbyś jakieś foty środka
  11. Czytam cierpliwie Wasze opinie jak się okazuje dość różniste i będę powoli i na spokojnie wyciągał wnioski. Iphone'm 5 bawiłem się w salonie Appla w Warszawie i muszę przyznać, że ma ten telefon 3 zalety tak na szybko- super wykonanie, szybkość obsługi i super wyświetlacz. Ale na chwilę obecną to telefon chyba z racji ceny dla mnie nie osiągalny. Dzisiaj w Play'u bawiłem się Samsungiem S3 mini i tak jak Pablo mówi- te ich softy schyba mocno spowalniają obsługę bo zauważalna jest " chwila zastanowienia telefonu" .
  12. Witam ponownie zainteresowanych Czas odgrzać kotleta, bo mój Samsung Wave II udaje emeryta na zasiłku i ostatnio dzieją się z nim dziwne rzeczy. Ale mniejsza o to. Możliwe, że zajdzie potrzeba zakupu nowego telefonu. Ja jestem obecnie zupełnie nie w temacie. Piszcie, doradzajcie i komentujcie- na co dziś warto poświęcić swoją uwagę ? Wymagania mam podobne jak i niecałe 2 lata temu, więc pozwolę sobie zacytować moją pierwszą wypowiedź w tym wątku: To czego oczekuję od telefonu: -dobra bateria ( o ile dziś takie pojęcie istnieje) -duży,czytelny wyświetlacz -raczej Android'a -intuicyjna i szybka obsługa menu -wydajny procek -standardowo Bluetooth, radio, dobry aparat, fajnie jakby miał GPS ( ale to nie koniecznie). Od zakupu Wave'a miną we wrześniu 2 lata, więc chyba jakiś postęp w tym temacie nastąpił Budżet ok 1000 PLN ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 20:09 ---------- Wypowie się ktoś w temacie ?
  13. Hmmmm chyba pomarańcz moim zdaniem
  14. Jeżeli będę w Polsce w ten weekend około 10go to oczywiście ja chętnie
  15. Ten jest bardzo fajny , ale poprzedni mi się troszkę kojarzył z niemiecką taxi, nie ukrywam
  16. no miałem właśnie pytać czy już jesteś w Norway mnie również bardzo ucieszył ten zaszczyt, który mnie spotkał napić się z Wami gorzały
  17. Kasjan, do kiedy będziesz w BI ?
  18. dzięki i wzajemnie ---------- Post dopisany 01-04-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 12:24 ---------- Jak to johny powiedział: " tylu lat trzeba było, żeby się wreszcie spotkać i popić " dziękówa Panowie za tego "spota"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.