Treść opublikowana przez filip1001
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
a cóż to znowu za mitologia powstaje? gdzie i komu pękła? ilu osobom? bo jak jednej pękła (choć takiej nie spotkałem) i się robi z tego że silnik zły to ... bez komentarza. kurcze troche styczności z BRD miałem... kilkadziesięciu właścicieli poznałem aut a przebiegi było od malutkich jak u mnie do pokaźnych 300+ i nigdy nic po za wtryskami Siemensa. Ja miałem BRD, w którym głowica przed przekroczeniem przebiegu 150 tys km pękła 2 krotnie. Poza tym znam dwóch właścicieli tych jednostek, którym również padła głowica
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W GD chciałbyś program jak coś robić u Olka czy u Zoltara ?
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Oby tylko głowica nie pękła... bo w BRD i to utrapienie się zdarza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A no to jak tak to fajno rzeczywiście jak dla mnie jeden z lepszych modeli do B6 i B7
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tamte były RS6 ciekawe jakie teraz i gdzie je dorwałeś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Janusz jakie fele kupiłeś ?? Joker, lepiej opowiadaj co w Norkowni
-
Co sądzicie o naszym dziale sprzedam auto :) bluzgi opinie wolna amerykanka
Dobrze, że tego typu wątek się tu pojawił. Powinien tylko być trochę inaczej sformułowany temat oraz treść samego posta. Jak już Hugo wspomniał, nikogo nie powinno obchodzić kto i za ile chce sprzedać auto. Żenujące są natomiast coraz to nowe tematy o sprzedaży aut, a w nich bezsensowne i nic nie wnoszące do przedmiotu sprawy dyskusje i wypociny specjalistów z branży. "Jak spuścisz 10 tys to biorę w ciemno", " Ty tyle nie dostaniesz", "Chyba kogoś porypało" , "Zderzak ma inny kolor, więc pewnie czołówka była" i inne tego pokroju. Powstrzymam się od rzucania konkretnymi nickami ale są tacy, którzy w każdym temacie z działu sprzedam auto muszą się odezwać. Moim zdaniem nie powinno być w ogóle możliwości odpowiadania w tych tematach po umieszczeniu pierwszego postu przez sprzedającego. Jak ktoś ma pytania to od czegoś jest PW, telefon, e-mail.
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
BRD Zrób porządne foty Nie podobają mi się tylko rury wydechu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Następnym razem jak będziesz miał taką opcję to dawaj nam tu znać BTW: Avusy II jak i III też są dobre
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No fajno fajno Lo-buz , a dlaczego odpuściłeś RSy ?
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Paweł, nie pierwszy raz to mówię: gratki furacza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
johnybravo wypowiedz się tutaj w kwestii felg, które to sprzedawałem, bo Kasjan będzie uważał mnie za bandytę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
trzeba było szybciej działać ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- Kasjan, jak wypad się udał ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek ? Grzesiek jeszcze jest ? Kasjan na wczasach jest, a Olecko ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jutro ? Niedziela ? Kto byłby chętny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja chyba już prawie zdrowy jestem robimy jakiegoś spontona ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kuźwa dawno chory nie byłem. Leżę w wyrku i walczę z choróbskiem znów...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko loko, jeszcze nie wszyscy zjechali Ja bym np sobotę proponował np
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na 100% ten felunek nie poszedłby za wspomnianą na początku kwotę (1200 PLN ). W transdźwigu siedzi kilku gości od części. Kasjan na 90% zapytał na początku o cenę jednego, który wprowadził go w błąd. Tak samo ja- zapytałem o cenę jednego, powiedział 1200, więc mówię, że biorę. Ale przyszedł inny i mówi, że 1200 to pomyłka. A fele były własnością kogoś z poza firmy. BTW: Sylwek, oryginał produkowany jest w DE przez firmę RONAL. Mają one 8 cali szerokości i ET43, a te miały ET 35
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chłopaki wyczuli zainteresowanie i próbują przycfaniakować ---------- Post dopisany 13-12-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 18:53 ---------- Jak tam johny felunek ? dogadałeś się ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może nawet i za 3000 dla każdego inna cena
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam johny ? felunek kupiony za 1500 zł?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
turzol , zaktualizuj w wolnej chwili pierwszego posta co już w autku zrobione:naughty: bo zdaje się, że nie mało
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakie będziesz miał święto ? Ja też będę więc jestem za.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, zwiedziłeś dział "Forum Klubu A4" ?