Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sprawdzałem Grzegorz Twoją czujność ile czasu minie od momentu jak to napiszę, aż do Twojej reakcji BTW: Bukowina będzie na 100%
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan oficjalne gratulacje ode mnie nowego koloru BTW: Reszta niech bierze z Ciebie przykład (no i oczywiście ze mnie ) i jedzie w końcu na zlot ogólnopolski . Ja byłem już 3 razy na zimowym i raz na letnim
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ciężko będzie znaleźć takie foto... lepiej VT zrobić
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To jest tzw. nabijanie postów BTW: Rose, poleciało PW
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja w BAU C6 w AVANCIE 3,0 TDI z naklejką jeszcze nie widziałem..... a co tam ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja niestety nie dotarłem, bo jestem obecnie w Olsztynie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Noooo.... co noooo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma jak widać nikogo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja odpadam w takim razie. Udanego niedzielnego spocenia się
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja jednak w niedzielę odpadam. PS. Widzę, że po za Kasjanem i ewentualnie Marcinem reszta się nie garnie do spotowania to ja z całym szacunkiem specjalnie gnać do BS nie będę, żeby się okazało, że stoimy we 2 auta.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, to jak ? Spot w sobotę ? Joker jesteś jeszcze w BS ? Godzina jakaś np 16??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale nie musi być przecież piątek koniecznie. Dzień jak i godzinę musimy ustalić. BTW: Joker może się pokaże ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeszcze nie wiem czy w piątek, ale można by pomyśleć nad jakimś pontonem BTW: Wy już też na zimówkach ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja mam 4 miejsca jak coś BTW: Kasjan, nigdy nie mów nigdy. Dopasiony S-LINE B6 nie jest zły. Gwarantuję Ci, że przejażdżka B6ką np. WRCLAGUNY zmieniłaby Twoje spojrzenie na ten model. Nie no oczywiście nie namawiam, bo S4 B5 to jednak ikona marki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No straszliwa lipa się zrobiła w naszym wątku. Mało kto tu zagląda, a co dopiero pisze.... Może to z powodu nadchodzącej zimy ? Czy jakieś inne uwarunkowania tej sytuacji ? Kamil, ambitnie ambitnie A może fajnej B6ki w S-LINE za 30 K byś poszukał Jakieś 1,9 TDI Q Kto w tym roku do Bukowiny się wybiera ? Johny ? Dasz się w końcu namówić ?
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Co się nie chce, co się nie chce Otwórz jeszcze raz ten wątek wieczorem przy browarku i napisz co masz na myśli, bo nie wiem OCB. Jakie główne wady ma jabłko i android ? BTW: O SGS III, a tym bardziej o I phone 5 nawet nie myślę, bo jak już wspomniałem ceny tych telefonów obecnie w moim przypadku są za wysokie ( zakup telefonu nowego z FV 23% z polskiej dystrybucji itd. , a takie są najdroższe)
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Póki co nie należę do wyznawców jabłuszka ( jeszcze nie ) . Ale coraz trudniej się oprzeć. BTW: Byłem dziś w salonie T-mobile, bo i ja mam tam abonament. No i gadka z typem o telefonach. Ten lepszy, tamten gorszy. Aż w końcu prowokuję typa, żeby powiedział coś o Apple. No i słyszę : ".... wie Pan, Apple to tzw. klasa wyższa premium wśród telefonów, za którą trzeba zdrowo zaplacić". Moje pytanie do Was- czym sobie Apple zapracowało na taką opinię ? Co do swojego Wave II, może jestem sceptycznie nastawiony, bo nie powiem- oczekiwałem istnej rewelacji.No może bez przesady, ale niech sobie. Co ciekawe, przez rok używania telefonu ściągnąłem dosłownie kilka aplikacji. Jakimś maniakiem gadżetów nie jestem, że tak powiem i kompasy i inne tego typu w telefonie nie wywołują u mnie dodatkowego entuzjazmu. Bardziej zależy mi na w miarę przyjemnym przeglądaniu internetu, o ile takiego można od smartfona oczekiwać. A nie działa on niestety tak jak bym chciał. Z uwagi na fakt, że telefon jak już kupowałbym na wolnym rynku w czasie trwania mojej umowy abonenckiej będę ograniczony finansowo, bo np za Iphone'a 5 3 K po prostu nie dam. I tak oto oglądałem dziś internetowe testy Iphone'a 3GS ( na allegro mniej więcej w budżecie jaki chciałbym na telefon przeznaczyć). I podobno nie działają na nim strony internetowe we flashu. I tak na szybko ( bo za wiele o "jabłuszkach" jeszcze nie wiem), ale nie jest to trochę dziwne ? A może 3GS to jakiś już stary trup i poniżej Iphone'a 4S nie ma co schodzić ? Jak to z nimi jest ? Na czy, polega ich fenomen ? Aha... i jak to jest z eksploatacją tych jabłuszek. Bo dowiedziałem się też, że problemem też jest w nich chociażby samodzielna wymiana baterii.... ?? Ciekawy był komentarz osoby testującej akurat model 3GS : "jeżeli ktoś przemilczy kilka niuansów dotyczących obslugi 3GS to będzie z niego bardzo zadowolony" Mi się to kojarzy w jakiś taki sposób jakbym komuś A4 B7 doradzał w zakupie..... "jak przemilczysz kilka wad 2,0 TDI to będziesz z niego zadowolony", tylko jak 2,0 TDI zrobi kupę to będzie słono trzeba płacić. A co będzie jak zacznie się coś dziać z jabłuszkiem ?
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Witam po prawie roku od momentu zakupu przeze mnie Samsunga Wave II. Niestety muszę stwierdzić, że telefon ten nie jest technologicznym cudem i dużo mu do niego brakuje. Na początku może i było fajnie, gdy sprzęt był "świeży". Teraz natomiast nie jestem zadowolony, tak jak bym chciał. Moje główne zastrzeżenia: - na początku telefon działał zauważalnie szybciej, później gdy wrzuciłem trochę zdjęć, muzyki niestety zwolnił... -w miarę dobre foty robi w bardzo dobrym świetle przy słonecznej pogodzie - czasami zawiesza się -korzystanie z internetu nie jest zbyt płynne, możliwe, że jest to wina niestabilnego oprogramowania Bada- tego pewien nie jestem niestety Inna sprawa, że po roku w pewien sposób się do niego przyzwyczaiłem i nie jest już taką rewelacją jak rok temu w momencie zakupu, ale jakoś tak... Jest to mój pierwszy telefon dotykowy i w sumie na to akurat nie narzekam, przyzwyczaiłem się do braku możliwości pisania sms'ów podczas jazdy autem i nie jest źle. Ogólnie Samsung moim zdaniem musi się jeszcze sporo nauczyć w dziedzinie telefonów.... może obecny Wave III jest poprawiony, tego nie wiem. Porównując go do starego Samsunga Avila wciąż jest super, ale jednak coś nie tak..... Jak już wspominałem, minął rok jak go mam i chciałbym go na coś zmienić. Może tym razem Iphone ?? HTC ? Co teraz w kwocie ok 1000 PLN można byłoby kupić ?? Bo zupełnie nie jestem na czasie. Czekam na opinie, porady i komentarze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co tam Pany słychować ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiedziałem że to zauważysz i zaraz pewnie będziesz chciał to wyrezać u siebie w B8
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
I nikomu nic do tego. Nie tłumacz się bo nie musisz. Nie jednego tu już o sufit jebnę.ło z zazdrości, ale to akurat norma w tym narodzie. Bezawaryjnej jazdy i czerpania jak największej przyjemności z jazdy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
51 przeglądających :decayed: filip1001, 126tomek, abram, arts_ch1, bezimienny, bin85, BizoOn, CCCO_fan, chriss, cougarr2, damian81Z, danielom, dawkol-d1, dejf, dziadek, egon47, Gracjan, kaju182, Kakt00z, kamien85, KmK, kondi30, Kowi87, kunio2009, marianek, michal.m, michal_g84, musti+, mystic.pl, Nowek, OGr, PABLO+, piotrek--1989, Prezes_CCCO, qujot, radimm, rafalekx, RafuZG, raggaman, rajdowiec86, Seba_LDZ, skrab, Spartan_Wroc., TheViP, Thom4s, tom87, tomek881025, turdzi, wafel135, Wandej, WIŚNIA
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ej, ej tu obowiązuje kolejka do adopcji:grin:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Może głupie i banalne pytanie ale jak oceniasz przesiadkę z B6ki na S6 C7 ? Chyba na korzyść wypada C7 ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Audi ma jakąś taką politykę od kilku lat, że większość modeli jest do siebie podobna... a co dopiero A4, S4 i S-LINE. Wg. mnie trochę przesadnie do tego podchodzą . Dla przeciętnego Kowalskiego A4 B8 i S4 B8 to te samo auto.... A nawet nie macie pojęcia jak wielu nie odróżnia np. nowej A6 i A8