Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ? dokładnie
  2. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18" ja ma 1BA i 18" i mam kozę meeeeeeee.... wydaje Ci się
  3. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    A innym jak pasuje ?
  4. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, mógłby ktoś w ETCE spr. numer czarnego grilla do B8 ?
  5. No więc właśnie, Sylwek a Ty jak ? Olecko ? Ełk ? Odzywajcie się w temacie odważniej trochę co komu pasuje...
  6. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18"
  7. PIXI, przyjedziesz chwilę wcześniej i razem podjedziemy na myjnię BTW: Panowie, może spot w niedzielę po południu ? chyba wszystkim najbardziej by pasowało
  8. No znaczy się jak Wam pasuje może być i ten
  9. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    To jak tam Panowie, wpadacie w długi weekend do Augustowa ?
  10. Pany to którego dnia robimy spota w Augustowie ? Wypowiadajcie się jak Wam pasuje
  11. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na czym dokładnie polega cała operacja Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ? Udało mi sie skompletować cały potrzebny zestaw: - nowa (pełna) forma - zestaw narzędzi i podnośnik - pokrywa plastikowa pełna - 19" koło Wszystko pięknie się wpasowało na swoje miejsce. wszystkie graty z allegro? jaki mnie więcej koszt ? I jeszcze takie pytanko: jakie fabrycznie wychodziły w B8 parametry felg 17 i 18" i na jakich oponach ?? Bo szukam na allegro felg, ale bardzo dużo jest ofert na zasadzie "pasują do B8, A5, A6", a chciałbym dobrać coś faktycznie z B8
  12. To kiedy spota montujemy ?
  13. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmieniałem, a co potrzeba? Na czym dokładnie polega cała operacja Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ?
  14. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie, myślcie i wpadajcie do Augustowa
  15. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?
  16. PIXI, tym razem koniecznie
  17. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nr czesci felgi - 8k0 601 025Q i dekielki do felgi - 8t0 601 170 a może ktoś chciałby takie felgi ożenić ? chętnie bym przygarnął do B8
  18. Jakie to szczęście, że ja z natury spokojny jestem. Uwierzycie, że w wydziale komunikacji do czasowego dowodu rejestracyjnego zamiast mojego VINu, wpisali VIN innego auta ? Pewnie baba za dużo papierów na biurko ułożyła i dostała pomieszania z poplątaniem jutro idę to zgłosić
  19. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    18 sierpnia byłby fajnym terminem, ogarnęlibyśmy grylla itd., do Waszych zadań należałoby tylko przyjechać
  20. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ja 2 najbliższe weekendy mam zajęte, więc chyba, że późniejszy termin
  21. filip1001 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ja jeszcze nie wiem, ale możliwe, że tak podobno super impreza
  22. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ty oszukisto:decayed: jak ostatni raz pisaliśmy to jeszcze go nie miałem
  23. filip1001 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    , nabyłem B8, więc zaczynam sumiennie i regularnie czytać ten wątek w planach mam drobne mody, w razie czego będę dopytywał co i jak
  24. Tzw. sztuczny tłum
  25. Pisałem na Białostockich, żeby chłopaki w niedzielę do BAU się wybrali to się spocimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.