Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. siema Pany, póki co jest lipa, trudno się odnaleźć , ale podobno ma być lepiej
  2. o 10 zostanie włączony przycisk OFF więc do zoba na nowym forum za kilka dni :hi:
  3. o 10 zostanie włączony przycisk OFF więc do zoba na nowym forum za kilka dni :hi:
  4. o 10 zostanie włączony przycisk OFF więc do zoba na nowym forum za kilka dni :hi:
  5. U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi:
  6. U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi:
  7. U mnie podstawowe wymagania do DIESEL + hak holowniczy z tyłu budżet hmmm ??? 10 K ? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:51_________________________________________________Do zobaczenia chłopy na forum po niedzieli bo o 10 zostanie wyłączone :hi:
  8. Pany, ja tak poza tematem rezania Poszukuję auta typu VW Caddy, Citroen Berlingo diesel z hakiem. Gdyby ktoś gdzieś o czymś wiedział to dajcie znaka
  9. zdrowy wypas :good: bardzo trudno trafi zadbane 1.9 + Q +S-LINE
  10. 1 spy photo w tym wątku niczemu by nie zaszkodziło
  11. na kebabie to karolasterka zawsze jest a my zasmakowaliśmy specjałów z KFC
  12. No dobra dziewczyny z BS- my z Kasjanem 16,30 ruszamy z pod Kauflanda i jedziemy na spota. PS. Wódeczki chętnie bym się napił. [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 15:44_________________________________________________podziękował za spota , ja dopiero wróciłem z BS bo taki śnieg sypał :polew:
  13. No to pasuje. 17 w Plazie standardowo strefa żółta. Kasjan, 16,30 ruszamy skąd ? Gdzie się spotkamy ?
  14. Pany, dam jeszcze znać za kilka godzin czy się wyrobię. Tylko najlepiej dla mnie tak ok 17 by było jak już Kasjan- jak coś to lecimy razem ?
  15. co tu taka cisza ?
  16. Przez te mrozy odcięło Wam internet czy jak , że tu taka cisza ? Może w sobotę jakiś sponton ? W Plazie ? A może pod TESCO jakby dobra pogoda była ?
  17. czyli teraz cały przód jest poliftowy ?
  18. Dziś rano na TVN24 był o tym program, typ dość mądrze o tym gadał, może będą powtarzać
  19. :shocked: :shocked: Gratki Grzegorz :good: :notworthy: dawno powinni Cię tak pokolorować
  20. Ja umyłem parcha we czwartek przed południem na myjni przy statoilu w SUW, bo już nie wytrzymałem. Było -5,5 także jeszcze nie najgorzej. Odpala zawsze za pierwszym przekręceniem niezależnie od temperatury, ale przy tych skrajnych mrozach ewidentnie i zauważalnie dłużej się nagrzewa. Ostatnio zanim dojechałem z BAU do BS nie był jeszcze dogrzany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.