Treść opublikowana przez filip1001
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
Wydaje mi się, że Husqvarna obecnie zdobywa najwięcej pozytywnych opinii Znacie firmę NAC ? Oni też mają podkaszarki i kosy w stosunkowo niskich cenach względem Husqvarny. Ciekawe jak z jakością
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Halo halo
-
///nur ODI /// S-LINE AVF AVANT
Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
Potrzebuję na działkę podkaszarkę ( kosę ) spalinową, żeby czasem poganiać z nią i skosić trawę. Do użycia kilka razy w roku. Może ktoś coś poleci ? Myślałem nad STIHL bądź Husqvarna, z tej racji, że najłatwiej o serwis tych marek. Budżet hmmm kilka stówek myślę, ale mogę trochę dopłacić jak faktycznie będzie warto. Zastanawiałem się nad jakąś maszynką z używek... jest na allegro trochę firm, które sprzedają takie zabawki po kapitalnych remontach.
-
VAG Podlasie
No impreza jak najbardziej zacna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian, trochę to dziwnie wygląda. Ja tam żaden spec nie jestem, ale prędzej bym obstawiał, że osoba robiąca program w silniku nie do końca powiedziała prawdę co i jak robiła. Jesteś pewien, że tylko program został zrobiony ? Ja znam taki przypadek ( co prawda w A6, ale chodzi o sprawę), że koleś zajechał na program, umówiony był bodajże za 1300zł, ale okazało się, że trzeba wymienić 2 z 6 wtryskiwaczy ( silnik V6). Chiptuner wiedząc, że właściciel pojazdu nie zgodzi się (ze względu na koszta) na wymianę wtrysków podmienił je z autem z takim samym silnikiem stojącym akurat w warsztacie. Oczywiście bez wiedzy właścicieli obu pojazdów stojących akurat w warsztacie. Program został zrobiony, banan z racji podniesienia Nm i KM oczywiście się pojawił i gdyby nie fakt, że pozostałe wtryski po dość krótkim czasie też musiały być wymienione to właściciel pojazdu z wgranym pojazdem pewnie nigdy by nie doszedł prawdy. A tak kilka miesięcy później inny warsztat wymieniając wtryski stwierdził, że 2 z 6 mają inne numery i musiały być podmienione. Może w tym przypadku tak nie było, ale weź pod uwagę fakt, że to Polska i dla 700zł ludzie są w stanie bardzo wiele zrobić... Nawet gdyby ktoś miał na swój koszt kupić przepływkę z allegro i wymienić po cichu na swój koszt, oby tylko kasę od kogoś wziąć. Bo tak to zarobi chociaż trochę, a jak wie, że klient nie zapłaci za nowe części i zrezygnuje z chipa to nie zarobi nic. Amen.
- VAG Podlasie
-
VAG Podlasie
Panowie, ja niestety z niezależnych przyczyn nie będę mógł wyjechać na tyle wcześniej, żeby dojechać pod Makro, więc widzimy się na miejscu imprezy. Jeszcze raz przepraszam.
-
VAG Podlasie
Prośba do tych, którzy planują przyjechać pod makro: postarajcie się być w miarę punktualnie, bo w sumie nie wiadomo ile autek tam dojedzie i czekać w nieskończoność to bezsens. Ja postaram się być kilka minut przed 9. Jadę z BAU, więc nie zaszkodzi jak wyjadę wcześniej. Także max 9:15 wyjeżdżamy z pod Makro i kierujemy się na miejsce imprezy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeżeli będę w BAU to bardzo chętnie, ale na chwilę obecną jeszcze nic powiedzieć nie mogę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Powitać Waćpana upały przyszły w nasze regiony a jak tam w NO ? Jutro na 14:00 jestem umówiony do Auto Hańczy na serwis, więc gdyby ktoś reflektował się spocić to zapraszam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Się tak nie rozpędzaj, bo się zawstydzę i nie pojadę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, z tą RS'ą to ja zawsze mówię- kwestia ceny. Jeżeli bardzo dobra okazja to czemu nie
-
VAG Podlasie
Mam nadzieję Panowie, że chęci na wyjazd u Was nie słabną i zobaczymy się liczną grupą na miejscu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak znam się na rzeczy to pewnie nikt prócz mnie i Kasjana nie pojedzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ktoś jeszcze prócz Kasjana reflektuje na wyjazd ? Chłopaki z BI zaproponowali, żeby spotkać się pod makro w Białymstoku. W sumie dobry pomysł
-
VAG Podlasie
Wrzuciłem info w pierwszym poście. Ktoś ma jakieś przeciwwskazania?
-
Gdzie na mazury jechac na majówke ? proponujcie razem z namiarami i ew cenami
kolego, a może Mrągowo ?
-
VAG Podlasie
No to bardzo fajnie, skoro tak to zapowiadaj się autentycznie fajna grupa Ustalmy może jakieś miejsce, co by wszyscy wiedzieli. Może właśnie tak jak kolega zaproponował pod Makro ?? Jeżeli podpasuje to wrzucę info pierwszym poście
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie to kto chętny na chwile obecna na wyjazd na otwarcie VAG Podlasie 12.05 ?
-
VAG Podlasie
Od nas ludzie też się planują wybrać, więc można by gdzieś jakąś większą grupą zebrać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W Olecku na spontonie to nas jeszcze nie było A ktoś nas tam zaprosi ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja będę dopiero jutro na letnich Ale spota można jakiegoś wymyślić Może tym razem jakaś inna miejscówka niż BS ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co tu taka cisza ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak jak tu kilka osób napisało, że wyszło z tego już wiele osób i wyjdą kolejni- wśród nich na pewno będzie żona Grześka ! Wszyscy, którzy Cię w jakimś stopniu znają i kojarzą trzymają kciuki za pozytywne zakończenie sprawy ! POWODZENIA !!