Treść opublikowana przez filip1001
-
System operacyjny Android
Panowie, skąd można łatwo pobrać skórki, tematy etc. do Androida na moim HTC ONE S ?
-
System operacyjny Android
Problem bladych kolorow dotyczy wielu smartfonow od Sony. Dziwne, ze jeszcze nic z tym nie zrobili. Majac w rekach Sony i HTC lub Samsung to jest tragedia.... Wyslano z samolotu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe jak sie sprawa zakonczy, pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie. Wyslano z samolotu
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
maja, ale co z tego - VW nie podbije ksiazki gwarancyjnej Audi usluge wykonaja, kase wezma, ksiazki nie podbija radze sie dobrze wypytac przed wstawieniem Audi do innego serwisu z grupy VW to jednak nie ta sama bajka Powiem CI przyjacielu, nie wiem jak jest w tej chwili, ale jeszcze kilka miesięcy temu byłem Audi A6 w serwisie VW, zrobiłem wymianę oleju itd. Następnie sprawdziłem historię w ASO Audi i była jak najbardziej widoczna Możliwe, że ostatnio jakieś zmiany wprowadzili. A nawet jak nie ma tej historii to można z przyszłym nabywcą auta podjechać do serwisu i oni pokażą co było robione. Lepsze to niż rachunek pisany na kolanie u Pana Henia w garażu. Zawsze jakaś tam wiarygodność jest. Szczerze? Według historii serwisowej kupują auta Ci co mają o tym blade pojęcie. Nie raz już się spotkaliśmy że co wizyta w serwisie(DE) cofano przebieg. Dla kogoś kto ma pojęcie na co zwrócić uwagę ksiązka serwisowa nadaje się na rozpałkę w piecu. Polska to kraj w którym sprzedawcy "tworzą auta" pod klienta. Niestety sporo takich osób jest dla których czyste wnętrze i regularne wpisy w książce serwisowej są gwarantem niezawodności:kwasny: Trochę w tym prawdy, ale nie popadajmy w marginalne przeświadczenie, że auto bez książki serwisowej, bez jakichkolwiek wydruków z ASO i innych dokumentów jest tak samo wiarygodne jak auto z pełną historią w ASO i całą resztą. Moim skromnym zdaniem wszystko zależy od danego egzemplarza, ale regularne wpisy serwisowe są sporym atutem dla wielu kupujących. Aha.. i co innego auto, które sprowadzone do kraju na handel ma 1-2 wpisy w ASO z ostatnich 2 miesięcy. A jeszcze co innego auto, które od nowości nawet opony miało kupowane w serwisie. I nie wmawiajmy sobie, że polak sprowadził na handel i podrobił historię wpisów w bazie AUDI na przestrzeni 10 lat.... bo takich możliwości nie ma. Oczywiście są auta kręcone już za granicą, ale to zdecydowana mniejszość na tle plagi w ojczyźnie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No kwestia przekladki jest najwazniejsza, czy ktos nie spartaczyl... Wyslano z samolotu
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
maja, ale co z tego - VW nie podbije ksiazki gwarancyjnej Audi usluge wykonaja, kase wezma, ksiazki nie podbija radze sie dobrze wypytac przed wstawieniem Audi do innego serwisu z grupy VW to jednak nie ta sama bajka Powiem CI przyjacielu, nie wiem jak jest w tej chwili, ale jeszcze kilka miesięcy temu byłem Audi A6 w serwisie VW, zrobiłem wymianę oleju itd. Następnie sprawdziłem historię w ASO Audi i była jak najbardziej widoczna Możliwe, że ostatnio jakieś zmiany wprowadzili. A nawet jak nie ma tej historii to można z przyszłym nabywcą auta podjechać do serwisu i oni pokażą co było robione. Lepsze to niż rachunek pisany na kolanie u Pana Henia w garażu. Zawsze jakaś tam wiarygodność jest.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale ulep od razu przepraszam, że tak mówię. Ale nie lubię takiej rzeźni S4, S-LINE, RS4 i do tego jeszcze inne elementy. Paweł, nie miałem w posiadaniu A6 C6 2,7 TDI Q Ewentualnie A4 B7 QUATTRO lub A6 C6 FWD Jeżeli chodzi o silnik 2,7 TDI to super jednostka moim skromnym zdaniem, nie dość, że bezawaryjna to jeszcze ekonomiczna. W A6 Q występowało w opcji, której u mnie był brak. Jeżeli chodzi o sam silnik to jak dla mnie połączenie kultury pracy, elastyczności oraz oszczędności. Części do A6 ? hhmmm jakoś niespecjalnie drogie, elastyczność ? jak to diesel z całkiem fajnym momentem uważam też w porządku. To jest silnik identyczny jak 3,0 TDI, tylko średnica cylindrów jest trochę mniejsza. 180 PS w tym aucie wystarcza do sprawnego poruszania się, nie ma "turbo dziury" i konieczności notorycznego redukowania biegów. Wiadomo- jak chcesz większą moc to i 233 seryjne konie w 3,0 TDI będzie mało Średnie spalanie na poziomie 7,5 L z przewagą jazdy poza miastem. Jeżeli chodzi o awaryjność to podstawowy temat klapy kolektorów, a reszta raczej OK. Chyba faktu, że do silnika wlewasz ponad 8 litrów nie najtańszego oleju nie będę podawał jako wady tego auta Według mnie jest to dobra opcja dla ludzi, którzy sporo jeżdżą i liczy się spalanie, bo jeżeli spalanie na poziomie 9-10 litrów nie robi Ci problemu to wybierz 3,0 TDI Q ASB( z TIPem lub manualem) i będziesz zadowolony.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Możesz też podjechać do innego ASO z grupy VW, czyli do Skody, Seata albo Volkswagena. Mają na pewno niższe ceny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No właśnie, ale czasem te 150-200 metrów robi problem. Bo ani auto na drodze zostawić, ani dalej pojechać
-
B8 TrOOOOp
była akcja na to serwisowa w ASO zapytaj. Dzięki za zainteresowanie Panowie Dzwoniłem do ASO SZEWCZYK w Warszawie i niestety nie było i nie ma na to akcji serwisowej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Paweł masz rację. Na wiosnę chyba też czegoś z na pokładzie poszukam , zwłaszcza, że z roku na rok drogi są coraz słabiej odśnieżane
-
B8 TrOOOOp
była akcja na to serwisowa w ASO zapytaj. Dzięki za zainteresowanie Panowie
-
B8 TrOOOOp
Pany, takie pytanie. Miał ktoś z Was problemy z czujnikiem oleju w B8 ? BO mi ostatnio zaświecil się niski poziom oleju, co mnie ździwiło. Wszedłem w CAR> OIL LEVEL i patrzę, faktycznie miało, dolałem 150 ml i jest OK. 2 dni później sprawdzam i pokazywało prawie MAX ( gdzie po dolaniu było go mniej więcej połowa między MIN, a MAX ). Pomyślałem, że czujnik wariuje i trzeba to zlać. Dziś rano odpalam furę no i znów " za mało", po przejechaniu kilku km jest OK.... co o tym myśleć ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakie tam S4 B5... komu Ten Kasjan tu kit wciska ???? Wczoraj do mnie dzwonił powiedzieć, że po nowym roku zamawia RS6 C7 tylko nie może się zdecydować, czy fela 19 cali czy może 20 cali
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadza się skóra fajnie utrzymana, klima, BOSE i reszta była sprawna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Myślę, że słabe zainteresowanie jest podyktowane silnikiem, jaki tam siedzi. Dzisiaj ludzie szukają aut oszczędnych, a te do takowych nieszczególnie należy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadza się, byłem z Kasjanem oglądać te auto. Sprawdzałem je osobiście dość dokładnie czujnikiem lakieru- malowana maska, klapa, błotnik, 2x drzwi. Sprzedający jest młody koleś, który chce zmienić rzekomo na nowsiejszy model. Ogólnie auto trzymało się kupy, jak na swoje lata powiedziałbym w zaskakująco dobrym stanie. Oględziny były przeprowadzane na prośbę moderatora Cuber. Miał je jechać oglądać, ale skoro auto dalej jest na sprzedaż to albo rozmyślił się z zakupu, albo coś jednak wyszło nie tak. Najlepiej się do niego odezwij i zapytaj. Audi na allegro jest co najmniej 3 miesiące.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzegorz chyba wreszcie szyld zapodał na garażu:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać Augustów zapraszam na spoty
-
B8 TrOOOOp
No waśnie patrzę : JEDYNE ORYGINALNE dywaniki gumowe AUDI A4 B8 8K (3583443777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kurcze, kilka lat temu do B6 kupowałem ori mniej więcej za połowę ceny tych do B8
-
B8 TrOOOOp
Nie orientował się nikt jaka jest cena kompletu dywaników gumowych do B8 w ASO ? bo muszę sprawić przed zimą a może ktoś chce sprzedać ?
-
B8 TrOOOOp
dzięki wielkie dziadek na pewno się przyda
-
B8 TrOOOOp
Panowie, kupiłem taki zestawik oświetlenia zgodnie z poleceniem mistrza WRC : AUDI A4 B8 Avant Oświetlenie Led W5W C5W SMD Canbu (3501995444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , w weekend planuję zebrać się i wymienić żarówki w aucie. Na pewno wielu z Was to przerabiało, powinny pojawić się jakieś problemy z wyjmowaniem żarówek etc. ? Kto zmieniał u siebie takie coś ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja osobiście przebiegu nie weryfikowałem, więc się nie wypowiem. W każdym razie sprawdzaliśmy go czujnikiem i trzyma się kupy. Ciekawostką jest fakt, że nie pasował kabelek VCDSa, pomimo faktu, że auto było poliftowe. A u Ciebie podszedł Znaczy się pasował do Twojego B5 przed FL, potem pasował do A4 B7, A6 C6 i teraz pasuje do A4 B8 , a do B5 FL nie bardzo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemanko ja powoli szykuję auto do zimy, oponki zimowe itd. Autko dla Cubera okazało się bardzo ciekawym egzemplarzem. Z tego co wiem to miało dojść do transakcji. A co tam u Ciebie ? Wróciłeś na swoje tereny ?