Treść opublikowana przez filip1001
-
Spot Białystok
Panowie jak macie chęci to zapraszam do Augustowa w najbliższą niedzielę, pogoda ma być bardzo fajna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zobacz u Grześka na Bakałarzewskiej w wulkanizacji. Zaraz wrzucę mapkę z dojazdem. ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- http://s21.postimg.org/vhnisk9eb/Baka_arzewska.jpg kilka lat temu brałem u nich opony do Mietka W124 i mieli fajne sztuki w dobrych pieniądzach i niezłym stanie BTW: Kasjan, lepiej podjedź do serwisu opon w Augustowie na Rajgrodzkiej
-
Jakiego Netbook'a wybrać ?
Niepodwazalnym atutem netbookow jest czas pracy na baterii. No i wymiary. Tego ponad 13" to raczej juz w walizke trzeba pakowac. A bede go używał w terenie, chociażby w aucie, więc im lżejszy tym lepiej.
-
Jakiego Netbook'a wybrać ?
, jak w temacie- potrzebuję kupić takowe urządzenie do pracy. Zastosowanie ? Internet, pakiet Office etc. Co polecacie w tym temacie ? Myślałem nad jakimś ASUS'em ewentualnie TOSHIBA Budżet myślę całkiem spory bo ok 1500 PLN , który powinien wystarczyć na przyzwoitą maszynę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przyjemność po naszej stronie, flaszki weselne rozpite, więc będziecie dobrym małżeństwem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dzięki Panowie za spota w tak licznej grupie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to dziś my z Kasjanem przyjedziemy moim nowym nabytkiem do BS
-
B8 TrOOOOp
A na razie tak sobie wstawiłem
-
B8 TrOOOOp
Filip a kiedy Ty furke zmieniłeś Nic mi jeszcze o zmianie nie wiadomo
-
Spot Białystok
Bardzo dobry pomysł Panowie z tym spotem w okolicach Augustowa. Jest kilka fajnych miejscówek, gdzie można byłoby się zgadać, nawet z jakimś grillem
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mógłby ktoś wypowiedzieć się o wynalazku o nazwie "panorama dach" ? w Co się z czym je
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany widać weekend nie pasi to może po weekendzie ? bo do mnie rodzinka przyjeżdża akurat w niedzielę i tak o I tak jak Kasjan mówi, kupiłem Renault i to od jednego ze znanych klubowiczy tego forum
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, a może sobota wieczór ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Więc kto chętny na spota ? Kasjan, ja, tomcrack27 i Lo-buz ? A reszta ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja na spota chętnie. W tygodniu jak i w weekend. BTW: Może pod Kauflandem w Augustowie spota jak za starych dobrych czasów ? Ewentualnie potem podjedziemy nad jezioro ? Co Wy na to ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To popraw podpis bo nieaktualny. Niestety nic z gamy FSO nie ma na tym forum do wyboru, więc wstawiłem co innego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja właśnie sprzedałem swoje A6 C6 z 2,7 TDI na pokładzie Jak dla mnie to chyba najlepszy silnik chociażby w modelu C6 z racji małego apetytu na paliwo. Jak kogoś to nie rusza to pewnie lepszą opcją jest 3,0 TDI z racji Q w standardzie. W każdym razie moim zdaniem 2,7 TDI jest na prawdę udaną jednostką. Najważniejsze to znaleźć egzemplarz z końca produkcji z pewną historią i cieszyć się jazdą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A powiem Wam ciekawostkę dotyczącą Pana Borewicza ostatnio widziałem go w ASO AUDI w Białymstoku- przyjechał nowiutką Q7 na Warszawskich numerach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i nowe auto kupione. Sąsiad na złom chciał poloneza wywieźć to przechwyciłem taką wersję Caro
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i AUDICZKA sprzedana
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no przejazd nadal aktualny ale myslalem zeby zrobic jakiegos malego spocika i sie dogadac:wink: jestem za
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? BTW: Sylwester, jak zdrowie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian, zagadaj do klubowicza wladi - bardzo w porządku człowiek, mieszkający na Helu, który powinien Ci coś ciekawego doradzić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Znaczy się tak bardzo lubicie spacerować brzegiem morza i zwiedzać zabytki ?
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
sprzedawcy sprzętu tej firmy oferują gwarancję "door to door" , więc muszą być jakieś punkty naprawcze i co za tym idzie części