Treść opublikowana przez filip1001
-
Pilnie potrzebuję schemat elektryki do Peugeota Partnera 1,9 D 2002r.
Jak w temacie, potrzebuję na wczoraj schemat elektryki do Peugeota Partnera 1,9 D 2002r. Jakby ktoś miał cokolwiek co mogłoby być pomocne w tej kwestii to proszę o PW. Z góry dziękuję. ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 12:48 ---------- Nikt nie ma ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, potrzebuje schematu elektryki do Peugeota Partnera 1,9 D 02r. Pomoże ktoś ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
czekamy na foto foteli na pokładzie
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
pokaż środek w A4
-
[B8 TDI] Naga Brunetka :) -> Pierwsze mody :D
widziałem też turdzi inne foty wnętrza tej fury i tu zdecydowanie jest to tak padające światło
-
[B8 TDI] Naga Brunetka :) -> Pierwsze mody :D
Fajna Do planowanych modów dorzuć kolor FIS Autko obejrzymy na żywo jak do PL zjedziesz
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To na początek zacznę od dobrej informacji dla Ciebie Łukasz B8ki 2,0 TDI produkowane po X 2009 mają poprawione wałki i całą resztę, która była montowana tak jak w B7kach 2,0 TDI, które masowo się wysrywały. Także o silniczek możesz być spokojny Eksploatuj tam eksploatuj B8czkę to będę miał na wiosnę szczerą wypowiedź co o tym autku można myśleć Bo jak na razie opinia jest chyba nie najgorsza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Żeby z tą B8 Łukasza nie było tak jak z Filipa Q7.:polew: Łukasz, B8 to nie mam pojęcia. Ale nie są to proste sprawy, tyle Ci powiem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, jakbyś chciał ciągnąć z zagranicy to znam kogoś kto pomoże Ci obniżyć opłaty dla silników powyżej 2000cm3 I wszystko będzie legalnie. Dla S4 B5 pewne wyniosłyby kilka stówek
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chyba nie najgorsza oferta http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/oryginalne-felgi-18-ronal-audi-rs6-oponami-246145/#post3035403
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Następny spot robimy w BAU albo NOE. Ciekawe wtedy kto się pofatyguje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, to może nie będę się wtrącał i dam Tobie pole do popisu. Powiedz no uprzejmie kilka słów do towarzystwa pomijając mnie i Johny'ego.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan, możesz napisać smsa do Sylwka i Olecka ? bo ja tel u kumpla w aucie zostawiłem i mi go dopiero za godzinę przywiezie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No w sumie można o 17 pod TESCO
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a co chcesz ostatecznie Łukasz kupić ? B8 ? ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- dobra, skoro nie ma zainteresowania wycieraczkami to sprzedaję je pierwszemu który się na forum zdecyduje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobry. Ten komplecik to do sprzedania. Cena 80 PLN
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
A może jutro lub w sobotę będziesz w Olsztynie ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Lepiej w niedzielę. BTW: Ma ktoś z Was w aucie wycieraczki VALEO ? bo mam komplecik nóweczek po taniości....
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
lepiej niech nie robi BTW: już tu chyba to kilka razy pisałem- fura miażdży na żywo robi jeszcze większą robotę
-
B6 DIVISION
w całej palecie 2,0 TDI w grupie VW tak..... BMM chyba nie był montowany w A4 B7, tylko np w A3, BLB to silnik z początku produkcji B7 z największą ilością wad fabrycznych... BRE, BPW oraz wszystkie inne możemy podzielić na 8V I 16V, BRD to jedyny silnik w B7 170 PS. Inne to 140 PS.
-
B6 DIVISION
tak przeglądam Waszego Divisiona więc pomogę co mogę Ja znam jeszcze BRE, BPW , BLB
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi pasuje najlepiej coś w następnym tygodniu
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
AmadeuszA4, nie nerwuj sie bądź męski
- Nowicjusz - wątek powitalny