Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 TDI] Naga Brunetka :) -> Pierwsze mody :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

wczoraj odebrałem swoją B8. Po przesiadce od razu z B5 mam do tej pory banana na twarzy :grin:

Póki co to taki trochę tylko opiszę i lepsze foty zrobię jak będzie czas i pogoda bo teraz leje.

Motorowodnia: 2.0 TDI CR (120HK)

Produkcja: końcówka 2009 r, modelowo 2010 :decayed:

Wypas:

w sumie to bez szalu, opiszę lepiej jak wszystko rozkoduję :naughty:

* bixy skrętne

* ledy tył

* tempomat

* system wyłączania silnika na postoju - nie wiem jak to się zwie :polew:

* Audio - concert - sporo głośników, wzmak i subwoofer

*

*

* jest jeszcze dupereli ale muszę to rozszyfrować

póki co to jeszcze nie ogarnąłem tematu tego auta ale wszystko z czasem :wink:

Plany/mody:

* felga audi RS6 II 19" + opona Dunlop Sp Sport Maxx RT 255/35

* moc -> w wakacje udaję się do tune up

* body S4/S-line

* środek S-line

* ledowe oświetlenie tylnej tablicy

* zawias w dół

* ramka grilla w czerń

* oświetlenie wewnątrz

starzy kupili przyczepkę więc powoli wożą dla mnie fanty z Polski :)

77316667.jpg

dscf0819v.jpg

dscf0821y.jpg

Opublikowano

Nastepny Norek:decayed:Ladna:wink:

Opublikowano

Fajna :wink:

Do planowanych modów dorzuć kolor FIS :naughty:

Autko obejrzymy na żywo jak do PL zjedziesz :decayed:

Opublikowano

ładna sztuka, zainteresuj się też może dołożeniem MMI :naughty:

Opublikowano

nie wiem czy to zdjecie ale strasznie wytarta kierownica :shock3:

Opublikowano
nie wiem czy to zdjecie ale strasznie wytarta kierownica :shock3:

widziałem też turdzi inne foty wnętrza tej fury i tu zdecydowanie jest to tak padające światło :whistling:

Opublikowano
  • Autor

kierownica nie jest wytarta, moja stara cyfrówka robi mało ciekawe zdjęcia :P

MMI? czyli navi tak?

z modami zaczekamy na pewno do przyszłego roku bo po kupnie fury jestem pusty :doh:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie :)

nadeszła w końcu pora na modzenie czegokolwiek w samochodzie :)

tak więc na pokład wpadły felgi: model RS6 II (19"/8,5"/ET43) do tego nowa opona Dunlop SP SPORT MAXX RT 255/35/19 koło robi wrażenie :slina: ale zaczynam się zastanawiać dlaczego nie kupiłem od razu 20" w sumie jeszcze nie zdążyłem autem pojeździć na tych 19 więc nie wiem jak z komfortem :decayed:

ox9b.jpg

wpadła też koperta ze stickersami

d6u95.jpg

no i przy ostatniej wizycie w Polsce kupiłem komplet do założenia oświetlenia ledowego na tylną tablice

5zn6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.