Treść opublikowana przez filip1001
-
B8 TrOOOOp
a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ? dokładnie
-
B8 TrOOOOp
ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18" ja ma 1BA i 18" i mam kozę meeeeeeee.... wydaje Ci się
-
Spot Białystok
A innym jak pasuje ?
-
B8 TrOOOOp
Pany, mógłby ktoś w ETCE spr. numer czarnego grilla do B8 ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No więc właśnie, Sylwek a Ty jak ? Olecko ? Ełk ? Odzywajcie się w temacie odważniej trochę co komu pasuje...
-
B8 TrOOOOp
ja zaryzykuję i zamontuję 1BA + 18"
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
PIXI, przyjedziesz chwilę wcześniej i razem podjedziemy na myjnię BTW: Panowie, może spot w niedzielę po południu ? chyba wszystkim najbardziej by pasowało
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No znaczy się jak Wam pasuje może być i ten
-
Spot Białystok
To jak tam Panowie, wpadacie w długi weekend do Augustowa ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany to którego dnia robimy spota w Augustowie ? Wypowiadajcie się jak Wam pasuje
-
B8 TrOOOOp
Na czym dokładnie polega cała operacja Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ? Udało mi sie skompletować cały potrzebny zestaw: - nowa (pełna) forma - zestaw narzędzi i podnośnik - pokrywa plastikowa pełna - 19" koło Wszystko pięknie się wpasowało na swoje miejsce. wszystkie graty z allegro? jaki mnie więcej koszt ? I jeszcze takie pytanko: jakie fabrycznie wychodziły w B8 parametry felg 17 i 18" i na jakich oponach ?? Bo szukam na allegro felg, ale bardzo dużo jest ofert na zasadzie "pasują do B8, A5, A6", a chciałbym dobrać coś faktycznie z B8
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To kiedy spota montujemy ?
-
B8 TrOOOOp
Zmieniałem, a co potrzeba? Na czym dokładnie polega cała operacja Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ?
-
Spot Białystok
Panowie, myślcie i wpadajcie do Augustowa
-
B8 TrOOOOp
Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
PIXI, tym razem koniecznie
-
B8 TrOOOOp
nr czesci felgi - 8k0 601 025Q i dekielki do felgi - 8t0 601 170 a może ktoś chciałby takie felgi ożenić ? chętnie bym przygarnął do B8
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakie to szczęście, że ja z natury spokojny jestem. Uwierzycie, że w wydziale komunikacji do czasowego dowodu rejestracyjnego zamiast mojego VINu, wpisali VIN innego auta ? Pewnie baba za dużo papierów na biurko ułożyła i dostała pomieszania z poplątaniem jutro idę to zgłosić
-
Spot Białystok
18 sierpnia byłby fajnym terminem, ogarnęlibyśmy grylla itd., do Waszych zadań należałoby tylko przyjechać
-
Spot Białystok
Ja 2 najbliższe weekendy mam zajęte, więc chyba, że późniejszy termin
-
Spot Białystok
Ja jeszcze nie wiem, ale możliwe, że tak podobno super impreza
-
B8 TrOOOOp
Ty oszukisto:decayed: jak ostatni raz pisaliśmy to jeszcze go nie miałem
-
B8 TrOOOOp
, nabyłem B8, więc zaczynam sumiennie i regularnie czytać ten wątek w planach mam drobne mody, w razie czego będę dopytywał co i jak
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tzw. sztuczny tłum
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pisałem na Białostockich, żeby chłopaki w niedzielę do BAU się wybrali to się spocimy