Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rozjechalismy się chwilkę przed 20.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Podziękował Pany za spota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Teee Kamil tak kręcisz dwie godziny już do mnie i nie dokręciłeś się ja do poniedziałku w delegacji jestem, więc tym razem odpadam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gdzie dokładnie byłeś i jak długo ?
-
W co zainwestować Czy złotówka upadnie ?
zgadza się, tylko trzeba mieć gdzie takie autko trzymać, ogrzewany garaż niezbędny
-
B8 TrOOOOp
Siemanko ! Gdyby ktoś planował zakup opon na wiosnę to polecam zapoznać się z tematem --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301524-sprzedaz-opon-nowych-uzywanych-oraz-bieznikowanych/ pozdro
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Siemanko ! Gdyby ktoś planował zakup opon na wiosnę to polecam zapoznać się z tematem --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301524-sprzedaz-opon-nowych-uzywanych-oraz-bieznikowanych/ pozdro
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Damian, gratki fury ! Kiedy mnie przewieziesz ?
-
Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport
I zdrowy wypas
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie wiecie dlaczemu Grzesiek się nie odzywa na forum ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gdyby ktoś szukał to mam do sprzedania takie oto auto: http://allegro.pl/show_item.php?item=4857243138
-
B6 DIVISION
Panowie, ile można zapłacić za kompletne zawieszenie do Audi S4 B6/B7 ( sprężyny, amorki, gumy) w dobrym stanie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcinos80 potwierdził, że mu w/w termin spota pasuje. Wyjątkowo frekwencja na spocie zaskakująco duża dzięks za spota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja jestem za spotem w najbliższym czasie. Może niedziela po południu/ wieczorem ? Może np. 17 na parkingu pod Plazą strefa żółta ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To może w następnym tygodniu coś się ustali. To wtedy zrobimy spota hmm?
-
Chętnie odkupię stare lampy z czasów PRL
Chodzi mi o lampy na stojakach różnego rodzaju, żyrandole nie wchodzą raczej w grę. Ale jak masz coś na zbyciu to podeślij foty na PW. Warunek jest taki, że sprzęt musi być stary, a nie nowy w "starym stylu". Ponadto nie może mieć elementów obudowy z tworzywa sztucznego.
-
Chętnie odkupię stare lampy z czasów PRL
, temat dość nietypowy, ale z racji tego, że przewija się tu sporo ludzi to postanowiłem go założyć Poszukuję starych lamp z czasów między innymi PRL, mogą być do renowacji elektryki, ważne, by nie były połamane itd. W grę wchodzą też lampy tzw. przemysłowe, używane kiedyś w zakładach typu tokarnie, stolarnie itd. Gdyby ktoś takie miał i chciał się pozbyć to proszę o PW
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, wiedziałem, że odezwiesz się właśnie Ty i na pewno napiszesz coś mądrego Byłem w warsztacie w Augustowie, podłączałem komputer i są błędy właśnie EGR'a. Rozebrali mi go, wyczyścili, ale to nie pomogło. A co do zaślepienia to nawet nie wiedziałem, że można tak zrobić. A nowy kosztuje kilka ładnych stówek.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja praktycznie codziennie wejdę zobaczyć czy ktoś coś napisał i wychodzę Panowie, taką mam sytuację w Renault Kangoo z silnikiem diesla. Auto jedzie, nic mu nie dolega i raz na kilka dni zgaśnie w czasie jazdy. Włączam awaryjne, zjeżdżam na pobocze, czekam 4-5 minut, odpalam i jadę dalej jak gdyby nigdy nic. Co Wam przychodzi do głowy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, podpowie ktoś gdzie w Warszawie solidnie można wymienić olej w multitronicu w B5 ??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ostre tyranie po 11 godzin w pracy wczasami nazywasz ?? Od kilku dni w domu już wracam do codzienności. A Tobie jak poszukiwania idą ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W sumie to uzasadnienie sprzedaży nie jest jednoznaczne. Trafił się konkretny klient , który zechciał kupić auto w dobrej cenie, więc się dogadaliśmy. A auto miało kilka irytujących detali, które wyszły po kupnie. To też się przyczyniło do decyzji o sprzedaży.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam koledzy, u mnie auto sprzedane 2 tygodnie temu. Ale mogę przyjechać na spota Kangoo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witamy na nowym forum. Ja jak zawsze po takich zmianach nie ogarniam.