Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

///nur ODI /// S-LINE AVF AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem przedstawić wam mój świeżo sprowadzony nabytek. ( zdjęcia na szybko robione kamieniem, niebawem wrzucę lepsze )

Przy kupnie zależało mi na wyposażeniu i nie koniecznie miało to być s-line, ale takie się trafiło, trochę więcej kosztowało niż miałem zamiar wydać:banan:

Auto sam targałem od dojczów, 800km przy prędkościach na autostradzie 150-180km/h komp pokazał średnią 6.3/l

AUDI A4 B6 1.9TDI AVF 03r. S-LINE

póki co za dużo przy niej nie będę majstrować bo prawie wszystko jest :oczko:

Jest to pierwsze audi w mojej stajni, więc jeszcze jej dobrze nie okiełznałem :naughty:

Póki co, mogę stwierdzić, że prócz standardu posiada:

xenony samopoziomujące

system BOSE

parktronic tył

pełna skóra

ciemna podsufitka

kolorowy FIS

grzane pupy

szyberdach

pełne oświetlenie wew./ nogi drzwi etc.

fabryka lekko szybki ściemniła

koła 18" 235/40

Każda S-LINE ma twarde zawieszenie ? ( to ori od S4? ) Póki co nic nie stuka. Auto na oryginalnych felgach, więc myślę, że tak szybko zawiecha nie dostanie po tyłku ?

ILE W PL JEST WARTA TA AUDI ?

Opublikowano

Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie :decayed:

Opublikowano

może i ładnie się prezentuje :naughty: tylko że tych zdjęć to ja nie widzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdj_cie_2.jpg

zdj_cie_5.jpg

zdj_cie_6.jpg

zdj_cie_8.jpg

zdj_cie_7.jpg

Opublikowano
Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie :decayed:

:polew: ZDJĘCIA chyba nie na to forum poszly - pokaz co ma to Ci pogratulujemy... albo nie..... :wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Teraz lepiej :wink: z zewnątrz całkiem całkiem - szerokości i bezawaryjności :hi: BTW - zastanawiam się kiedy ja wreszcie znajdę chwile na zrobienie sobie wątku o swoim... :whistling:

Opublikowano

Ładna sztuka i na fajnym wypasie :wink: życzę bezawaryjności. Tylko, że do pełni szczęścia dołożyłbym S-Line zewnętrzny :decayed:

Opublikowano

sprawdz we wlepce jaki masz kod zawieszenia

1BV czy moze 1BE

ogolnie bardzo ladne autko

powodzenia w modach

szerokosci :wink:

Opublikowano
  • Autor

1BV . Co do S-line zew. racja było by git... ale nie chcę tak szybko modzić, tym bardziej, że może za rok przerzucę się na S4 o ile Bóg da :naughty:

Opublikowano

ładna sztuka

jest troszkę roboty przy niej :naughty:

Opublikowano

zdradź tajemnicę ile Ci kosztowała ?

Opublikowano
  • Autor

Najpierw powiedzcie ile za taką można dostać w pl ?? Niestety mało mnie nie wyniosła ;p

Opublikowano

Ładna furka ale nie mów że nic nie ma do modzenia bo zawsze się coś znajdzie:naughty: sam zobaczysz jak dłużej tu posiedzisz:grin::wink:

Opublikowano

Mysle, ze ok 30k PLN

Opublikowano
Mysle, ze ok 30k PLN

+1

Opublikowano

Całkiem fajna , nie ma to jak niewytłuczona sztuka z DE :decayed:, jaki nalot?

Weź ogarnij zdjęcia i wrzuć jak wygląda środek .

Opublikowano

Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

Opublikowano
Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

ja dokładnie rok temu tyle samo :decayed:

Opublikowano

Za dobrą furkę niestety trzeba położyć konkretny chajc więc nie ma co zgredzić...sorki za OT:wink:

Opublikowano
Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

ja dokładnie rok temu tyle samo :decayed:

Sziet, to ja za swoją 5300€ dałem i nic przez półtora roku nie dokładam :naughty: No ale golasek edyszyn :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem rozrząd, wszystkie filtry + koszty przywózki i rejestracji 28.000zl + / -

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.