Treść opublikowana przez filip1001
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, nie chcę Cię wprowadzić w błąd z czymkolwiek, bo B8 jeszcze nie miałem ( może się to wkrótce zmieni i wtedy będę zmuszony dowiedzieć się więcej ). Jak masz pytania nt. B8 to najlepiej pytaj tu: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?201181-ALL-B8-TrOOOOp-B8 Chłopaki na pewno uczciwie i rzetelnie rozwieją Twoje wątpliwości Fakt, S-LINE w B8 jest dość dyskretny tu masz co nieco o S-LINE w B8 : http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?152224-ALL-B8-Pakiet-Sportowy-S-line-oraz-S-line-Exterieur Rynek NO jest specyficzny z tego co obserwuję i zdecydowanie częściej ludzie kupują fury z mniejszym silnikiem i lepszym wypasem, niż duże silniki w golasach BTW: Poczytaj sobie trochę ten TROOP B8, możesz się kilkukrotnie za głowę złapać czytając o B8 i czasem się przy tym aucie pojawiających zaskakująco dużych kosztach chcąc coś wyrezać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker: 2,0 TDI w B8 to na pewno wiesz nowa technologia względem B7- Common Rail. Ale zastosowano ten sam wadliwy napęd pompy oleju. Już od początku produkcji cała konstrukcja jest wzmocniona w stosunku do B7, ale sporadyczne awarie wciąż występowały. Generalna eliminacja wady fabrycznej pojawiła się w czwartym kwartale 2009 roku, chyba w październiku. I w modelach od tego momentu wymieniać nic nie trzeba- można spać spokojnie. W C6 jest wiele silników z B7. I jeżeli chodzi o 2,0 TDI to są do pewnego momentu te same kupy co w B7, w 2008 roku C6 dostało nową paletę silników 2,0 TDI już na technologii CR, ale też te drobne awarie występowały jak w B8 z początku produkcji. No bo 2,7 oraz 3,0 TDI tak jak w B7 występowały od początku jako CR, zarówno w B7, C6 nie wspominając o B8 Zgadza się. Jest silnik 120 PS ograniczony słabszym softem. Konstrukcyjnie to praktycznie to samo co 143 PS, nawet chyba turbo te same Nie wiem jak w NO, ale np. w DE występowały te wersje często dla firm... był to najsłabszy silnik montowany w B8. Pozostaje jeszcze kwestia skrzyń biegów jakie montowano w poszczególnych silnikach...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cały czas pamiętam i ich szukam. Póki co z mizernym skutkiem Kto jeszcze by się tam pisał na wypad ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Marcin, można by się wybrać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O Olecku to nawet nie wspominam bo tam cwaniak za cwaniakiem. Taka prawda no, która na dodatek w oczy kole
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w Suwałkach i okolicach same cwaniaki są także to nic dziwnego Ci powiem
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Ja od 20 kwietnia 2011 do dziś czyli przez rok 41 tys km
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam Pany po świętach ? Kasjan -motor sprzedany ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pomysł może i ciekawy, ale : 1. gdybyś kupił 1,9 do dłubania to na początku będziesz miał przerażające wrażenie, że nie jedzie ( to chyba oczywiste) - nie wiem jaką kasę byś dysponował w razie czego- może jakiegoś fajnego polifta byś dorwał- teraz na prawdę auto potaniały, ( B5, B6, B7 a nawet B8 ) 2. zorientuj się w sytuacji, czy dasz radę w ogóle ( za normalną kasę) sprzedać obecne 2,6 - mam na myśli pojemność silnika, którą zdecydowana większość potencjalnie zainteresowanych B5'ką będzie omijać z daleka z racji popularnej opinii, że auto pali jak smok
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czarne B6 AVANT na numerach BS chyba 35*** z klubowymi ramkami widziane dziś na trasie z BAU do Wawy- przyznać się kto to ? bo ja miałem na budziku ok 150km/h , auto z BS też niewiele mniej i nie zdążyłem się przyjrzeć, bo kierownik miał jeszcze okulary przeciwsłoneczne
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker- wpadniesz na spocika ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam ? Wszyscy potwierdzają dzisiejszą obecność na spocie ? BTW: Kasjan- 17,30 pod Kauflandem ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
U mnie jeszcze zimówki co najmniej do końca tygodnia. Jeżeli chodzi o mnie to jutro będę na spociku
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Teraz na nowym forum jeszcze chyba nie jestem moderatorem. Takie chwilowe zamieszanie. Spot we czwartek o 18 na parkingu w Plazie
-
Licytacje komornicze.
W PL na allegro też są auta sprzedawane od polskich firm po leasingu. Tyle, że na zachodzie więcej jest marek premium typu Audi, Mercedes, a Polacy szukający używanych aut najchętniej takie auta kupują. W PL mało która firma masowo regularnie wysprzedaje auta typu A4, A6, czy BMW 3,5. Wydaje mi się, że kupując w PL auto z polskiego leasingu nie ma większej papierkologii. Pytanie czy chcesz kupić auto po skończonym leasingu czy w trakcie jego trwania, bo przecież i taka możliwość przejęcia leasingu istnieje.
-
Licytacje komornicze.
Połowa aut na forum to auta poleasingowe odkupione od firm
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak innym? EDIT: jak nie ma sprzeciwu to zostaje czwartek 5.04.2012r. godzina 18:00 w Plazie Kasjan, myślę, że możemy się zgadać 17,30 pod Kauflandem i polecimy do BS
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to wstępnie Plaza, godzina może być 18 ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to prawidłowo. A do Tych z BS co nie przyjeżdżają : bierzcie urlopy, zwolnienia lekarskie do pracy, cokolwiek i przyjeżdżajcie na spota a nie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, te fele 18 " identyczne jak w moim ex. B7 BRD, nawet ET i szerokość ta sama. Ale faktycznie cena super. Ja takie same felgi z oporami Michelin 6mm sprzedałem za 3 K więc albo tu jest bardzo tanio, albo ja miałem wielkie szczęście przy sprzedaży
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan pamiętaj o moim rekwizycie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Kasjan musi być. Nie ma innej opcji Olecko również bez wykrętów proszę. Marcinos80 podobnie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to już 2 jest
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, może spota zrobimy w najbliższy czwartek ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Joker, ty tu już mi na psychę nie wjeżdżaj, że B7 albo C6 nie jest autem dla młodego bo ja między wierszami czytać umiem No to fajnie, auto to sprawa poboczna. Uważam, że dobrze podchodzisz do tematu i nie ciśnie Cię mimo wszystko na zakup aby był jak najszybciej Popracujesz jak mówisz jeszcze trochę, kupisz B8 2,0TFSI i będziesz zadowolony Jak czytam ile nowe silniczki w tych autach palą nawet benzynowe to mnie szok ogarnia Gadaj z Turdzi'm, żeby Ci swoje B8 odsprzedał w S-LINE :naughty: on ma tam niezły wypasik nie musiał byś fury na NO blachy przerejestrowywać ---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 10:13 ---------- coś o AVUSach gadaliście: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230577-Avus-18-z-s4-B6&p=2771189#post2771189